Kuidas anda meditsiin lapsed

Kui sul on lapse hooldamine, kes vajab ravimit, siis on oluline, et sa tead, kuidas anda ravimi õigel viisil.

Üle leti ravimeid nimetatakse ka käsimüügiravimeid. Nad on ravimeid mida saab osta ilma retseptita. Sa tavaliselt leida neid apteek riiulid või kaubanduskeskustes ja teistes kauplustes. Käsimüügiravimeid on teavet pudeli või kasti. Alati lugeda seda teavet enne ravimi kasutamine. See teave ütleb teile

Kui ei ole annust manustatakse pudel või pakend lastele alla 12 aastat vana, küsige oma arsti või apteekriga

Kui ravim on alkohol see, kui mõned köha ja külm siirupid teha, siis võiksite arstil, kas see on OK, et laps võtab seda.

Enne ostu toode, veendu, et ohutuse pitsat ei ole katki. Kui see on katki või rebenenud, osta veel karbis või pudelis koos katkematu pitsat ja näidata ühe purunenud pitsat apteekrile või müügi isik.

Kui teie lapsel on külm, gripp või tuulerõuged, ei anna lapsele tahes toote aspiriini või sarnaste ravimite nimega “salitsülaadid”, kui arst on määranud. Aspiriin ja teised salitsülaadid anda lastele sümptomitega külm, gripp või tuulerõuged võib põhjustada harva, kuid mõnikord surmav haigus nimega Reye sündroom. Selle asemel, et aspiriini või teiste salitsülaatide, saab anda oma lapsele paratsetamooli (müüakse Tylenol, Datril ja muud marki).

Enne kui lahkute arsti kabinetti küsida küsimusi, mis sul ravimit. Mõned neist küsimustest võib olla

Kui teil ravimit, siis kontrollige, kas see on värvi ja suurust sa oodata arsti kirjeldus. Kui ei ole, siis apteeker seda. Kui täitmise retsepti, apteeker sageli annab teile trükitud teavet ravimi. Kui sul ei ole aru saada, või kui teil on küsimusi, küsige apteekrilt. Kui sul on veel küsimusi, pöörduge arsti poole.