Kuidas Erektsioon Work, ejakulatsioon, ja peenis anatoomia Pilt

Erektsioonihäired Trends

Peenis on meeste seksuaalne organ.

Sees kaks silindrikujulist kambrid nimetatakse korgaskehapõrkade joosta pikkus peenis. Nad on labürint veresooni, kudede ja avatud taskud.

Ureetra, toru, mis uriini ja sperma voolu läbi, kulgeb piki alumine neist on urbne kudede corpus Spongiosumisse.

Kaks peamist arterites (üks iga korgaskehapõrkade) ja mitmed veenid liikuda vere sisse ja välja. Närvid sõnum jõuaks ja mujalt kehast.

Erektsioon alustab oma aju. Midagi nägid, tundsid, lõhnas, kuulnud või mõelnud teeb oma närve Kirjuta keemilisi sõnumeid veresooni oma peenise. Arterite lõõgastuda ja avada lase enam vere voolu i; Samal ajal, veenides sulgeda. Kui veres on peenise, rõhk püüniste jooksul korgaskehapõrkade. Teie peenis paisub ja hoiab püstitamiseks.

Kui vere juurdevoolu peatub ja veenid avatud, suguti muutub pehmeks.

Kui olete äratanud, torud nimetatakse seemnejuhade pigistada spermatosoidide munandid poole tagasi kusiti. Seemneline villid ka vabastada vedeliku seal.

Kusiti tunnetab sperma ja vedeliku segu. Siis kõrgusel seksuaalne erutus, saadab signaale oma seljaaju, mis omakorda saadab signaale lihastesse lobus oma peenist. Need lepingu võimsalt ja kiiresti, iga 0,8 sekundi. See sunnib sperma peenises kui haripunkti.

Allikad

National Institute of Diabetes ja seedetrakti ja neeruhaiguste.

Cleveland Clinic.