KOH ettevalmistamine

Arstid kasutavad KOH Testvalmistamise et teada saada, kas teil on seenhaigus. Selline infektsioon võib juhtuda erinevates kehaosades, nagu naha, küünte, suu või vagiina.

Arst võib teha KOH test, et teada saada, kas teil on üks neist seeninfektsioonide

Sa ei pea midagi tegema enne, kui olete seda testi.

Arst või õde võtab proovi kergelt kraapides nakatunud piirkonnas. Vahel arst kasutab tampooni.

Proov asetatakse seejärel esemeklaasil kaaliumhüdroksiidi (KOH) lahust ja on õrnalt kuumutada. See lahus aeglaselt lahustab naharakud kuid mitte seen. Seent saab seejärel näinud mikroskoobiga. Värvus peitsi võib kasutada nii, et seen on lihtsam vaadata.

Sa võid tunda kraapides tunne, kui arst või õde võtab proovi. Puhastusseade võtab aega vaid mõne sekundi jooksul.

See võib olla ebamugav, kui proov kraabitakse all sõrmeküüne või varbaküünte või kui piirkond on valus, näiteks siis, kui teil on kandidoos.

Ei ole juhus probleeme selle testi.

Arstid kasutavad KOH Testvalmistamise et teada saada, kas teil on seenhaigus. Selline infektsioon võib juhtuda erinevates kehaosades, nagu naha, küünte, suu või vagiina.

Esimese KOH test võivad sisaldada järgmisi

Arst rääkima teiega midagi, mis võiks hoida teid võttes test või mis võivad muuta testi tulemused.

Maksimeeri oma nahahooldus rutiinne vaadata noorematel nüüd.

Sild peanahka, naha- või habeme; Seenhaigus; Seente küünte infektsioon; Suuõõne kandidoos (soor); Vaginaalne seennakkus.

Normaalne: puuduvad tõendid seen on proovist leitud; Ebanormaalne: Evidence seen on leitud.

On võimalik, et saada “normaalse” tulemus, kui teil on seenhaigus. See juhtub siis võetud proovi ei sisalda piisavalt seenerakud tuleb vaadelda test; Kui test näitab, et sa ei ole seenhaigus, võivad osutuda teised testid teha nuputada põhjus teie sümptomid.

Hea välimusega Iga Phot; Kuidas hoolitseda kuivale, Red Ski; Üllatav võimalust vähendada kortse; Riigist välja saata Kotid silmade all