Jää kanna Pain – Teema ülevaade

Valu juhtimine Trends

Ravivad esimesed sümptomid jalatalla fasciitis koos puhata ja jää võib aidata takistada oma kanna valu muutumist pikaajaline (krooniline). See ravi on vähem edukas kui probleem on muutunud krooniliseks.

Kui teil on krooniline valu, see on raske praakima müüdid faktidest. Et end paremini, mida sa peaksid puhata voodis või minna sörkimine? Kui te rääkima oma arstile püüab tugev opioid valuvaigisteid või peaksid sa juhtida selge? Kas see on väärt, et “imerohi”, et teie töökaaslane absoluutselt vannoo terveks tema ishias; Krooniline valu on tõsine ja kurnav seisund. Paljud inimesed kannatavad kroonilise valu on nii meeleheitel abi, et nad on valmis uskuma midagi –…

Jää massaaž. Te võite kasutada jääkuubik, kuid seda on lihtsam kasutada “jää tass” jää massaaž; Et jää tass, täitke väike paber või vaht tassi umbes kahe kolmandiku ulatuses, ja külmutada, kuni see on kindel; Et kasutada jää tass, eemaldage peal tassi, nii umbes 0,5. (1,3 cm) jää näitab. Ülejäänud osa tass on teie jaoks kinni hoida; Hõõru jääd väikesed ringid kogu valus ala. Kui jää sulab, siis tilgub, nii et pane väike rätik all ala, mida on jäätumine; Kui jää sulab maha, nii et tass on liigutav nahka koorida mitu tassi maha; Jätkake umbes 7-10 minutit. Ala on tunne külma alguses, siis võib põletada, siis valutama, siis lõpuks muutub tuimaks. Teie nahk on roosa ja külm, kui olete; Seda saab teha jää massaaži mitu korda päevas, kui see aitab.