Kopsuvähk Linastub

Linastub otsib vähi enne isiku mingeid sümptomeid. See aitab leida; vähk varajases staadiumis. Kui kudede väärarengut või vähk on leitud alguses, võib ta; lihtsam ravida. Selleks ajaks sümptomite ilmnemist võib vähk on hakanud; jaotada.

Teadlased üritavad paremini mõista, mis; inimesed on tõenäolisem, et saada teatud liiki vähki. Samuti uurida asju; me teeme ja asjad meie ümber, et näha, kas nad põhjustada vähki. See; teave aitab arstid soovitavad kes tuleb sõeluda vähk, mis; sõelumiskatseid tuleks kasutada ja kui sageli tuleks katsed teha.

Oluline on meeles pidada, et teie arst ei ole tingimata; arvan, teil on vähk, kui ta soovitab lausteimimisega. Linastub; testid on antud, kui sul pole vähi sümptomid.

Kui sõelumise tulemus on ebanormaalne, siis võib olla vaja rohkem katseid teha, et teada saada, kas teil on vähk. Neid nimetatakse diagnostiliste testide.

Kopsud on paari koonusekujuline hingamine organite sees; rind. Kopsud tuua hapniku kehasse hingamisel ja saata süsinik; Süsinikdioksiid ihust kui hingamine. Iga kopsu on osades nimetatakse hõlmade. Vasakul kopsu on kaks; hõlmade. Õige kopsu-, mis on; veidi suurem, on kolm. Õhuke kile nimetatakse rinnakelme ümbritseb kopse. kaks; torud nimetatakse bronhid plii hingetoru (kõri) paremale ja; vasaku kopsu. Bronhid on mõnikord kaasatud kopsuvähki. Torukesi nimetatakse harudesse ja väike õhukotid nimetatakse alveoolide moodustavad sees; kopsud. Vaata Anatomy hingamiselundite, näidates hingetoru ja nii kopsude ja nende hõlmaga ja hingamisteede. Lümfisõlmed ja diafragma on ka näidanud. Hapnik hingatakse kopsudesse ja läbib õhuke membraane alveoolide ja vereringesse (vt Sisseminevate).

On olemas kahte tüüpi kopsuvähi: väike; kopsuvähk ja non-small cell; kopsuvähk.

Vaata järgmist kokkuvõtteid lisateavet kopsuvähki

Kopsuvähk on kolmas kõige levinum mitte nahavähi Ameerika Ühendriigid. Kopsuvähk on peamine põhjus vähk surma meestel ja naistel.

Midagi, mis suurendab teie võimalus saada haiguse nimetatakse riskifaktor. Midagi, mis vähendab teie võimalus saada haiguse nimetatakse kaitsev tegur.

Teavet riskitegurid ja kaitsvad tegurid kopsuvähki, kokkuvõttes on Lung Cancer Prevention.

Mõned lausteimimiste kasutatakse, sest nad on osutunud kasulikuks nii leidmisel vähkide varakult ja väheneb võimalus surra kasvajate. Muud katseid kasutatakse, sest nad on osutunud vähki mõnedel inimestel; Siiski ei ole tõestatud kliiniliste uuringute sellest, et nende testide väheneb risk surra vähki.

Teadlased õppida sõelumiskatseid leida need, kellel on kõige vähem riske ja kõige rohkem kasu. Vähi sõeluuringute uuringutes ka on mõeldud, et näidata, kas varajane avastamine (leida vähi enne, kui see põhjustab sümptomeid) vähendab inimese võimalus sureb. Juba mõnda tüüpi vähi, leida ja ravida haigust varases staadiumis võib põhjustada parem võimalus taastumiseks.

Kliinilised uuringud, et uuringu vähi sõeluuringute meetodeid toimuvad paljudes riigi osades. Teave käimas kliinilised uuringud on saadaval selles foorumis.

Järgmised sõelumiskatseid on uuritud, et näha, kas nad vähendada riski surra kopsuvähki

The National Lung Screening Trial õppinud inimesed vanuses 55 aastat kuni 74 aastat, kes olid suitsetanud vähemalt 1 pakk sigarette päevas 30 aastat või rohkem. Suitsetajad, kes olid suitsetamisest jooksul viimase 15 aasta jooksul uuriti ka. Uuringus kasutati rindkere röntgen või väikeses annuses spiraal kompuutertomograafia (LDCT) skaneerib kontrollida märke kopsuvähki.

