Jood: Kasutab ja riskid

Jood on mineraal, mis on olulised hea tervise juures. See on saadaval USA-s kui FDA poolt heaks kiidetud ravi ja täiendada.

Jood on oluline kõigile. Toidulisandid võib vaja minna, kui sa ei saa piisavalt oma dieeti. Kuid enamik inimesi USA saa piisavalt joodi läbi nende toit. Teistes maailma osades, kuigi madal joodi tasemed on tõsine põhjus terviseprobleeme.

USA-s võib rasedatel on suurem risk madal joodi tasemed. Madal joodi tõstab riski arenguprobleemid imikutel.

Jood mängib võtmerolli kilpnäärme tervist. Selle ravi, joodi aitab struuma (laienemised kilpnääre) ja madala kilpnäärmehormoonide taset. Pärast kiiritus, joodi võib pakkuda mõningast kaitset kilpnäärme kahjustusi.

Jood võib olla muuks otstarbeks. Seal mõningatel andmetel võib kanda nahale aidata ravida jalahaavandiga seotud diabeediga. See võib aidata kaitsta suuärritus keemiaravist põhjustatud.

Samuti tundub, et aidata fibrotsüstilised rindade muutusi. See on noncancerous tingimusel, et juhtub mõned naised umbes samal ajal oma perioodil.

Enamik inimesi rohkem kui piisavalt joodi oma dieeti. Üks teelusikatäis jodeerida soola sisaldab 400 mikrogrammi joodi. See on rohkem kui kaks korda nii palju kui enamik täiskasvanuid on vaja iga päev.

Muuks otstarbeks joodi teatud haiguslike seisundite, küsige arstilt summa, mida vaja.

Jood on paljudes toiduainetes, eriti need, mis tulevad merelt. Merevetikad on eriti hea allikas. Teised mereannid allikate hulka

Jood on ka toiduaineid nagu

Jood on rinnapiimast lisada beebi valem. Samuti on lisatud palju marki lauasool.

Rääkige oma arstile kõikidest toidulisandeid te võtate, isegi kui nad on loomulik. Nii võib arst kontrollida võimalikke kõrvalmõjusid või koostoimeid ravimitega.

Kõrvalmõjud. Üle 1100 mikrogrammi joodi päevas täiskasvanutele võib olla ohtlik. See võib põhjustada probleeme kilpnäärmega ja muude küsimustega.

Milliseid toitaineid; Kas Sa Kadunud?