Kui palju Harjutus Kas tõesti on vaja?

Sa ütled, sa ei pea aega kasutada? Sa ei ole ju sugugi üksi. Paljude inimeste jaoks, ajapuudus on ainus suurim takistus fitness. Aga eksperdid ütlevad, siis võib ülehindamine, kui palju harjutus, mida tõesti vaja saada korraga. Selle asemel, et investeerida tund jõusaalis, mis siis, kui sa võiksid saada paigaldaja 10. minutil siin, 10 minutit, seal läbi oma päeva?

Seal on hoone tõendeid, et lühike, kuid sagedaste harjutused võib anda palju kasu tervisele. Võtame järgmise fitness leiud

Küsimus ei ole selles, et lühikese hulgal kasutamise aitab teil saada sobivad, aitab peatada sobivad ja aitab säilitada oma tervist, “ütleb isiklik sobivus treener Susie Shina autor Kuuskümmend Teiseks ahelad.” Võite viibida sobib sammuga nii lühike nagu 4 ja 5 minutit korraga.

Parim asi see on, et igaüks võib leida 5 minuti paar korda päevas, ütleb Shina, omaniku mobiiltelefoni isikliku koolituskeskus nimetatakse Fitness 180.

Mõned neist harjutusi mahub 5-minutilise ajaperioodi tööl, oma laua, ootab line toidupoes, isegi sõites oma auto, “ütleb Shina.” See ei ole valdav ülesanne, ja kasu võib olla tohutu.

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …