Kombutsa TEA: Kasutab, Kõrvaltoimeid, vastasmõju ja hoiatused

Algue de Tha, Champagne of Life, šampinjonid de la Charita, šampinjonid des HÃros, šampinjonid de Longue Vie, šampinjonid Miracle, Combucha Tea, Dr. Sklenář on Kombutsa Seened leotis, Kombutsa Tha, Laminaire de Tha, seened leotis, Seened Japo ..; Vaata kõik nimed algue de Tha, Champagne of Life, šampinjonid de la Charita, šampinjonid des HÃros, šampinjonid de Longue Vie, šampinjonid Miracle, Combucha Tea, Dr. Sklenář on Kombutsa Seened leotis, Kombutsa Tha, Laminaire de Tha, seened leotis, Seened japonicus , Kargasok Tea, Kombutsa, Kombutsa Seened Tea, Kwassan, mandžuuria seen, mandžuuria Seened Tea, Petite Mare japonaise, Spumonto, T’Chai merest, Tade Kombutsa, Thade Combucha, Thade Kombutsa, Tschambucco; Peida nimed

Kombutsa on teatud tüüpi pärm, kuigi see on mõnikord kirjeldatud valesti nagu seeni. Kombutsa teed valmistatakse kääritamise teel Kombutsa ja bakterid must tee, suhkur ja muud koostisained. Inimesed kasutavad Kombutsa tee nii meditsiinis, kuid ei ole teaduslikke tõendeid, et see on tõhus ravi mingeid tingimusi; Kombutsa tee kasutatakse mälukaotus, premenstruaalne sündroom (PMS), liigesevalu (reuma), vananemine, isutus, AIDS, vähk, kõrge vererõhk, kõhukinnisus, artriit ja karvakasvu. Samuti kasutatakse suurendamiseks valgete vereliblede (T-rakk) loeb, tugevdada immuunsüsteemi ja tugevdada metabolism; Mõned inimesed kohaldatakse Kombutsa tee otse nahale valu.

Kombutsa tee sisaldab alkoholi, äädikas, B vitamiine, kofeiin, suhkur ja muud ained. Samas ei ole piisavalt tõendeid, et teada, kuidas Kombutsa tee võiks töötada meditsiinis kasutatavad.

Piisavad tõendid, fo; Mälukaotus; Premenstruaalne sündroom (PMS); Liigesevalu (reuma); Vananemine; Isu kaotus; AIDS; vähk; Kõrge vererõhk; Kasvav valgete vereliblede (T-raku) loeb; Tugevdamine immuunsüsteemi ja ainevahetust; Kõhukinnisus; Artriit; Juuste kasvu; Valu, kui nahale; Muud tingimused. Rohkem tõendeid on vaja hinnata tõhusust Kombutsa tee neid kasutab.

