Kilpnäärme alatalitlus-Ravimid

Naiste Health Trends

Kilpnäärme hormoonide ravimid on ainus tõhus viis, et ravida hüpotüreoosi. Enamikul juhtudel kilpnäärmehormooni meditsiin

Jenny Alle; Kodumaiste diiva avab umbes valu tema minevikust, armastust ta; elu, ja kuidas ta põrkas tagasi suur aeg; Martha Stewart võtab forkful sidruni imelihtne ja naudib seda. “Kas pole Thi; hea?” küsib ta, et kaubamärk madal, Luumunpunainen hääl; Me lunching tema kontori Manhattani telestuudios, kus ta on jus; lõpetanud hosting otsesaate Martha Stewart Näita, tema Emm; Auhinnatud igapäevast programmi. Ta istub ühes otsas klanitud ristkülikukujuline tabl; et …

Inimesed, kes on hüpotüreoidism vaja kilpnäärme hormoonide meditsiinis. Sõltuvalt põhjustada nende hüpotüreoidism, nad võivad vajada ravi ülejäänud elu.

Võttes teatud toidulisandeid, nagu kaltsium või raud (või mõlemad), samal ajal kui kilpnäärmehormooni ravim võib vähendada kilpnäärmehormooni ravimi imendumist organismis. Võtke kaltsiumilisandid vähemalt 4 tundi enne või pärast pildistamist kilpnäärme ravimeid. Samuti hoiduge lisarauda samal ajal kui kilpnäärme ravimeid.

Rääkige oma arstiga, kas sa pead muutma oma annus kilpnäärme ravimit, kui te võtate rasestumisvastaseid tablette või teisi hormoone. Teil võib tekkida vajadus võtta rohkem kilpnäärmehormooni meditsiinis kui teil oleks, kui sa ei võta neid hormoone.

Vähendab või kõrvaldab sümptomid hüpotüreoidism. Sümptomid tavaliselt parandada esimese nädala jooksul pärast hakkate ravi. Kõik sümptomid kaovad tavaliselt mõne kuu jooksul; Võib vähendada aeglustunud füüsiline areng, vaimne puue, ja käitumishäiretega imikutel ja lastel.

Järelkülastused oma arstiga on oluline veenduda, et te kasutate õige annus ravimit. Enamik inimesi on vereanalüüsid 6 kuni 8 nädala pärast ravi alustamist. Pärast kilpnäärmehormooni normaliseerub, kilpnäärme talitluse tavaliselt kontrollitakse üle kord aastas.