Käsnkõrvits: Kasutab, Kõrvaltoimeid, vastasmõju ja hoiatused

Angled Loofah, Courge Éponge, Courge Torchon, nõudepesu Sponge, Éponge loofa, Éponge VÃgÃtale, Laine Torchon des Antilles, Liane Torchon, loofa, Loofah, lufa, Käsnkõrvits acutangula, Käsnkõrvits aegyptiaca, Käsnkõrvits silindriline, Käsnkõrvits operculata, Luffaschwamm ..; Vaata kõik nimed Angled Loofah, Courge Éponge, Courge Torchon, nõudepesu Sponge, Éponge loofa, Éponge VÃgÃtale, Laine Torchon des Antilles, Liane Torchon, loofa, Loofah, lufa, Käsnkõrvits acutangula, Käsnkõrvits aegyptiaca, Käsnkõrvits silindriline, Käsnkõrvits operculata, Luffaschwamm, Papangaye , Sigualuo, Sponge kurk, taimne Sponge, vesi kõrvits; Peida nimed

Käsnkõrvits on taim. Kui küpse vilja lastakse kuivada, kiulise käsnataolise struktuur jääb. Kiud saab vees keedetud, mida seejärel kasutatakse meditsiinis; Käsnkõrvits võetakse suu raviks ja ärahoidmiseks nohu. Seda kasutatakse ka nina turset ja sinus probleeme. Mõned inimesed kasutavad seda artriit, lihasvalu, ja valu rinnus; Naised kasutavad käsnkõrvits taastada puudub menstruatsioon. Imetavad emad kasutavad seda suurendada piima voolu; Vahel kogu käsnkõrvits “käsna” hõõrutakse vastu nahka, et eemaldada surnud nahka ja stimuleerib nahka. Käsnkõrvits süsi, mis on valmistatud kuumutamise käsnkõrvits kiud suletud mahutis, kantakse otse nahale vöötohatis nägu ja silma piirkonnas; Toidus, noor käsnkõrvits puuvilju süüakse köögivilju; Kosmeetika, pulbristatud käsnkõrvits kasutatakse nahahooldustooted vähendada turse ja “Flat” nahka.

Ei ole piisavalt andmeid, et teada, kuidas käsnkõrvits tööpõhimõtteid.

Piisavad tõendid, fo; Hooajaline allergia (allergiline nohu). Varajane uuringud näitavad, et kasutades konkreetse homöopaatiliste ninasprei (Käsnkõrvits comp.-Heel ninasprei poolt biologische Heilmittel Heel GmbH), mis sisaldab käsnkõrvits, Galphimia glauca, histamiini, ja väävel neli korda päevas 42 päeva jooksul aitab kontrollida hooajaline allergia sümptomeid. Toimet näivad olevat sarnane mõju ninasprei sisaldas ravimit kromolüünnaatriumiga; Nasaalne turse (sinusiit). Varajane uuringud näitavad, et võttes konkreetse homöopaatiliste toote (Sinsitis PMD tablette Bionorica), mis sisaldab käsnkõrvits, lungmoss ja kaaliumdikromaadiga umbes 2 nädalat aitab leevendada sümptomeid sinusiit; Raviks ja ärahoidmiseks nohu; Sinus probleeme; Pain; Menstruatsiooni probleeme; Edendamine rindade -milk tootmine; Eemaldades surnud naha, kui puutumata käsnkõrvits “käsna” hõõrutakse vastu nahka; Stimuleerides nahka, kui puutumata käsnkõrvits “käsna” hõõrutakse vastu nahka; Vöötohatis nakkuse näo ja silmaümbruse kui süsi valmistatud käsnkõrvits kantakse otse kahjustatud piirkonda; Muud tingimused. Rohkem tõendeid on vaja hinnata tõhusust käsnkõrvits nende kasutusalad.

