Kas on positiivne külg Täiskasvanud ADHD?

Sümptomid ADHD võib olla keeruline, kuid mõnikord need samad sümptomid võivad olla ka perks.

Energia. Üks viis kirjeldada hüperaktiivsus on “kõrge energia.” See võiks olla pluss, kui sul on karjääri, mis nõuab palju visadust. Probleem on, et rakendada oma energiat asemel, et lasta see tõmbab sind erinevates suundades.

Andmed. Inimesed, kes on hädas, pöörates tähelepanu asju, mida nad leiavad igav võib Hyper-keskendumine kraami nad leiavad huvitav. Kui see kirjeldab teie, siis võib-olla nõks pealevõtmine andmed, et teised inimesed ei pane.

Olles kohal. Olles impulsiivne “on põhimõtteliselt elab praegu ja mitte eluruumi liiga kaugele tulevikku, mida paljud meist võiks kasu ka,” Levrini ütleb.

See on riskantne, kui see läheb liiga kaugele, kuigi. Impulsiivne käitumine võib tekitada palju probleeme. See aitab keskenduda kontrollida oma impulsse, et nad ei keeruliseks oma elu halb viisil.

Hone oma andeid, kui saate hallata oma ADHD. Siin on, kuidas leida tasakaalu.

Töö ADHD ekspert. Terapeut või vagun teadmisi häire aitab teil leida õige lähenemine teile.

Stephanie Sarkis, PhD, psühhoterapeut, kes on spetsialiseerunud ADHD, ütleb treener saab suunata teid tööriistu, mis näitab teile oma tugevaid ja nõrku külgi. Nendeks Myers Briggs test ja DISC isiksuse hindamise. Kui tead, mida sa oled hea ja mida võiks parandada, oma treener aitab teil seada eesmärgid ise. Ta võib ka õpetada, kuidas muuta mõtte mustreid, mis põhjustavad teil probleeme.

Samuti mängivad oma tugevaid külgi. Nuputada, kuidas sa õpid paremini. Kui oled visuaalne õppija, uut informatsiooni flash kaarte. Kui te õppida katsuda, proovida kapten uusi oskusi, võttes praktilist lähenemist, Sarkis ütleb.

Mõeldes uue töökoha või karjääri? Otsige võimalusi, mis teile huvi ja sobitada oma oskusi, ütleb Pennsylvania psühholoogi Ari Tuckman, PsyD. See aitab tagada, et teie loomulikku talenti viib edule. ADHD terapeut või treener aitab punkti sind õiges suunas.