Kas on Kõõm Dieet?

Kas teie kõõma seotud oma dieeti? Mõned eksperdid ütlevad, et see võiks olla, kuigi uuringuid ei ole tõestatud, et.

Ma arvan, et teadus on maha natuke, “ütleb Alicia Zalka, MD, assotsieerunud kliinilise dermatoloogia professor Yale’i Meditsiinikooli New Haven, Connecticut.” Kuigi seal on mingeid kaalukaid andmeid meditsiinilised uuringud, et olen leidnud oletada toitumine muutusi saab ravida kõõm, minu 18 aastane kliinilise praktika, mitu ühendust, näib tulevat.

“Hästi juhitud” kõõm toitumine “võiks aidata,” ütleb Jessica Krant, MD, assistent kliiniliste professor dermatoloogiaõppejõud SUNY Downstate Medical Center New Yorgis.

Sama toitumine põhimõtteid, mis on hea ülejäänud võite teha vahet (kui ei ravi) oma kõõm.

Kui sa üritad suuri muutusi oma dieeti, siis võib aidata konsulteerida toitumise -savvy arsti või registreeritud dietoloog. Nad võivad murda täpselt, mida sa vajad.

Enamik paljud inimesed maailmas söövad liiga palju suhkrut. Lõigata võib alandada põletikku, vähendades välimust helbed.

“Suhkur ja lihtne süsivesikuid võib soodustada põletikku meie keha, seega on mõistlik, et süüa vähem suhkrut, antioksüdant -rikas dieet võib aidata kontrolli kõõm rakette,” Krant ütleb.

Võib esineda ka hormonaalse link.

Toidusedel kõrge suhkru-, töödeldud toit, ja “halb” rasvad põhjustada insuliini naelu, mis omakorda toob kaasa stimuleerimine hormooni järsk, mis võivad vallandada väljund õli, “Zalka ütleb.” Üldiselt piiramine rasvaste toitude, praetud toidud, rafineeritud suhkrut, töödeldud toidu ja gluteen võib viia vähenemine ketendus.

Need muutused ei ole uuritud, kas nad lõpetavad kõõm, kuid seal on mingit kahtlust, et nad on head.