LDCT skaneerib olid paremad kui rindkere röntgen on leida varases staadiumis kopsuvähki. Sõeluuring LDCT vähendas ka surra kopsuvähki praegused ja endised suitsetajad.

Praegune suitsetajad, kelle LDCT skaneerimise tulemused näitavad võimalikke märke vähi suurema tõenäosusega suitsetamisest loobuda.

Juhend on saadaval patsientidele ja arstidele rohkem teada kasu ja kahju väikeses annuses spiraalsed CT skriining kopsuvähki.

Röntgenpilt ja röga tsütoloogiline on kaks sõelumiskatseid, et on kasutatud jälgige kopsuvähki. Sõeluuring röntgenpilt, röga tsütoloogiline või mõlemat katset ei vähene risk surra kopsuvähki.

Otsused sõelumiskatseid võib olla raske. Mitte kõik meetodid on kasulik ja enamik on riskid. Enne millel on mis tahes sõelkatses, siis võib; taha, et arutada testi oma arstiga. On oluline teada riske; test ja kas see on tõestatud, et vähendada risk surra vähki.

Linastub; ei pruugi parandada oma tervist või aitab teil elada kauem, kui teil on kopsuvähki, mis on juba levinud; mujal organismis.

Kui sõelumise tulemus viib diagnoosimise ja ravi haigust, mis võivad kunagi olla põhjustatud sümptomeid või muutuda eluohtlikuks, nimetatakse seda overdiagnosis. Ei ole teada, kas ravi nende kasvajate aitaks teil elada kauem kui ükski ravi ei esitatud ja vähiravi võivad olla tõsised kõrvalnähud. Harms ravi võib juhtuda sagedamini inimestel, kellel on terviseprobleeme põhjustanud rasket või pikaajalist suitsetamist.

Sõeluuring tulemusi võib tunduda normaalne, kuigi kopsuvähki; Praegu. Isik, kes saab vale-negatiivne testi tulemus (mis, näitab puudub vähki, kui seal tõesti on) võib aeglustada otsib arstiabi isegi kui on sümptomid.

Sõeluuring tulemusi võib tunduda ebatavaline, kuigi pole; vähk on olemas. Valepositiivse testi tulemus (mis näitab, et on vähk, kui seal tõesti ei ole) võivad põhjustada ärevus ja tavaliselt järgneb mitu katset (nt biopsia), mis on ka riskid. Biopsia diagnoosida kopsuvähki võib põhjustada osa kopsu kollaps. Mõnikord kirurgia on vaja reinflate kopsu. Harms diagnostiliste testide võivad tekkida sagedamini patsientidel, kellel on terviseprobleeme põhjustanud rasket või pikaajalist suitsetamist.

Kiirgust; alates Röntgenoloogilised ja madala doosi spiraal kompuutertomograafia võib suurendada; vähiriski. Nooremad inimesed ja inimesed madala riskiga haigestuda kopsuvähki on suurem tõenäosus haigestuda kopsuvähki põhjustatud kiiritust ..

Rääkige oma arsti või muu tervishoiuteenuse osutaja oma riski haigestuda kopsuvähki, kas sõeluuringu on õige, ja eeliste ja kahju Sõelkatse. Sa peaksid osalema otsus selle kohta, kas sõeluuringu on õige. (Vt kokkuvõtet vähktõve sõeluuringu ülevaade)

See vähi andmete kokkuvõttes on praeguse informatsiooni kopsuvähki sõelumine. See eesmärk on teavitada ja aidata patsientidel, peredele ja hooldajatele.

sõeluuringu ja ennetamine toimetus.

Kliiniline uuring on uuring vastata teaduslik küsimus, nagu kas üks ravi on parem kui teine. Uuringud põhinevad varasematel uuringud ja õpitust laboris. Iga kohtuprotsessi vastab teatud teaduslikke küsimusi, et leida uusi ja paremaid viise, kuidas aidata vähihaigetel. Ravi ajal kliiniliste uuringute andmed on kogutud mõjude kohta uut ravi ja kui hästi see töötab. Kui kliinilise uuringu tulemusel selgus, et ravi on parem kui üks praegu kasutusel uus ravi võib muutuda “standard”. Patsiendid võivad mõelda osalevad kliinilises uuringus. Mõned kliinilised uuringud on avatud ainult patsientidel, kes ei ole alustatud ravi.

Linastub ja ennetamine toimetus. Kopsuvähk sõelumine. Bethesda, MD: / tüübid / kops / patsiendi / kopsu-screening-. . [PMTD: 26389428]