Kas on olemas HPV Cure? Millised on ravivõimalused?

HPV (inimese papilloomiviirus) on väga levinud. Umbes 80 miljonit inimest on USA-s mõjutatud. Umbes 40 100 HPV tüübid on sugulisel teel. See HPV levik võib põhjustada kondüloome või rakkude ebanormaalse muutused emakakaelas ja muud genitaalipiirkondadele mis võib põhjustada vähki.

Praegu HPV ravi keskendub nakkuse sümptomite. Sümptomid hõlmavad kondüloomid seotud madala riskiga HPV tüübid (mis ei kutsu esile tavaliselt vähivormide) ja vähieelsed muutused mõnikord seotud kõrge riskiga HPV tüübid.

Emakakaelavähi ja muude oluliste Sõeltestide naised vajavad

Lihtsalt katsetamine positiivne HPV ei pruugi tähendada, et teil on vaja ravi, vähemalt mitte kohe. Pärast positiivset HPV testi, võib arst soovitada hoolikat jälgimist.

Naiste puhul võib arst tampoon rakke emakakaelas, nii nagu nad on kogutud Pap-testi ning neid analüüsiti laboris. See analüüs näeb ette geneetilise materjali või DNA, HPV jooksul keha rakud. Seda saab avastada kõrge riskiga HPV tüübid. Ei ole erilist test tüved põhjustavad HPV vähk on hetkel saadaval meestele.

Kui naine on nakatunud HPV tüübist, mis võivad põhjustada vähki, võib arst soovitada sagedast Pap teste vaadata märke rakkude ebanormaalse muutused suguelundite piirkonnas. Ebanormaalne rakkude muutusi emakakaelas on hoiatus võimalike emakakaelavähki. Arst võib teha testi nimetatakse kolposkoopia, kus eriline suurendusklaasi seadet kasutatakse hoolikalt läbi vaadata emakakaela, tupe ja häbeme.

HPV viirus ise ei saa ravida, kuid sageli keha puhtaks HPV infektsiooni omal. Enamusel naistest emakakaela HPV infektsiooni puhastab omal kahe aasta jooksul avastamise.

Märkus: rasedad või naised püüavad kujutada, peaks konsulteerima tihedat koostööd oma arstiga enne ravi alustamist. HPV ravi võib mõjutada rasedust, nii arstid võiksid ravi edasi lükata kuni pärast sünnitust.