Kas Fat comeback?

Võib 15, 2000 – Kas ei või oma leiba. Proovi tsilli kastmega asemel Alfredo. Minna lihtsalt praetud toidud. Me paljud inimesed maailmas on kuulnud seda kõike. Ja toitumisnõustajate goading töötanud. Meil kärpida rasva – 40% kaloritest 1968 ainult 33% täna. Samuti oleme vähendanud küllastatud rasva kogus meie toiduvalikus 18% vaid 11%, vastavalt USA Department of Agriculture. Kõik õigused peaksime viskamine poole ise, koos madala rasvasisaldusega kiibid ja tükk rasvavaba kook kõigile.

Aga just siis, kui tundub, et on aeg murda välja noisemakers, naysayers kukkus poole, hoiatades, et madala rasvasisaldusega dieetide ei ole hea mõte kõigile. Mõned riigi juhtiva toitumise ja tervise eksperdid, tegelikult nüüd öelda, et madala rasvasisaldusega, kõrge süsivesikute dieeti – täpselt dieeti soovitatud Heart Association – võiks tegelikult suurendada oma risk haigestuda südame isheemiatõbi, mitte langust seda.

See on lihtne mõista, miks eksperdid oleks esimene alanud soovitades madala rasvasisaldusega, kõrge süsivesikute dieeti. Gramm-grammi, rasva sisaldab rohkem kui kaks korda rohkem kaloreid kui süsivesikud. Supistamme kogus rasva toidus ja asendades selle süsivesikuid tundub olevat suurepärane võimalus kaotada kaalu.

Fat oma küllastatud vormi, saab ka tõsta vere kolesteroolitaset, mis suurendab südamehaiguste riski. “Kärpida rasva, mõtlemine läks, ja saate lõigata küllastunud rasva,” ütleb Marion Nestle, PhD, juht New Yorgi ülikooli Trofoloogia osakonda.

Aga kärpeid rasva ei töötanud samuti esmakordselt lootsid, kui tegemist aidates meil kaotada kaalu. Kuigi tooteid nagu madala rasvasisaldusega kreekerid ja rasvatut koogid tõrjunud toidupoes riiulite paljud inimesed maailmas on jätkunud üha paksemaks ja paksemaks. Põhjus: Kuigi me süüa vähem rasva, me tarbivad isegi rohkem kaloreid kui kunagi varem, toitudes suhkruid ja väga rafineeritud jahu – muidu tuntud lihtsaid süsivesikuid.

See ei ole lihtsalt otsin seksikas trikoo, mis on kaalul, kas. Seal on teine, tõsisem põhjust kahelda, kas tasub madala rasvasisaldusega, kõrge carb dieeti: Kuigi selline lähenemine vähendab arterite -clogging LDL kolesterooli, madala rasvasisaldusega, kõrge carb dieeti ka langetab teise kolesterooli vormi tuntakse HDL . Mõnikord nimetatakse “hea” kolesterooli, HDL On näidatud, et eemaldada “halb” LDL kolesterooli vereringesse.

tervislik, maitsev retseptid, alates ja korralikult süüa ajakirja.

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …