KOUSSO: Kasutab, Kõrvaltoimeid, vastasmõju ja hoiatused

Agenia abyssinica, Banksia abyssinica, Brayera anthelmintica, Cossoo, Hagenia, Hagenia abyssinica, Kooso, kosso.

Kousso on taim. Lehed, puuviljad ja lilled on kasutatud meditsiinis; Vaatamata tõsiseid ohutusega seotud probleeme, inimesed võtavad kousso vabaneda paelussid.

Ei ole piisavalt andmeid, et teada, kuidas kousso tööpõhimõtteid.

Piisavad tõendid, fo; paelusside; Muud tingimused. Rohkem tõendeid on vaja hinnata tõhusust kousso nende kasutusalad.

Kousso on ohtlik. See võib põhjustada ärritust maos ja sooltes, kõhuvalu, suurenenud süljeeritus, peavalu, nõrkus, teadvusetus, nägemishäired, krambid ja šokk; Ettevaatusabinõud ja hoiatused: Võttes kousso ei ole ohutu kõigile, mõned inimesed peaksid olema eriti ettevaatlik, et vältida seda, Rasedus ja rinnaga -feeding: See on ohtlik võtta kousso kui te olete rase. Lisaks tõsiseid kõrvaltoimeid ema, see võib põhjustada raseduse katkemist. Samuti on ohtlik võtta kousso kui toidate -feeding; Mao või soolestiku probleemid: Kousso võivad ärritada magu ja soolestikku. Ärge kasutage seda, kui teil on seedetrakti haigus.

Meil ei ole praegu andmeid KOUSSO koostoimed

Sobivad annus kousso sõltub mitmetest teguritest, näiteks kasutaja vanusest, tervisest ja mitmed teised tingimused. Sel ajal ei ole piisavalt teaduslikke andmeid, et määrata sobiv annuste puhul kousso. Pea meeles, et loodustooted ei ole alati tingimata ohutu ja annused võivad olla olulised. Järgi kindlasti asjakohane suundades toote etiketil ja nõu oma arsti või arst või muu tervishoiutöötaja enne kasutamist.

viited

Brinker F. Herb vastunäidustused ja koostoimeid teiste ravimitega. 2nd ed. Sandy, OR: Eclectic Medical Trükised, 1998.

Grünwald J, Brendler T, Jaenicke C. PDR eest ostetud ravimeid. 1. köites. Montvale, NJ: Medical Economics Company, Inc., 1998.

Looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Tarbija versioon. vaata looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Professional versiooni. ÂTherapeutic Research Ülikool 2009.

Ex. Ženšenni, vitamiin C, Depression