Kas Teie Dieet tegemine Sa rasva?

Autor Arianne Cohen

Susie Orbach mõtleb nii. Ta tahab kapitaalremont oma toitumisharjumusi – ja alustada kohtuhagi Weight Watchers International. Provokatiivse Briti psühhoanalüütik, kunagise terapeut printsess Diana ja praegune nõunik Dove Campaign for Real Beauty, kõnelusi Arianne Cohen.

K: Miks sa korraldamine kaebama Weight Watchers International; A: Kui dieediga töötanud, siis tahaks ainult seda teha üks kord. Weight Watchers, nagu enamik toitumine ettevõtted, sõltub korrata klientidele. Kui ma läks Weight Watchers programmi Ühendkuningriikides Mulle öeldi, et oli 97 protsenti retsidiivsuse määr.

K: Aga on see, et firma süü? Kas ei dieedipidajad vastutavad oma valikuid; A: Ma usun, et ettevõtted peavad olema sotsiaalse vastutuse. Weight Watchers ütleb: “Meil on sulle lahendus.” Aga väga lahendus see pakub sageli soodustab kompulsiivne söömine. Et mind, see on vale reklaam.

K: Mis on “kompulsiivne söömine”; A: määratlus on tõesti lai: See ei söö vastuseks nälga, kuid selle asemel süüa seoses reeglistik, mis sa siis murda. Sa võid otsustada, et ei söö maiustusi ja süsivesikuid ning seejärel mässaja.

K: Miks te arvate, et toitumine peaks juhtuma ainult üks kord? Ma toitumine igal aastal või nii; A: Toitumine võimaldab teil kaotada kaalu, kuid see ei võimalda teil muuta oma toitumist, et säilitada oma kaalulangus. Weight Watchers “mõiste ei ole ühendatud nälga või rahulolu. Ja seal on väga tugev argument, et kui sa pidevalt paned oma keha nälga režiimis oma ainevahetuse “seadepunktile” ei saa nullida. Tavaolukorras, kui teil söövad või undereat teie ainevahetus aeglustub või kiireneb, et hoida teid stabiilselt kaalu. Pärast pidevat dieediga, mis seadepunktile puruneb.

K: Kas sa tahad öelda, et toitumine seatud naisi üles olema rasva; A: On palju tõendeid, et toitumine võib aidata kaasa rasva ladustamiseks. Niisiis, jah. Ka toitumise kaasa kompulsiivne söömine ja annab tunde, et toit on “ohtlik” või “ulakas”. Äravõtmine loob tingimused mässu.

tervislik, maitsev retseptid, alates ja korralikult süüa ajakirja.

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …