Kaotanud palju kaalu – Kaalulangus näpunäiteid ja nõuandeid, Michael Dansinger, MD

Kui sa oled väga ülekaalulised või rasvunud kohe, siis võib tunduda, nagu tõenäosus kunagi saavutada tervisliku kehakaalu on üsna väike. Aga sa ei saa seda teha. Ja kasu on tohutu.

Niisiis, kuidas sa alustada? küsis Michael Dansinger, MD, dotsent Tuftsi ülikooli meditsiinikooli Bostonis. Ta on juhtiv asutus toitumine ja kaalulangus, ja ta oli palju kogemusi, aidates rasvunud inimesed slim alla – ta on toitumine arstilt telesaate Biggest Loser. Siin on, mida ta öelda.

Kui olete valmis, et salvestada oma põhjused, paber ja valmis valige alguskuupäeva, siis oled valmis uuesti proovima. Ma arvan, et lahing on pooleldi võitis kord sa endale, kui te otsustate, et sa kunagi ei loobu üritab kontrollida oma kaalu.

Ära lase mineviku ebaõnnestumisi soodustaks sind üritades uuesti. Peaaegu igaüks, kes kaotab kaalu on püüdnud edutult palju kordi varem. Õige tee kaalulangus on nagu leida inimene lõpuks abielluda. Sul on arvatavasti suudelda mõned konnad teel. Nii ei vaadata viimase kaalulangus katseid kui surnud lõpeb. Nad on lihtsalt etapid teele ülim edu.

Seal on mõned praktilised asjad, mida kaaluda. Sa pead pühenduma reeglite sa lähed jälgida ja aru saada mõned logistika. Kuidas leida aega, et jälgida oma plaan? Kas teil on tugisüsteem, mis sisaldab teie tervishoiutöötajad, oma pere ja sõpradega?

Kui teil on krooniline haigus või võtta regulaarselt ravimeid, siis tõesti ei pea meditsiinilise järelevalve all, kui olete hakanud kaalualandamise programmi, isegi kui sa oled rasvunud. Seal on sadu toitumine raamatuid oma kohaliku raamatupood, ja ma kahtlen, et pärast mõni neist võib põhjustada mingit kahju. Kuigi tõesti äärmiselt madala kalorsusega dieeti – 500 kalorit või nii – võib olla riskantne, keegi ei saa tõesti kinni, et niikuinii.

Kuid ma arvan, et sa peaksid ka oma arsti osana oma tugisüsteemi ja ideaalis kui elustiili treener. Arst aitab teil jälgida oma edusamme, samuti annab välist vastutust.

tervislik, maitsev retseptid, alates ja korralikult süüa ajakirja.

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …