Kuidas ennetada Type 2 Diabetes

diabeet Trends

Arst lihtsalt öelnud, et teil on prediabetes. See tähendab, et seal on hea võimalus, siis võiks saada 2. tüüpi diabeet, kuid sa ei pea. Seal on palju asju, mida saate teha, et proovida seda ära hoida.

Vastavalt Taskukohane Care Act, paljud tervisekindlustuse plaane katab ennetava hoolduse teenused, sealhulgas sõelkatsed 2. tüüpi diabeet, ei kulu teile. Lisateave.

Haigekassa Center

Arst võib teile teada, kus sa seisad ja mida saate teha omakorda asju ümber.

Kaotanud liigsed kilod, süüa paremini ja aktiviseeruvaid on mõned kõige olulisemad sammud saab võtta.

On inimesi, kes ei ole ülekaaluline, kes on 2. tüüpi diabeeti. Aga lisatakse naela teha panna teid ohtu.

Ühes uuringus, on ülekaalulised või rasvunud oli kõige olulisem asi, mis ennustas, kes saaksid diabeeti. Uuringu tulemused näitasid, et üle 16 aasta, regulaarselt liikuda – vähemalt 30 minutit päevas, 5 päeva nädalas – ja madala rasvasisaldusega, kõrge kiudaine toitumine aitas ära hoida.

Kui oled kõrge risk haiguse, võib arst soovitada ravimeid, mis hoiavad ära. Mitmed uuringud näitavad, et erinevat tüüpi diabeedi ravimid koos tervisliku eluviisi, saab lõigata tõenäosus, et saad seda

Üks uuring näitas, et inimesed kõige tõenäolisemalt saada see võiks langetada oma koefitsiendid 31%. Nad võtsid retsepti diabeedi ravim metformiini ja tegi elustiili ja dieedi muutused.

See on hea. Kuid uuring näitas ka, et järsk elustiili muutused on parim viis vältida diabeeti. Pead tegema koostööd dietoloog tulla söömisharjumused ja räägi treeneriga, kuidas saada rohkem kasutada.

Allikad

National Diabetes Education Program: “Diabeedi ennetus .; National Diabetes Info Keskus:” Diabetes ennetusprogrammi .; Fox, C. Ringlus 27. juunil 2006. aastal; Fenton, J. Annals of Family Medicine, jaanuar / veebruar 2006.