Justin Thompson, kann, et Texas Rangers

NIMI: Justin Thompson

TEAM: Texas Rangers

ASEND: kann

VIGASTUSI: Torn rotator mansett pitching arm

Pesapall: Eddie Perez, Atlanta Brave; Rodney Meyers, San Diego Padre; Dave Berg, Florida Marlin; Jamey Wright, Milwaukee Õlle

Viimase 15 aasta jooksul vähemalt kaks kruusid olnud kaks õla operatsiooni aasta jooksul ja tagasi tulla pigi edukalt peamiste – Bret Saberhagen ja Mark Leiter.

Rangers Vasakukäeline Justin Thompson oli operatsioon 27. augustil eelmisel aastal – kui ta oli koos Detroit Tigers – remont pisarad serva õlaliigese pesa ja siluda fraying on rotator mansett.

Thompson tundnud mingit valu, kuni ta oli lõppjärgus oma taastusravi algsest operatsiooni. Ta läbis kevadel koolitust ja läbi kolme madalama liiga taastusravi algab enne tekkinud ebanormaalsed valu, mis ületab tavalise stressi kliimaseade. 25. aprillil, mil pidi olema tema viimane võõrutusravi algust naasid aktiivne nimekirja, viskas ta üle 100 pigi esimest korda. Ta tundis olulist väsimuse pärast, et väljasõit. Iga järjestikuse katse viskama küngas, valu suurenenud. Ikka, ta kutsuti meditsiini keskuses 1. mai on väiksemaid liigasid ja ilmunud ligi liitumist Rangers kuni ta oli ikka valu oma vasaku õla.

Thompson läbis lisalõikust 12. mail remont pisara oma vasaku rotator mansett. Otsus rohkem operatsioon Thompsoni pitching õla tehti 10. mai pärast MRI ja uurimist ortopeed James Andrews, MD, Birminghamis, Ala.

Thompson tegi Major League debüüdi Tigers 27. mail 1996. Sellest ajast alates on ta võitnud 36 mängu ja kaotanud 43, kus ajastu 3.98. Ta on tabanud välja 427 taignaga 647 mänguvooru. Ta juhtis klubi mänguvooru Karm, strikeouts ja täielikku mängud 1997. ja 1998. aastal oli ta tops AL 12 pickoffs 1998.

Vasakukäeline oli 9-11 koos 5,11 ERA eelmise aasta Tigers enne allakäik rotator manseti vigastusi augustil 27. Thompson oli osa üheksa mängijaga tegeleda, et saata Juan Gonzalez Detroit enne 2000. aasta hooaja. Tal on veel pigi Rangers.

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …