Kuidas bioloogilise reumatoidartriidi

Janssen.

David Zelman, M; kohta 12. november 2015

Biologics on ravimid, mis töötab teie immuunsüsteem ohjeldada põletik.

On olemas erinevat tüüpi neist. Need püüavad immuunsüsteemi käivitab, mis põhjustavad liigesepõletik ja kahju reumatoidartriit. Iga keskendub ühele neist asjadest

T-rakud. Need on teatud tüüpi valgete vereliblede ja osa immuunsüsteemi. Ravim abatatseptile (Orencia’t) töötab sel viisil.

Eesmärgiks on kontrollida põletikku leevendada liigesevalu ja muud sümptomid ja aeglustada või peatada liigeskahjustuste.

Arstid sageli ette biologics kui HMR-iga (haigust moduleeriva ravimid) ei tööta piisavalt hästi, et haiguse tõrjeks. Te võite võtta neid teist tüüpi RA ravimeid. Tavaliselt inimesed, kes võtavad bioloogilise võtta ka DMARDi kergendada nende sümptomeid ja pidurdada RA. Aga sa võid võtta bioloogilise üksi.

Kõik biologics on näidanud, et aeglustada või isegi peatada liigeskahjustuste süvenemist. Kuigi see võib võtta aega, et leida üks, mis töötab teie jaoks parim, enamik inimesi lõpuks on mõnevõrra paranenud nende RA sümptomid.

Uuringud näitavad, et need parandused kestavad tavaliselt ning et nad võivad aidata teil paremini liikuda ja tegeleda oma igapäevases tegevuses.

Kuna bioloogilise ravimid pärsivad immuunsüsteemi, sa oled suurem tõenäosus saada nakkuse. Enamikel juhtudel on kerged, nagu külma või põskkoopapõletik. See on haruldane, kuid on olnud eluohtlikud infektsioonid, sealhulgas tuberkuloosi. Arst tihedalt olge tõsised infektsioonid, kui te võtate bioloogiline ja ta võib teile rääkida kasu ja riske kõik oma ravimid.

Allikad

TNF (kasvaja nekroosi faktor). Arst võib helistada need “anti-TNF” narkootikumid. TNF on keemiline keha teeb, mis põhjustab põletikku. Need ravimid sisaldavad adalimumab (Humira), pegooltsertolisumaabi (Cimzia), etanertsept (Enbrel) Golimumaab (Simponiga Simponi Aria) ja (Remicade). Enamik inimesi seda tüüpi bioloogilise ravimiga esimene.

Reumatoloogiakolledži: “Seisukoht: bioloogilised toimeained reumaatiliste haiguste,” “Patsient haridus: bioloogiline ravi reumatoidartriidi.”

Thomas Hardin, asepresident teadusuuringute, Artriit Sihtasutus.

Choy, E. New England Journal of Medicine, 2001.

National Institute of artriit ning luu- ja lihaskonna ja Nahahaigused: “Handout Tervise: reumatoidartriit.”

Douglas Conaway, MD, reumatoloog, Carolina tervise asjatundjaid, Myrtle Beach, S.

Johns Hopkinsi Artriit Center: “Reumatoidartriit ravi.”

Pressiteade, FDA.

Pfizer Inc.

IL-1 või IL-6. Need on põletikuline kemikaalide keha muudab. Anakinra (Kineret) blokeerib IL-1. Totsilisumaab (Actemra) blokeerib IL-6.

B-rakud. Need on teatud tüüpi valgete vereliblede. Rituximab (Rituxan) sihib neid.