Kaoliin: Kasutab, Kõrvaltoimeid, vastasmõju ja hoiatused

Argile de Chine, Argilla, Booluste Alba, CaolÃn, Hiina Clay, Heavy kaoliin, hüdraatunud alumosilikaat, kaoliin Lager, kaoliin LOURD, Light kaoliin, portselan savi, Silikaat d’alumiiniumist hydratÃ, Terre à portselan, Valge Bole.

Kaoliin on teatud tüüpi savi leidub looduses. See võib olla valmistatud ka laboratooriumis. Inimesed kasutavad seda teha meditsiin; Kaoliin kasutatakse kerge kuni mõõduka kõhulahtisus, raske kõhulahtisus (düsenteeria) ja koolera; Kombinatsioonis tooteid, kaoliin kasutatakse kõhulahtisuse ja leevendada valu ja paistetus suus põhjustatud kiiritusravid. Mõned neist kombineeritud toodetes kasutatakse haavandite raviks ja turset (põletikku) jämesooles (krooniline haavandiline koliit); Mõned inimesed kohaldada kaoliin otse nahale märjas sidemega (Vann) või puudrina. Seda kasutatakse kuivada või pehmendab nahka; Kaoliin kasutatakse ka laborikatsete mis aitavad haiguste diagnoosimiseks; Töötlevas tööstuses, kaoliin kasutatakse tableti ettevalmistamise ja filtreerida materjalid ja eemaldada värvi; Kaoliin on ka toidulisandina.

Kaoliin toimib kaitsva katte suus vähenema seotud valu kiirgusest põhjustatud kahjustusi; Kui see on nahale.See, kaoliin toimib kuivatusagensil.

Võimalik Tõhus fo; Valulikkus ja turse suus, mida põhjustab kiiritusravi; Piisavad tõendid, fo; Kõhulahtisus. Kaoliin on kasutatud juba aastaid koos pektiini (Kaopectate) kõhulahtisuse. Kuid aprillis 2003, USA Food and Drug Administration (FDA) leidis, et ei olnud piisavalt teaduslikku tuge kaoliin on kasutada kõhulahtisuse raviks. Alates 2004. aasta aprillist, narkootikumide valmistajate ei ole lubatud panna kaoliini kõhulahtisus meditsiinis. Selle tulemusena Kaopectate ja sarnased tooted ei sisalda enam kaoliin; Haavandid ja põletik käärsooles (krooniline haavandiline koliit); Muud tingimused. Rohkem tõendeid on vaja hinnata tõhusust kaoliin nende kasutusalad.

Kaoliin tundub olevat ohutu enamik inimesi. See võib tekitada kõrvaltoimeid, sealhulgas kõhukinnisus, eriti lastele ja vanuritele; Mitte sisse hingata kaoliin. See võib põhjustada kopsuhaigusi; Ettevaatusabinõud ja hoiatused: Rasedus ja rinnaga -feeding: Kaoliin, mis võivad olla ohutu, kui manustatakse suu sobivates kogustes raseduse ajal.

Kaoliin võib väheneda, kui kiiresti keha neelab klindamütsiini (Cleocin), antibiootikum. Aga see ilmselt ei väheneke klindamütsiin (Cleocin), mis on imendunud.

Kaoliin võib vähendada imendumist ja efektiivsust vähendada digoksiini (Lanoxin), südame ravimeid. Et vältida võimalikku koostoimet, eraldi digoksiin (Lanoxin) ja kaoliin annustes vähemalt kaks tundi.

Kaoliin võib vähendada imendumist ja efektiivsust vähendada kinidiin (Quinidex), südame ravimeid. Et vältida võimalikku koostoimet, eraldi kinidiin (Quinidex) ja kaoliin annustes vähemalt kaks tundi.

Kaoliin võib vähendada imendumist ja efektiivsust vähendada trimetoprim (Proloprim), antibiootikum. Et vältida võimalikku koostoimet, eraldi trimetoprim (Proloprim) ja kaoliin annustes vähemalt kaks tundi.

Järgnevad annused on uuritud teaduslikke researc; BY Mout; Leevendamiseks haige (suuõõne limaskestapõletik) põhjustatud kiiritusravi: 15 ml sukralfaadis vedrustuse difenhüdramiini siirup pluss kaoliinkattega pektiin kasutatakse loputada neli korda päevas.

viited

Albert KS, Ayres JW, DiSanto AR jt. Mõju kaoliinkattega pektiin peatamise digoksiini biosaadavust. J. Pharm Sc 197; 67: 1582-6.

Albert KS, et al. Farmakokineetilised hinnangu ravimi koostoime kaoliinkattega pektiini ja klindamütsiini. Sci 1978 67: 1579-1582.

Allen MD, Greenblatt DJ, Harmatz JS, Smith TW. Tagajärg magneesiumi-alumiiniumhüdroksiidi ja kaoliinkattega pektiin imendumst digoksiini alates tabletid ja kapslid. J Clin Pharmacol 198; 21: 26-30.

Altekruse EB, Chaudhary BA, Pearson MG, Morgan WK. Kaoliin tolmukontsentratsioonid ja pneumokonioos kell Kaoliinist minu. Rindkere 198; 39: 436-41.

Babhair SA, Tariq M. Effect magneesiumtrisilikaadi ja kaoliinkattega pektiin biosaadavust trimetoprim. Res Chem Pathol Pharmacol 198; 40: 165-8.

Barker G, Loftus L, Cuddy P, Barker B. mõju sukralfaadis peatamine ja difenhüdramiini siirup pluss kaoliinkattega pektiin kohta kiiritusravi limaskestapõletik. Oral Surg Oral Med Oral Pathol 199; 71: 288-93.

Black RA, Hill DA. Üle leti ravimid raseduse ajal. Olen Fam Arsti 200; 67: 2517-24.

Bucci AJ, Myre SA, Tan HS, Shenouda LS. In vitro koostoime kinidiin kaoliini ja pektiini. Sci 198; 70: 999-1002.

CARNEL SB, Blakeslee DB, Oswald SG, Barnes M. ravi kiiritusravi ja keemiaravist tingitud stomatiit. Otolaryngol Head Neck Surg 199; 102: 326-30.

Chaudhary BA, KANES GJ, Pool WH. Pleura paksenemine kerge kaolinoos. Lõuna-Med 199; 90: 1106-9.

Federal Register aprill 17,2003. Kõhulahtisusevastasele tooteid üle leti inimese juures; lõplik monograafia. Kättesaadav: http://www.fda.gov/OHRMS/DOCKETS/98fr/03-9380.pdf (vaadatud 27. detsember 2004).

Levin JL, Frank AL, Williams MG, et al. Kaolinoos on puuvilla mill töötaja. Am J Ind Med 199; 29: 215-21.

Rodin SM, Johnson BF. Farmakokineetilised koostoimeid digoksiini. Clin Pharmacokinet 198; 15: 227-44.

Looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Tarbija versioon. vaata looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Professional versiooni. ÂTherapeutic Research Ülikool 2009.

Ex. Ženšenni, vitamiin C, Depression