Juveniilne idiopaatiline artriit-Ravi ülevaade

Ravi eesmärgid juveniilne idiopaatiline artriit (JIA) on vähendada oma lapse liigesevalu ja ennetada puuete. Füsioteraapia ja meditsiinis on aluseks ravi eest JIA.

Arst luua ravi meeskond. See võib hõlmata lastearst, silmaarst, reumatoloog ja füüsilist ja / või tööterapeudina.

Ravi võib sisaldada

Et rohkem teada saada, näha kodusel ravil ja muud ravi.

Füsioteraapia. Regulaarne kehaline ja vahemikus-of-motion harjutused aitavad säilitada liigese ja lihaste tugevust ning takistada kontraktuurid; Tööteraapia. Tööterapeudina (OT) aitab teie laps õppida, kuidas teha eneseabi tegevuste, mängida ja osaleda kooli tegemata sümptoome; Tasakaal puhata ja aktiivsust. Sega ekstra uinakuid või vaikne korda aktiivsus iga päev; Abivahendid. Need võivad aidata oma last kinni hoida, avatud, lähedane, liigutada või teha asju lihtsamalt; Valu majandamise kava. See aitab teil ja teie laps kontrolli põhjustatud valu JIA.

Meditsiin on tõenäoliselt oluline osa teie lapse ravi.

Et rohkem teada saada, näha ravimeid.

Ravi sõltub liigist ja raskusastmest JIA. Isegi siis, kui JIA on lihtne, kahjustatud laps võib vajada aastat ravi või tervist. Veendumaks, et teie lapse hooldamise sobib haiguse staadiumist, tihedat koostööd meditsiini meeskond. Õppida nii palju kui saate oma lapse haiguse ja ravi kohta. Ja graafikus püsimise meditsiini ja kasutamise.

Põletikuline silmahaigus võib tekkida lastel JIA. See vorm silmahaigus on tavaliselt mingeid sümptomeid ja võib põhjustada püsivaid langus nägemine või pimedus. Nii osa oma lapse raviplaani tuleks regulaarselt oma tervist silmaarstiga.

Mittesteroidsed põletikuvastased ravimid (NSAID) on tõenäoliselt esimene ravim, mida kasutatakse põletiku vähendamiseks ja valu; Haigust moduleeriva ravimid (HMR-iga) võib kasutada, eriti kui teie laps ei saada vabastust mittesteroidsed põletikuvastased ravimid; Kortikosteroidi süste ühiseks võib kasutada ka põletiku vähendamiseks, eriti kui teie laps on oligoartikulaarse JIA; Ravimite kombinatsioonist võib kasutada ka.