Käsnkõrvits tõenäoliselt ohutu enamik inimesi, kui kanda otse nahale nagu käsn. Kuid ohutuse kasutades käsnkõrvits söega vöötohatis on teadmata. Käsnkõrvits on tõenäoliselt ohutu, kui manustatakse suu kaudu toidu koguseid. Aga seal ei ole piisavalt informatsiooni, et teada saada, kas käsnkõrvits on ohutu, kui võtta ravimit. Võimalikud kõrvaltoimed käsnkõrvits on teadmata; Ettevaatusabinõud ja hoiatused: Rasedus ja rinnaga -feeding: Käsnkõrvits on tõenäoliselt ohutu rasedatele ja rinnaga toitvatele naistele toidu koguseid. Aga suurem ravimite kogused tuleks vältida, kuni enam ei teata.

Meil ei ole praegu andmeid Käsnkõrvits koostoimed

Sobivad annus käsnkõrvits sõltub mitmetest teguritest, näiteks kasutaja vanusest, tervisest ja mitmed teised tingimused. Sel ajal ei ole piisavalt teaduslikke andmeid, et määrata sobiv annuste puhul käsnkõrvits. Pea meeles, et loodustooted ei ole alati tingimata ohutu ja annused võivad olla olulised. Järgi kindlasti asjakohane suundades toote etiketil ja nõu oma arsti või arst või muu tervishoiutöötaja enne kasutamist.

viited

Kawahara, N., Kurata, A., Hakamatsuka, T., Sekita, S. ja Satake, M. Kaks uut cucurbitacin glükosiide, opercurins A ja B, alates Brasiilia rahvameditsiinis “Buchinha” (Käsnkõrvits operculata). Chem.Pharm Bull (Tokyo) 200; 52 (8): 1018-1020.

Kawahara, N., Kurata, A., Hakamatsuka, T., Sekita, S. ja Satake, M. Kaks romaani cucurbitacins, neocucurbitacins A ja B, alates Brasiilia rahvameditsiinis “Buchinha” (Käsnkõrvits operculata) ja nende mõju PEBP2alphaA ja OCIF geeniekspressiooni inimese osteoblastilaadses Saos-2 rakuliini. Chem. (Tokyo) 200; 49 (10): 1377-1379.

Kloss, P. [On kibe aine Käsnkõrvits operculata Cogn.]. Arch Pharm Ber.Dtsch.Pharm Ges. 196; 299 (4): 351-355.

Matos, F. D. J. ja Gottlieb, O. R. Isocucurbitacine B tsütotoksilised Constituant of Käsnkõrvits Operculata. Nii Anais Da Acadamia Brasileira De Ciencias 196; 39 (2): 245.

Menon-Miyake, M. A., Carvalho de, Oliveira R., Lorenzi-Filho, G., Saldiva, P. H. ja Butugan, O. Käsnkõrvits operculata mõjutab mucociliary funktsiooni isoleeritud konn suulae. J. Rhinol. 200; 19 (4): 353-357.

Menon-Miyake, M. A., Saldiva, P. H., Lorenzi-Filho, G., Ferreira, M. A., Butugan, O., ja Oliveira, R. C. Käsnkõrvits operculata mõju epiteeli konn suulae: histoloogiline funktsioone. Braz.J Otorhinolaryngol. 200; 71 (2): 132-138.

Adler, M. efektiivsust ja ohutust fikseeritud kombinatsioon homöopaatilise ravi sinusiit. Adv Ther 199; 16 (2): 103-111.

Weiser, M., Gegenheimer, L. H. ja Klein, P. randomiseeritud samaväärsuse uuringus võrreldi efektiivsust ja ohutust Käsnkõrvits comp.-Heel ninasprei kromolüünnaatriumiga spray on hooajalise allergilise nohu. Forsch Komplementarmed 199; 6 (3): 142-148.

Wiesenauer, M., Gaus, W., Bohnacker, U. ja Haussler, S. [Efektiivsus homöopaatiliste ettevalmistamise kombinatsioonid sinusiit. Tulemused randomiseeritud topeltpimedas uuringus perearstid]. Arzneimittelforschung 198; 39 (5): 620-625.

Looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Tarbija versioon. vaata looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Professional versiooni. ÂTherapeutic Research Ülikool 2009.

Ex. Ženšenni, vitamiin C, Depression