Kuidas Diabeet võib mõjutada Naise Seksuaaltervise

diabeet Trends

 arhiivi sisu pärast 2 aastat, et tagada meie lugejad on lihtne leida kõige õigeaegse sisu; Et leida uusimat informatsiooni, siis sisestage oma teema huvi meie otsinguväljale.

Kui enamik inimesi kuulda sõnu “diabeet ja seksuaalhäired,” nad automaatselt arvan, et see on mehe probleem. Aga naised, kellel on diabeet võib olla ka seksuaalse probleeme, mis on seotud nende veresuhkru taset.

Elu 1. tüüpi diabeediga 41 aastat, Albright ütleb, et kui glükoosi ei ole heades kontrolli, naise seksuaalelu ei hinda maksma.

“See ei ole diabeeti per se, mis kahjustab teie intiimelu. See on tüsistused kontrollimatu veresuhkru taset, mis põhjustavad probleeme nii meeste kui ka naiste – ainus erinevus on see, et paljud naised lihtsalt ei ole nii teadlikud sellest tüsistus, kuna mehed on, “ütleb ta. Albright ka on president tervisekasvatus jaoks diabeediühingu.

Ta ütleb, et naised saavad paremini tulevad edasi intiimsust küsimusi. Aga kui tegemist on diabeet, enamik on nõus veel rääkida oma arstiga.

Endokrinoloog Loren Wissner Greene nõus. “Naised ei räägi oma arsti sellest, arstid ei räägi, et naised sellest, ja nii palju see jääb vait probleem, mis läheb diagnoosimata ja ravimata.” Greene on kliiniline dotsent NYU Langone Medical Center New Yorgi linn.

Kuigi naised, kellel on diabeet võib olla aeglane tunnistama probleem on olemas linade vahel, arstkonna on isegi aeglasem õppida küsimus. Alles 1971. murranguline Uurimus avaldati sel teemal ajakirjas Diabetes.

Uuringus 35% naistest diabeediga teatatud võimetus saada orgasmi suguühte ajal, võrreldes vaid 6% naistest, kes ei ole diabeeti.

Albright ütleb üks põhjus diabeediga naiste probleeme võib tekkida saavutada orgasm on see, et kõrge veresuhkru võivad mõjutada tupe määrimine.

“Määrimise küsimusi mitte ainult ei mõjuta tunne nad ka saavad seksi väga ebamugav, isegi valus,” ütleb ta.

Aastal 1986. aastal uuringu nüüd peetakse üheks nurgakiviks uurimuse, peaaegu pooled naised, kes osalesid oli seksuaalne probleem. Nendest 32% ütlesid, et nad on olnud probleeme määrimine. Kaheksakümmend üheksa protsenti ütles, algasid probleemid pärast nende diabeedi diagnoosi.

Albright ütleb, et seal on palju kasu tervisele hea veresuhkru kontrolli, kuid paljud naised ei saa aru, et parem määrimine, ja lõppkokkuvõttes parem seksuaalelu, võib olla nende seas.