Kehakaalu ohutult Pärast lapse sündi

Ütleme nii, et see kohe: sa ei Gisele Bundchen. Supermodels võib tunduda, et tilk beebi kaalu üleöö, aga see ei ole eesmärk, mida peaks püüdma.

Sul kulus natuke aega, et saada oma “beebi keha” (üheksa kuud, kui täpne olla) ja siis lähete mõnda aega, et saada tagasi normaalne.

Beebi Development See nädal

Vaata, kes räägib! OK, ta ei ole tõesti öelda sõnu, kuid oma nelja-kuune on palju viise, kuidas väljendada ennast. Ta on ka õppida, kuidas teid paremini mõista, mida “lugemist” oma väljendeid ja hääletooniga.

Eesmärk on langetada kaalu tasapisi, nagu sa panna see. See võib võtta üheksa kuud aastas, kui sa kaotad umbes 1-2 naela nädalas; Vältida drastiline, madala kalorsusega dieeti. Need on kunagi head, kuid nad eriti halb uute moms, kes vajavad palju energiat, et säilitada, ja kui te toidate last rinnaga, isegi rohkem; Süüa tasakaalustatud sööki vähemalt 3-4 korda päevas vastupidavust ja energiat; Ära minna kaalulangus toitumine, kui sa ikka rinnaga, eriti kui teie laps ei ole veel alanud tahked ained. Kvaliteeti teie rinnapiima mõjutab see, mida sa süüa; Teil võib olla uue kinga suurus! Leviku jalad, mis juhtus raseduse ajal võib mõnikord olla püsiv.

Nendel päevadel, beebi keele arengut võib sisaldada

Võite küsida umbes

Tema mulin võib tunduda rohkem nagu vestlus; Ta võib Huitaisu esemeid või tuua mänguasja tema suust; Ta võib COO vastuseks oma Coos

Teie lapse meeldib ja ei meeldi. Ta võib hakata näitama eelistusi, kellel teda; Tema hüüab: Kui tema hüüab häiriks teid, võta minut aega, et rahune maha esimene, nii et saate paremini rahuldada oma lapse vajadusi; Nendel päevadel, teie laps on väga huvitatud oma maailmas, nii huvitav, et ta võib saada segane, kui toitmine; Kuidas mängida oma 4-kuune. Peekaboo ja peidus plokid, siis paljastades neile, on suurepärane võimalus teda aidata mõista kontseptsiooni objekti püsivus -, et asjad ei ole lihtsalt kaovad, kui ta ei saa neid näha.

Kaitseme Baby alates infectio; Beebi Vision: Mida Teie laps Vaata, Abi beebi ekseem

Varajasi märke Kuulmise Los; Kaitsta oma lapsi: Get Your Shot; Mikroobe on päevahoiu: küsimused küsida