Kuidas alustada Running

Kas sa kasutad esimest korda, või esimest korda üle pika aja, kuid tahate asjad ära aeglaselt. Enne kui pits oma kingad ja tabas kõnniteel, proovige seda smart nõu sattuda rassi ohutult.

“Kui sa Puuskutus lõpus jooksma, olete liialdatud seda.” – Käimas ekspert Jeff Galloway

Alusta oma dieeti. Et kütuse jooksma, hoiab hästi hüdreeritud juues vähemalt 8 untsi Alkoholivaba vedelik kaheksa korda päevas ja süüa väike, suhkru-suurendada suupiste 30 minutit enne kui pea välja, ütleb endine Olympic jooksja Jeff Galloway, kolumnist Jooksja maailmas ja autor Naiste Complete Guide to jooks, kus ta kaasstsenarist oma naisega, Barbara. Ta soovitab pool energia baari või spordijook.

Leia sõber. Jooks võib olla suurepärane võimalus viibida kuju ja hoida ühendust sõpradega. “Naised kipuvad paremini vastata töötab rühmades,” Galloway ütleb. “See aitab hoida neid motiveeritud.

Pace ise. Galloway hoiatab algajaid ei saada liiga entusiastlik varakult. “Mehed kipuvad vigastusi liigne seda,” ütleb ta. “Mehed, kes ei ole teinud mingit tegelikku harjutus 20 aastat ja äkki otsustab joosta, nagu nad tegid keskkoolis – see on valem katastroof.

Galloway, kes töötab teise koha igas vanuses ja igal tasemel, õpetab meetod, mis võimaldab keha tundma selle uude tüüpi liikuma. Algus jooksjad, ütleb ta, peaks kestma 5 kuni 10 sekundit välja iga minut, kõndides ülejäänud iga minut. Järk-järgult, jalutuskäigu / joosta suhe nihkub nii lihaseid tugevdada ja liigestele reguleerida.

Isegi alguses, kui suurem osa oma kulgema ajast kulub jalgsi, te ei saa ikka hea treening. “Walking on parim cross-training” Galloway ütleb. “Ja paljud inimesed edu maratone vaid 6 kuud.

Siin on mõned Galloway nõuannete, et hoida teid joosta ja ära vigastatud nimekirja.

Mine tõus, ei valu. “Järgi Huff-ja-koorija reegel: Kui Puuskutus lõpus jooksma, olete liialdatud,” ütleb Galloway, kes nõustab aeglane ja lihtne lähenemine töötab. “Alumine rida: Sa pead jälgima oma valud.

Vältida jooksja mõõnad. Valmis valesti, jooksmine võib põhjustada palju ebamugavusi ja isegi vigastusi, Galloway ütleb. “Inimesed saavad heitunud ja tunnevad nad ei ole mõeldud töötama. Tõesti, nad lihtsalt on vaja parandada oma kõndida / joosta suhe [kuni see tundub õige].”

Vii läbi. Galloway ja tema abikaasa on kirjutanud kaks jooksmine raamatud naistele. “Käisime läbi nimekirja muret arstid ja ob-gyns, nagu menopaus, PMS ja rasedus” Galloway ütleb. “Naised saab läbida kõiki neid asju, kuigi nad tõenäoliselt on teha individuaalne kohandamine oma rutiinist.

Allikad

Anna Brickhouse, amatöör jooksja, Charlottesville, VA.

Jeff Galloway, jooksja, jooksmine õpetaja, kirjanik, Atlanta.

Running USA: “2010 Marathon, Half-Marathon ja riik Sport Reports.”

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …