Kuidas ärkvel püsida Loomulikult

 arhiivi sisu pärast 2 aastat, et tagada meie lugejad on lihtne leida kõige õigeaegse sisu; Et leida uusimat informatsiooni, siis sisestage oma teema huvi meie otsinguväljale.

Rohkem ja rohkem meist üha vähem magada, see on ahvatlev kättesaamatu Red Bull või espresso kui me uniseks tööl. Aga tarbivad kofeiini võidelda unisus võib põhjustada nõiaringi.

Java raputus, mis aitab ärkvel püsida võib kuluda kuni kaheksa tundi Kustumatu. Kofeiin võib vähendada ka une ajal muuta normaalset une- ja vähendada une kvaliteeti.

Lihtsalt ei saa magada? Ei saa jääda magama? Ärgates liiga vara? Ei tunne uuenemine ja taastatud hommikul? Ei tööta hästi päevasel ajal? Teil võib olla unetuse; Kuni umbes üks kolmandik elanikkonnast on unetuse sümptomit. Need, kellel on unetus tavaliselt experienc; Sleepines; Fatigu; Kehv concentratio; Vähenenud erksus ja performanc; Lihaste valu; Depressioon päevasel ajal ja ligi; Üle-emotsionaalset seisundit (pinges, mures, ärritatud ja …

Kuidas saab ärkvel loomulikult? Proovi mõnda neist 12 närvitsema tasuta nõuanded nüristama unisus.

Ühes tuntud uuring, Robert Thayer, PhD, professor California State University, Long Beach, uuritud, kas inimesed olid rohkem pingestatud süües kristalliseerunud baari või võttes vilgas 10-minutilise jalutuskäigu kaugusele. Kuigi kristalliseerunud baari ette kiire energia suurendamiseks, osalejad olid tegelikult rohkem väsinud ja oli vähem energiat tund aega hiljem. 10-minutilise jalutuskäigu suurenenud energia kaks tundi. Seda sellepärast, et kõndimine pumbad hapnikku läbi oma veenid, aju ja lihased.

Kui töötad laua taga, püsti sageli lühikese kõnnib. Söögi vaheaegu, jalutada restoran, või kui teil tuua oma lõunasöögi, pea kena kohapeal süüa. Kas te jalutama väljaspool või lihtsalt hoone, kus te töötate, see teeb teid tunnevad rohkem tähelepanelik ja värskena.

On kaks asja meeles pidada umbes uinakuid: Ärge võtke rohkem kui üks ja ei võta seda liiga lähedal magamaminekut. “Nap viis kuni 25 minutit,” ütleb Barry Krakow, MD, autor hea uni, terve vaim: Seven Keys Magamiskotid läbi öö. See on parim uinak, umbes kuus või seitse tundi, enne kui muidu magama minna. Kui teil on vaja võtta hilinenud uinak lähedal magamaminekut, et see lühike.

Tukastamine töökohal võib olla hell. Kui teil on vaja uinak tööl, teevad seda ajal oma vaheaega ja kasuta vibreeriv äratuskell vajadusel veendumaks, et see ei kanduda oma tööaega. Sleeping oma laua tavaliselt ei ole hea mõte, kuid paljud ettevõtted pakuvad nüüd uinakut ruumid töötajatele.

“Kui te ei saa uinak, isegi puhkavad vaikselt oma silmad kinni 10 minutit või nii aitab,” ütles Allison T. Siebern, PhD, mehe Stanfordi Ülikooli Sleep Medicine Center Redwood City, California.

Crazy tundi tööd?

Kas unisus haiget sulle?