Kaposi sarkoomi ravi (PDQ®): [] -Ravi valikud Kaposi sarkoom

Klassikaline Kaposi sarkoom

See täiendav ja alternatiivne meditsiin (CAM) andmed kokkuvõte annab ülevaate amügdaliini kasutamist nii ravi vähki põdevate inimeste. Kokkuvõte sisaldab ajalugu laetrilile teadus, ülevaate laboriuuringute tulemused Kliiniliste uuringute ja võimalikud kõrvaltoimed laetrilile kasutamine; Kokkuvõtte sisaldab järgmisi olulisi INFORMATSI; Laetril teine ​​nimetus keemilise amygdalin, mida leidub sügavikest palju puuvilju ja paljudes taimedes; Cyanide …

Ravi kahjustustele üle kogu keha võivad sisaldada järgmisi

Ravi Kaposi sarkoom, mis mõjutab lümfisõlmede või seedetraktis tavaliselt sisaldab keemiaravi või ilma kiiritusravi.

Kontrollige USA kliinilistes uuringutes on nimekirjas vähi kliinilised uuringud, mis nüüd vastu patsientidel klassikaline Kaposi sarkoom. Täpsema tulemuse Otsiparameetrite kasutades teisi otsingu funktsioone, nagu asukoht uuringus tüüpi ravi või ravimi nimetus. Rääkige oma arstiga kliinilistes uuringutes, mis võib olla teie jaoks õige. General kliiniliste uuringute andmed on kättesaadavad veebilehel.

Immunosupressivsed Therapy-iga seotud Kaposi sarkoom

Ravi immunosuppressiivsete kiiritusraviga seotud Kaposi sarkoomi võivad sisaldada järgmisi

Kontrollige USA kliinilistes uuringutes on nimekirjas vähi kliinilised uuringud, mis nüüd vastu patsientidel immunosupressiooniravi seotud Kaposi sarkoom. Täpsema tulemuse Otsiparameetrite kasutades teisi otsingu funktsioone, nagu asukoht uuringus tüüpi ravi või ravimi nimetus. Rääkige oma arstiga kliinilistes uuringutes, mis võib olla teie jaoks õige. General kliiniliste uuringute andmed on kättesaadavad veebilehel.

Epideemia Kaposi sarkoom

Ravi epideemia Kaposi sarkoom võivad sisaldada järgmisi

Kontrollige USA kliinilistes uuringutes on nimekirjas vähi kliinilised uuringud, mis nüüd vastu patsientidel AIDS-iga seotud Kaposi sarkoom. Täpsema tulemuse Otsiparameetrite kasutades teisi otsingu funktsioone, nagu asukoht uuringus tüüpi ravi või ravimi nimetus. Rääkige oma arstiga kliinilistes uuringutes, mis võib olla teie jaoks õige. General kliiniliste uuringute andmed on kättesaadavad veebilehel.