Kombutsa tee on võib-olla ohtlik enamik täiskasvanuid kui võtta suu kaudu. See võib põhjustada kõrvaltoimeid sealhulgas maohaiguste, pärmseeninfektsioonid allergilisi reaktsioone, kollane nahk (kollatõbi), iiveldus, oksendamine, pea- ja kaelavalu ja surm; Kombutsa tee, eriti partiide teha kodus, kus on raske säilitada idu keskkonnas, võib saastuda seen (Aspergillus) ja bakterid (ka siberi). Iraanis 20 inimest sai siberi katku nakkuse võtmast Kombutsa tee. See tee on tõenäoline ohtlik inimeste immuunsüsteemi nõrgenemise, nagu inimesed HIV / AIDS, kes on tõenäolisem, et saada infektsioone, samuti siis, kui see on valmistatud plii-klaasiga keraamiline pott. Plii mürgistus on teatatud järgmistest sissevõtmist Kombutsa tee; Ettevaatusabinõud ja hoiatused: Rasedus ja imetamine: Kombutsa tee on võib-olla EBATURVALISE raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoia ohutu poolel ja vältida kasutamist; Alkoholism Kombutsa tee sisaldab alkoholi. Vältida see, kui sul on joomaprobleemides; Diabeet: Kombutsa tee võib mõjutada veresuhkru taset diabeetikutel. Vaata märke madal veresuhkru tase (hüpoglükeemia) ja jälgida oma veresuhkru hoolikalt, kui teil on diabeet ja kasuta Kombutsa tee; Kõhulahtisus: Kombutsa tee sisaldab kofeiini. Kofeiin Kombutsa tee, eriti kui võtta suurtes kogustes, võib halvendada kõhulahtisus; Ärritatud soole sündroom (IBS): Kombutsa tee sisaldab kofeiini. Kofeiin Kombutsa tee, eriti kui võtta suurtes kogustes, võib halvendada kõhulahtisus ja see võib halvendada sümptomeid IBS; Operatsioon: Kuna Kombutsa tee näib mõjutada vere glükoosisisaldust, esineb mure, et see võib takistada vere glükoositaseme kontrolli ajal ja pärast operatsiooni. Loobuge Kombutsa tee vähemalt 2 nädalat enne planeeritud operatsiooni; Nõrk immuunsüsteem: Ärge kasutage Kombutsa tee, kui teil on nõrgenenud immuunsüsteem tõttu HIV / AIDS või muudest põhjustest. Kombutsa tee võib toetada bakterite kasvu ja seen, mis võib põhjustada tõsiseid infektsioone.

Kombutsa tee sisaldab alkoholi. Keha lagundab alkoholi lahti saada. Disulfiraamiga (Antabus) vähendab lagunemist alkoholi. Võttes Kombutsa tee koos disulfiraamiga (Antabus) võib põhjustada raskepärane peavalu, oksendamine, õhetus, ja muud ebameeldivad kõrvaltoimed. Ärge jooge mingeid alkohoolseid jooke, kui te kasutate disulfiraamiga (Antabus).

Sobivad annus Kombutsa tee sõltub mitmetest teguritest, näiteks kasutaja vanusest, tervisest ja mitmed teised tingimused. Sel ajal ei ole piisavalt teaduslikke andmeid, et määrata sobiv annuste puhul Kombutsa tee. Pea meeles, et loodustooted ei ole alati tingimata ohutu ja annused võivad olla olulised. Järgi kindlasti asjakohane suundades toote etiketil ja nõu oma arsti või arst või muu tervishoiutöötaja enne kasutamist.

viited

Aloulou, A., Hamden, K., Elloumi, D., Ali, MB, Hargafi, K., Jaouadi, B., Ayadi, F., Elfeki, A. ja Ammar, E. Hüpoglükeemia ja antilipiidne omadused Kombutsa tee alloksaaniga põhjustatud diabeediga rottide. BMCplement Altern.Med. 201; 12:63.

Banerjee, D., Hassarajani, SA, maity, B., Narayan, G., Bandyopadhyay, SK ja Chattopadhyay, S. Võrdlev tervendav omadus Kombutsa tee ja must tee vastu indometatsiin põhjustatud maohaavandite hiirtel: võimalik toimemehhanism . Toit Funct. 201; 1 (3): 284-293.

Belloso-Morales, G. ja Hernandez-Sanchez, H. tootmine joogi juustuvadaku kasutades “tee seen” käärimine. Rev.Latinoam.Microbiol. 200; 45 (1-2): 5-11.

Bhattacharya, S., Gachhui, R., ja Sil, P. C. hepatoprotektiivse omadused Kombutsa tee vastu TBHP põhjustatud oksüdatiivse stressi kaudu allasurumine mitokondrid sõltuv apoptoosi. Patofüsioloogia. 201; 18 (3): 221-234.

Bhattacharya, S., Manna, P., Gachhui, R., ja Sil, P. C. kaitseefekt Kombutsa tee vastu tertsiaarne butüülvesinikperoksiid indutseeritud tsütotoksilisuse ja rakusurma hiire hepatotsüütides. India J.Exp.Biol. 201; 49 (7): 511-524.

Boesch, C., Trcek, J., Sievers, M., ja Teuber, M. Acetobacter intermedius, sp. november Syst.Appl.Microbiol. 199; 21 (2): 220-229.

Cetojevic-Simin, D. D., Bogdanovic, G. M., Cvetkovic, D. D. ja Velicanski, A. S. Antiproliferatiivne ja antimikroobne toime traditsiooniliste Kombutsa ja Satureja montana L. Kombutsa. J.BUON. 200; 13 (3): 395-401.

Chen, C. ja Liu, B. Y. Muutused põhikomponendid tee seen metaboliitide ajal pikenenud kääritamist. J.Appl.Microbiol. 200; 89 (5): 834-839.

Derk, C. T., Sandorfi, N. ja Curtis, M. T. puhul anti-Jo1 myositis koos pleuraefusioonidega ja perikardi tamponaadi arendada ka pärast kokkupuudet kääritatud Kombutsa jook. Clin.Rheumatol. 200; 23 (4): 355-357.

Dipti, P., Yogesh, B., Kain, AK, Pauline, T., Anju, B., Sairam, M., Singh, B., Mongia, SS, Kumar, GI ja Selvamurthy, W. Plii põhjustatud oksüdatiivse stress: kasulik mõju Kombutsa tee. Biomed.Environ.Sci. 200; 16 (3): 276-282.

Dutta, D. ja Gachhui, R. lämmastikku siduvaid ja tselluloosi tootmiseks Gluconacetobacter kombuchae sp. november, isoleeritud Kombutsa tee. Int.J.Syst.Evol.Microbiol. 200; 57 (Pt 2): 353-357.

Dutta, D. ja Gachhui, R. Novel lämmastikku siduvaid Acetobacter nitrogenifigens sp. november, isoleeritud Kombutsa tee. Int.J.Syst.Evol.Microbiol. 200; 56 (Pt 8): 1899-1903.

Ernst, E. Kombutsa: süstemaatiline ülevaade kliiniliste tõenditega. Forsch.Komplementarmed.Klass.Naturheilkd. 200; 10 (2): 85-87.

Gamundi, R. ja Valdivia, M. [Kombutsa seeni: kaks erinevat arvamust]. Sidahora. 199; 34-35.

Gharib, O. A. Effects of Kombutsa kohta oksüdatiivne stress põhjustab nefrotoksilisusega rottidel. Chin Med. 200; 04:23.

Gorjanovic, S., Komes, D., Pastor, F. T., Belscak-Cvitanovic, A., Pezo, L., Hecimovic, I. ja Suznjevic, D. antioksüdant võimsus teed ja taimeteed: polarograa- hinnangu. J.Agric.Food Chem. 9-26-201; 60 (38): 9573-9580.

Greenwalt, C. J., Steinkraus, K. H. ja Ledford, R. A. Kombutsa, kääritatud tee: mikrobioloogia, kompositsiooni ja väitis mõju tervisele. J.Food Prot. 200; 63 (7): 976-981.

Hartmann, A. M., Burleson, L. E., Holmes, A. K. ja Geist, C. R. mõju kroonilise Kombutsa sissevõtmist kohta avamaal käitumist, pikaealisus, et isuga käitumist ja elundite C57-BL / 6 hiirtel: pilootuuring. Toitumine 200; 16 (9): 755-761.

Hauser, S. P. [Dr. Sklenář on Kombutsa seene infusioon – bioloogiline vähiravi. Dokumendid nr 18]. Schweiz.Rundsch.Med.Prax. 2-27-199; 79 (9): 243-246.

Ibrahim, N. D., Kwanashie, H. O., Njoku, C. O. ja Olurinola, P. F. Filmi “Kargasok tee”. IV: Studies patoloogiliste toimet BALB / C hiirtel ja Wistar rottidel. Vet.Hum.Toxicol. 199; 35 (5): 399-402.

Ishida, Y. Kombutsa. Med.J.Aust. 5-3-199; 170 (9): 454.

Jayabalan, R., Marimuthu, S., Thangaraj, P., Sathishkumar, M., Binupriya, A. R., Swaminathan, K. ja Yun, S. E. säilitamine Kombutsa tee-temperatuuri mõju tee komponendid ja vabade radikaalide püüdjad omadused. J.Agric.Food Chem. 10-8-200; 56 (19): 9064-9071.

Kurtzman, C. P., Robnett, C. J. ja Basehoar-Powers, E. Zygosaccharomyces kombuchaensis uus kottseente hõimkonda pärmi “Kombutsa tee”. FEMS Pärm Res. 200; 1 (2): 133-138.

Kwanashie, H. O., Usman, H., ja Nkim, S. A. sõelumine “kargasok tee.” I: Anoreksia ja ülekaalulisus. Biochem.Soc.Trans. 198; 17 (6): 1132-1133.

Maghsoudi, H. ja Mohammadi, H. B. mõju Kombutsa on operatsioonijärgne kõhusiseste adhesiooni teket rottidel. India J.Surg. 200; 71 (2): 73-77.

Mayser, P., Fromme, S., Leitzmann, C ja Grunder, K. Pärmi spekter “tee seen Kombutsa”. Mükoosid 199; 38 (7-8): 289-295.

McNaughton, C ja Eidsness, L. M. eetika alternatiivseid ravivõimalusi. S.D.J.Med. 199; 48 (7): 209-211.

Murugesan, G. S., Sathishkumar, M., Jayabalan, R., Binupriya, A. R., Swaminathan, K. ja Yun, S. E. hepatoprotektiivse ja raviomadusi Kombutsa tee vastu tetraklorometaan toksilisusele. J.Microbiol.Biotechnol. 200; 19 (4): 397-402.

Nguyen, V. T., Flanagan, B., Gidley, M. J. ja kraavid, G. A. iseloomustus tselluloosi tootmise poolt Gluconacetobacter xylinus tüve Kombutsa. Curr.Microbiol. 200; 57 (5): 449-453.

Ei autor. Kas Kombutsa tee ohutu juua? Mayo Clin.Womens Healthsource. 201; 15 (7): 8.

Ei autor. Kombutsa – mürgisus tähelepanelik. Critical Path.AIDS Proj. 199; (Nr 30): 31-32.

Ei autor. Seletamatu rasket haigust võimalik tarbimisega seotud Kombutsa tee – Iowa, 1995. Centers for Disease Control and Prevention. JAMA 1-10-199; 275 (2): 96-98.

Pauline, T., Dipti, P., Anju, B., Kavimani, S. Sharma, SK, Kain, AK, Sarada, SK, Sairam, M., Ilavazhagan, G., Devendra, K. ja Selvamurthy, W. uuringuid mürgisuse, anti-stress ja maksa kaitsev omadused Kombutsa tee. Biomed.Environ.Sci. 200; 14 (3): 207-213.

Pedraza, R. O. Viimaste aastate edusammud lämmastikku siduvaid äädikhappe bakteritega. Int.J.Food Microbiol. 6-30-200; 125 (1): 25-35.

Perron, A. D., Patterson, J. A. ja Yanofsky, N. N. Kombutsa “seene” hepatotoksilisusest. Ann.Emerg.Med. 199; 26 (5): 660-661.

Sabouraud, S., Coppere, B., Rousseau, C., Testud, F., Pulce, C., Tholly, F., Blanc, M., Culoma, F., Facchin, A., Ninet, J., Chambon’is, P., Medina, B. ja Descotes, J. [Environmental pliimürgistuste plii klaasiga savinõud kasutatakse ladustamiseks jooke]. Rev.Med.Interne 200; 30 (12): 1038-1043.

Sadjadi, J. Naha siberi seotud Kombutsa “seene” Iraanis. JAMA 11-11-199; 280 (18): 1567-1568.

Sai Ram M., Anju, B., Pauline, T., Dipti, P., Kain, AK, Mongia, SS, Sharma, SK, Singh, B., Singh, R., Ilavazhagan, G., Kumar, D. ja Selvamurthy, W. mõju Kombutsa tee peal chromate (VI) põhjustatud oksüdatiivse stressi albiinorottide. J.Ethnopharmacol. 200; 71 (1-2): 235-240.

Sreeramulu, G., Zhu, Y., ja Knolis, W. Kombutsa kääritamisel ja selle antimikroobne toime. J.Agric.Food Chem. 200; 48 (6): 2589-2594.

SungHee, Kole A., Jones, H. D., Christensen, R., ja Gladstein, J. Asi on Kombutsa tee toksilisust. J.Intensive Care Med. 200; 24 (3): 205-207.

Takasuna, K., Hagiwara, T., Hirohashi, M., Kato, M., Nomura, M., Nagai, E., Yokoi, T., ja Kamataki, T. kaasamine beeta-glükuronidaaspositiivse soole mikrofloora soolestiku toksilisuse kasvajavastse kamptotetsiiniderivaati irinotekaanvesinikkloriidi (CPT-11) rottidel. Cancer Res. 8-15-199; 56 (16): 3752-3757.

Teoh, A. L., Heard, G., ja Cox, J. Pärm ökoloogia Kombutsa käärimist. Int.J.Food Microbiol. 9-1-200; 95 (2): 119-126.

Vijayaraghavan, R., Singh, M., Rao, PV, Bhattacharya, R., Kumar, P., Sugendran, K., Kumar, O., Pant, SC, ja Singh, R. ALAÄGE (90 päeva) suukaudne mürgisus uuringud Kombutsa tee. Biomed.Environ.Sci. 200; 13 (4): 293-299.

Wang, K., Gan, X., Tang, X., Wang, S., ja Tan, H. määramine D-suhkurhape-1,4-laktooni alates pruulitud Kombutsa puljong kõrgefektiivse kapillaarelektroforeesis. J.Chromatogr.B Analyt.Technol.Biomed.Life Sci. 2-1-201; 878 (3-4): 371-374.

Yang, Z., Zhou, F., Ji, B., Li, B., Luo, Y., Yang, L., ja Li, T. sümbioosi mikroorganismide Kombutsa ja keefiri: potentsiaalne mõju esile tõsta Kombutsa funktsiooni. Appl.Biochem.Biotechnol. 201; 160 (2): 446-455.

Yapar, K., Cavusoglu, K., Oruc, E. ja Yalçın, E. kaitsev toime Kombutsa seene (km) tee on fenooli põhjustatud tsütotoksilisust albiino hiirte. J.Environ.Biol. 201; 31 (5): 615-621.

CDC. Seletamatu rasket haigust võimalik tarbimisega seotud Kombutsa tee-Iowa, 1995. MMWR Morb Mortal Wkly Rep 199; 44: 892-3,899-900.

FDA Talk raamat. FDA hoiatab tarbijaid “Kombutsa Seened tee.” Kättesaadav: www.vm.cfsan.fda.gov/~lrd/TPMUSHRM.html

Gamundi R, Valdivia M. Kombutsa seeni: kaks erinevat arvamust. Sidahora 199; 90: 34-5.

Kombutsa mürgisuse tähelepanelik. Critical Path AIDS Proj, 199; 30: 31-32 1994-5.

Majchrowicz M. Kombutsa: kahtlase “ravi”. GMHC Treat Issues 199; 09:10.

Phan TG, Estell J, Duggin G, et al. Plii mürgistus joomise Kombutsa tee pruulitud keraamiline pott. Med Aust 199; 169: 644-6.

Sadjadi J. Anthrax seotud Kombutsa seene Iraanis. JAMA 199; 280: 1567-8.

Srinivasan R, Smolinske S, Greenbaum DJ. Tõenäoline seedetrakti toksilisus Kombutsa tee: on see joogi tervislik või kahjulik? J Gen Intern Med 199; 12: 643-4.

Looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Tarbija versioon. vaata looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Professional versiooni. ÂTherapeutic Research Ülikool 2009.

Ex. Ženšenni, vitamiin C, Depression