Kas ekseemi Kids seotud allergia ja astma?

Laste ekseem võib lõpuks saada toiduallergia, heinapalavik, või astma. Aga sa võid astuda samme, et leevendada kihelust ja võimalusel lõigata allergiate riski.

Arstid kasutasin mõelda, ekseem oli lihtsalt märk allergiline reaktsioon – keha overreacting kahjutusse allergeen, nagu õietolm või kõõm. Nüüd enamik eksperte arvavad ekseem on tegelikult probleem väliskiht nahka. Selle asemel, et tööd oleks takistuseks, nahk on “lekkiv” ja laseb mikroobe, ärritavate või allergeene.

Kuigi enamik eksperte ei usu, ekseem on puhtalt allergiline, see on selgelt seotud allergiliste seisundite nagu toiduallergia, heinapalavik ja astma.

Sest mõned lapsed, ekseemi ja allergiad arendada kindlas järjekorras, nagu nad vananevad. See algab ekseem, siis toiduallergia, siis astma, ja siis heinapalavik. Seda nimetatakse allergilisi märtsil.

Aga kuna teie lapsel on ekseem, ei tähenda need saad need muud tingimused. See tähendab lihtsalt, seal on suurem risk.

Mis suurendab seda riski?

Kui see hakkab. Lapsed, kes saavad ekseem noores eas võib olla tõenäolisem on allergia või astma hiljem.

Kui tõsine see on. Kids hullem ekseem sümptomid võivad olla suurem tõenäosus saada allergia või astma.

Seda saab teha mõned asjad, mis võivad vähendada teie lapse võimalusi süvenemine ekseem, astma või allergia. Tõendeid ei ole selge, et rääkida oma arstile või oma lapse lastearst. Sõltuvalt olukorrast, arst võib soovitada

Rinnaga toitmine teie laps. See võib vähendada riski ekseem, hiljem allergia või astma.

Dieet muudatused. Kui laps on suur oht allergiliste probleemidega, mõned arstid soovitavad muutused dieedis. Rinnaga toitmine vähemalt 4 kuud aitavad kaitsta teie last. “Hüdrolüüsitud” valem võib aidata kaitsta valem toidetud beebid.