Kui teie laps häälitseb, kui hingamine, võta teadmiseks, mida nad tunduda. See aitab kindlaks teha, kui on probleemiks hingamine lõigud ja kus.

Vastsündinud on tavaliselt korrapäratu hingamisrütmiga vahelduvad kiiresti ja aeglaselt, aeg-ajalt pause. Kui teie laps häälitseb, kui hingamine, võta teadmiseks, mida nad tunduda. See aitab kindlaks teha, kui on probleemiks hingamine lõigud ja kus

Vaata oma beebi hingamine, kui ta on hästi, siis võite harjuda, kuidas see välja. Aeg, mitu hingetõmmet ta võtab ühe minuti. See on ilmselt kiiremini kui sa ette kujutada. Teades, mida on normaalne beebi hingamine aitab märgata võimaliku probleemi kiiremini.

Kui kahtled, mis toimub, teha video hingamisprofiili, et on murettekitav teile näidata oma lapse tervishoiuteenuse osutaja.

Vilistamine müra: Väike ummistus ninasõõrmed kipub tegema vilistamine müra, mis puhastab kui aspireerige välja. Vastsündinud hingata läbi nina, mitte suhu. See on hea trikk, sest see võimaldab neil hingata ja süüa samal ajal. Siiski on nende väike nina on väike õhukanalid, et natuke lima või kuivatatud piima saab teha hingamisteedes veelgi väiksem, põhjustades vilistamine müra või aeg-ajalt, liikumisraskused õhku sisse ja välja; Kähe nutma ja “haukuma” köha: ummistus, kõri (hingetoru), mille põhjuseks on sageli lima, teeb kähe nutma ja “haukuma” köha. See võib olla märk krupp, infektsioon kõri, hingetoru ja bronhide; High-Karm, piiksuva heli: Nimetatakse sisiseva või larüngomalaatsia, see on heli väga imikute teha, kui hingamine. See on hullem kui laps lamab tema tagasi. Seda põhjustab liigne kude ümber kõri ning on tüüpiliselt kahjutu. Tavaliselt läheb selleks ajaks lapse vanuses 2; Deep köha: ummistus, suur bronhid (osad hingetoru, mis viib kopsudesse) teeb sügava köha; Vilisev heli (hingeldus): ummistumise harudesse (väikeste hingamisteede mis tulevad bronhid) teeb vilisev heli, kui laps hingab läbi (nagu bronhioliidiga või astma hiljem); Fast, raskendatud hingamine: Vedeliku väikseim hingamisteedesse (edaspidi “alveoli”) põhjustab kopsupõletik, infektsioon tõttu viirus või bakterid. Kopsupõletik põhjustab kiire, hingamisraskused, aeg-ajalt tsüanoos, püsiv köha ja ragisev heli ( “korin”), kui kuulasin stetoskoop.

Kaitseme Baby alates infectio; Beebi Vision: Mida Teie laps Vaata, Abi beebi ekseem

Varajasi märke Kuulmise Los; Kaitsta oma lapsi: Get Your Shot; Mikroobe on päevahoiu: küsimused küsida