Kas on Natural Flu ravi?

Otsid loomulik gripi ravi? Mõned meetmed võivad kergendada oma sümptomid, kuid seal ei ole looduslik ravi. Samuti ei ole loomulik viis gripi ennetamiseks. Ainus kindel viis hoida ära on immuniseerimine gripivaktsiini.

Kui sa oled üks neist inimestest, kes kiitlevad, tulevad gripihooaeg, et sa “mitte kunagi haigestuvad,” olema teadlikud: koefitsiendid võivad jõuda teid. Igal aastal umbes 5% kuni 20% USA elanikest saada gripp, et hinnangute kohaselt CDC; Võttes teatud viirusevastased ravimid 48 tunni jooksul sümptomite ilmnemist võib lühendada gripp, kuid mis hõlmab tunnistades teil on gripp, saada ühendust oma arstiga, ja läheb apteekriga enne 48 tunni kuni; Igaks juhuks oma numbri …

Halb olla ei ole lõbus, kuid see tähendab, et teie paranemine on tööl võidelda gripp. Palavik viirust tapab tehes oma keha kuumem kui tavaliselt. See aitab ka idu tappes valkude sisaldust veres saada, kus nad peavad olema kiiremini. Nii et kui sul tekib kerge palavik päev või kaks, siis võiks saada ka kiiremini.

Köha on teine ​​sümptom eesmärgil. See aitab selgeks paks lima hingamisteedes, mis kannavad pisikuid oma kopsud ja ülejäänud keha.

See nohu on parim ravi kergelt või üldse mitte. Nohuvastaste aeglustab voolu veresooni ninas ja kurgus. Aga tihti soovite suurenenud verevool, sest see soojendab nakatunud ala ja aitab kõik, mis gunk selge mikroobe kehast.

Üks looduslik vahend on juua rohkem vett. See muudab lima õhem ja kergem vabaneda kui köha või puhuda. Teie nina voolata parem, kui sa ei ole kõik kuivanud, ja kui kraami neid liigub, see on vähem tõenäoline, et saada nakatunud.

Jah. Loputatakse aitab lõhkuda ummikuid ja bakterite eemaldamiseks osad viiruse nina. Sa võid osta üle leti soolase spray või kasutada seda retsepti

Sega 1/4 tl soola ja 1/4 tl söögisoodat 8 untsi sooja veega. Lean üle vannitoa valamu. Õrnalt prits lahendus teie ninasõõrmesse kasutades pirn süstal. Hoia teisel pool nina kinni sõrmega. Lase segul välja voolata. Korda kaks kuni kolm korda, ja siis teha sama teisele poole.