Kui palju vett ma peaksin jooma?

Kathleen M. Zelman, MPH, RD, L; kohta 22. juuli 2014

Üks saladusi kaalulangus viibib hüdreeritud. Jõime vett enne sööki võib aidata sul võtta vähem kaloreid. Plus, see on lihtne segadusse janu nälg – viga, mis võib põhjustada ülesöömist.

See on müüt, et on vaja juua 8 tassi vett päevas. Vee saad toidus loeb ka.

Ikka, see on lihtne jäävad. Kas sa lihtsalt unustada juua üles või ei armasta maitse, need 11 nõuanded aitavad teil saada rohkem vett oma dieeti.

1. Püsi ajakava.

Just nagu midagi muud, tekitades rutiini aitab teil täita oma klaasi sagedamini.

Näiteks juua tass, kui te esimest ärkama, siis jälle iga sööki ja suupisteid. Määra oma nutitelefoni ping teile meeldetuletuseks mitu korda päevas.

2. Võtke H20 minna.

Toting oma pudel on nii keskkonnasõbralik ja suurepärane võimalus veenduda, et teil on alati natuke vett käepärast. Investeeri pudel sa armastad, et sa tahad seda võtta kuhu iganes sa minna.

3. Lisa mõned kihisema.

Tee lihtne, madala cal Spritzer: Vala tilgakese mahla sisse magustamata seltzer vee või klubi sooda. Regulaarne ELT ja õunamahl on hea kirkad või proovida midagi veidi lõbusam (arvan granaatõun, must vaarikas, või acai mahla).

4. Proovi maitse hoogu.

Kes ütleb, et vesi on maitse tavaline? Võite teha seda maitsev puuviljad, köögiviljad, värsked ürdid, vürtsid.

Täitke kann veega ja jää, lisada mõned lisad ja oodake vähemalt 2 tundi enne päeva esimest lonksu. Proovi maasikad värske basiiliku lehed, kurgid piparmündilehed, või õunad kaneeli jalutuskepid.

5. Kas teeõhtu.

Lõõgastuda koos kruus kofeiinivaba tee. See on lihtsalt nii kastmise kui puhas vesi, aga maitse.

6. siia piima.

Piimatooted aitab hüdraat, liiga. Võta oma kaltsiumi fix klaasi madala rasvasisaldusega või rasvavaba piima. Või nautida jogurt, mis on 85% vett. Kui te ei soosi piima-, swap oma lemmik alternatiivi, nagu mandli piima, kanep piima, sojapiima või riisi piima. Piimatooted ja rikastatud taime “piimad” ka teile kaltsiumi ja D-vitamiini

tervislik, maitsev retseptid, alates ja korralikult süüa ajakirja.

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …