Ipriflavooni: Kasutab, Kõrvaltoimeid, vastasmõju ja hoiatused

FL-113, 7-isopropoxyisoflavone, 7-isopropoksü-isoflavone Ipriflavona, TC-80.

Ipriflavooni tehakse laboris teisest aine (daidzein), mida võetakse soja. Soja on taim; Ipriflavooni kasutatakse ennetamiseks ja raviks luud nõrgaks (osteoporoos) vanematel naistel, osteoporoosi põhjustatud teatud ravimid, valu leevendamisel seostatakse osteoporoosi ja ravimiseks luuhaigus nimega Paget tõbi. Seda kasutatakse ka vähendada luu hõrenemine põhjustatud kroonilise neeruhaigusega (neerude osteodüstroofia) ja halvatus insuldiga seotud. Teadlased on leidnud, et halvatud insuldi patsientidel on nõrgem luud mõjutatud poolel, mis võib olla tingitud liikumatus samuti D-vitamiini puudus. D-vitamiini puudus võib tuleneda puudumine päikesevalguse; Ipriflavooni kasutavad ka kulturistid, et suurendada ainevahetust.

Ipriflavooni võib takistada luu tugevuse kadu ning aitab parandada mõju östrogeeni osteoporoosi ennetamiseks. Kui seda kasutatakse koos östrogeenide, siis võib lubada alandavad östrogeeni annuste kasutamiseks postmenopausis naistel.

Tõenäolised Tõhus fo; Raviks ja ärahoidmiseks nõrk luud (osteoporoos) postmenopausis naistel. Võttes ipriflavooni koos 1000 mg kaltsiumi ööpäevane saab ennetada luude mineraalne tihedus (LMT) postmenopausis naistel osteoporoosi või madal luude tugevus. On mõningaid tõendeid, et see võib tegelikult suurendada luude tugevust mõned neist naised. Efekt tundub määratakse kaltsiumi kogus, mida võetakse koos ipriflavooni. Üks uuring lehe ipriflavooni ainult 500 mg päevas kaltsiumi leitud mingit mõju luu tugevuse. Aga võttes üle 1000 mg kaltsiumi ööpäevane võib suurendada kasu; Võttes ipriflavooni koos östrogeeni tundub, et ka ennetada osteoporoosi ja suurendada luude tugevust vanematel naistel. Lisades kaltsiumi muudab kombinatsioon tööd veelgi paremini; Vähendades seotud valu osteoporoos. Ipriflavooni saab ka oluliselt vähendada valu osteoporoosist tingitud ja tundub olevat sama efektiivne kui hingata ravimit nimega kaltsitoniin; Vähendades luuhõrenemise inimesi, kes on halvatud ühel pool oma keha insuldist (hemipleegilist insult). Ipriflavooni kombinatsioonis D-vitamiini tundub takistavad luumassi vähenemist oluliselt paremad kui D-vitamiini üksi hemipleegilist insuldi patsientidel D-vitamiini vaegus; Võimalik Tõhus fo; Luuvalu inimestel Paget tõbi; Bone haiguse tõttu kroonilise neeruhaigusega (neerude osteodüstroofia); Piisavad tõendid, fo; Kasvav ainevahetuse kulturistid; Muud tingimused. Rohkem tõendeid on vaja hinnata tõhusust ipriflavooni nende kasutusalad.

Ipriflavooni tõenäoliselt ohutu enamik inimesi, kui seda kasutatakse koos korraliku meditsiinilise järelevalve all. See võib põhjustada kõrvaltoimeid nagu kõhuvalu, kõhulahtisus või peapööritus; Tuntakse muret, et ipriflavooni võib põhjustada vähenenud valgete vereliblede arv (lümfotsütopeeniat) võtvatel inimestel seda pikem kui kuus kuud. Valgete vereliblede arvu tuleb jälgida, eriti inimestel, kes ipriflavooni pikaajalise; Ettevaatusabinõud ja hoiatused: Rasedus ja rinnaga -feeding: Ei ole piisavalt teada kasutamist ipriflavooni raseduse ja rinnaga -feeding. Hoia ohutu poolel ja vältida kasutamist; Nõrk immuunsüsteem: ipriflavooni võib alandada keha valgete vereliblede arv, mis raskendab keha põletikega võidelda. See on eriti mis puudutavad inimesi, kes on juba nõrk immuunsüsteem tõttu AIDS, narkootikumid kasutatakse äratõukereaktsiooni vältimiseks pärast siirdamist, keemiaravi või muudest põhjustest. Kui teil on nõrk immuunsüsteem, pidage nõu oma arstiga enne alustamist ipriflavooni; Madal valgete vereliblede arv (lümfotsütopeeniat): Kuna ipriflavooni võib põhjustada lümfotsütopeeniat on mure, et see võib muuta olemasoleva lümfotsütopeeniat hullem.

Mõned ravimid on muutunud ja jaotatud maksas; Ipriflavooni võib väheneda, kui kiiresti maksas lagundab mõned ravimid. Võttes ipriflavooni koos mõned ravimid, mida muudetakse maksas võib suurendada toimeid ja kõrvaltoimeid mõnede ravimite. Enne ipriflavooni rääkida oma tervishoiuteenuse osutaja kui te võtate mingeid ravimeid mis on muutunud maksas; Mõned neist ravimeid, mis on muutunud maksas hulka klosapiin (Klosariili), cyclobenzaprine (flekseriil), fluvoksamiin (Luvox), haloperidool (Haldol), metoprolool (Tofranil), meksiletiinil (Mexitil), olansapiin (Zyprexaga), pentasotsiiniga (Talwin) , propranolool (Inderal), takriin (Cognex), teofülliin, sileutoon (Zyflo), zolmitriptaani (Zomig) ja teised.

Mõned ravimid on muutunud ja jaotatud maksas; Ipriflavooni võib väheneda, kui kiiresti maksas lagundab mõned ravimid. Võttes ipriflavooni koos mõned ravimid, mis on jaotatud maksas võib suurendada mõju ja kõrvaltoimete mõned ravimid. Enne ipriflavooni rääkida oma tervishoiuteenuse osutaja kui te võtate mingeid ravimeid mis on muutunud maksas; Mõned ravimid, mida muudetakse maksas hulka amitriptüliin (Elavil), diasepaam (Valium), sileutoon (Zyflo), tselekoksiib (Celebrex), diklofenak (Voltaren), fluvastatiin (Lescol’it), glipisiid (GLUCOTROL), ibuprofeen (Advil, Motrin) irbesartaani (Avapro), losartaan (Cozaar), fenütoiin (Dilantin), piroksikaam (Feldene) tamoksifeeni (Nolvadex), tolbutamiidiga (Tolinase), torsemiidi (Demadex), varfariin (Coumadin’i) ja teised.

Ipriflavooni võib väheneda immuunsüsteemi. Võttes ipriflavooni koos teiste ravimitega, mis vähendavad immuunsüsteemi võib väheneda immuunsüsteemi liiga palju. Vältida ipriflavooni ravimitega, mis vähendavad immuunsüsteemi; Mõned ravimid, mis vähendavad immuunsüsteemi asatiopriin (Imuran), Basiliximabi (Simulect), tsüklosporiin (Neoral, Sandimmune), Daklitsumabi (Zenapax), muromonaab-CD3 (OKT3, Orthoclone OKT3), mükofenolaatmofetiili (CellCept’iga), takroliimus (FK506, Prograf’iga ), sirolimus (Rapamune), prednisooni (deltasoon Orasone), kortikosteroidid (glükokortikoidid), ja teised.

Keha lagundab teofülliini lahti saada. Ipriflavooni võib väheneda, kui kiiresti keha saab lahti teofülliini. Võttes ipriflavooni koos teofülliiniga võib suurendada mõju ja kõrvaltoimete teofülliini.

Järgnevad annused on uuritud teaduslikke researc; BY Mout; Nõrgad luud pärast menopausi (postmenopausis osteoporoosiga): 200 mg ipriflavooni kolm korda päevas; Sest luu häire, mida nimetatakse Paget tõbi: 600-1200 mg ipriflavooni iga päev; Raviks luud nõrgaks tõttu neeruhaigus (neerude osteodüstroofia): 400-600 mg ipriflavooni päevas.

viited

Agnusdei D, Adami S, Cervetti R, jt. Mõju ipriflavooni luude mass ja kaltsiumi ainevahetust postmenopausis osteoporoosiga. Bone Miner 199; 19, kaasanne 1: S43-8.

Agnusdei D, Bufalino L. efektiivsus ipriflavooni in osteoporoosi ja pikaajalise ohutuse. Calcif Tissue Int 199; 61, kaasanne 1: S23-7.

Agnusdei D, Camporeale A, Gonnelli S jt. Lühiajalise ravi Paget tõbi luu koos ipriflavooni. Bone Miner 199; 19 kaasanne 1: S35-42.

Agnusdei D, Crepaldi G Isaia G jt. Topeltpimedas platseebo-kontrollitud uuringus ipriflavooni ärahoidmiseks menopausijärgses seljaaju luu kadu. Calcif Tissue Int 199; 61: 142-7.

Agnusdei D, Gennari C, Bufalino L. ennetamine alguses postmenopausis luumassi kadu kasutades väikestes annustes konjugeeritud östrogeenide ja mitte-hormonaalset, luu-toimeaineks ipriflavooni. Osteoporos Int 199; 5: 462-6.

Agnusdei D, Zacchei F, Bigazzi S jt. Metaboolsed ja kliinilise toime ipriflavooni aastal asutatud postmenopausis osteoporoosiga. Narkootikumide väga hea Clin Res 198; 15: 97-104.

Alexandersen P, Toussaint A, Christiansen C jt. Ipriflavooni ravis postmenopausis osteoporoosiga: randomiseeritud kontrollitud uuring. JAMA 200; 285: 1482-8.

Arjmandi BH, Birnbaum RS, Juma S jt. Sünteetilisi phytoestrogen, ipriflavooni, ja östrogeeni takistavad luumassi vähenemist erinevate mehhanismide kaudu. Calcif Tissue Int 200; 66: 61-5.

Gambacciani M, Cappagli B, Piaggesi L, et al. Ipriflavooni takistab luumassi kadu in farmakoloogilise menopausi indutseeritud GnRH agonistide. Calcif Tissue Int 199; 61: S15-8.

Gambacciani M, Ciaponi M, Cappagli B, et al. Toime kombineeritud madala doosi isoflavone derivaat ipriflavooni ja östrogeeni luu mineraalne tihedus ja ainevahetust postmenopausis naistel. Maturitas 199; 28: 75-81.

Gennari C, Adami S, Agnusdei D, et al. Tagajärg kroonilise ravi ipriflavooni postmenopausis naistel luumassi vähenemine. Calcif Tissue Int 199; 61, kaasanne 1: S19-22.

Gennari C, Agnusdei D, Crepaldi G jt. Mõju ipriflavooni-sünteetiline derivaat loomulik isoflavonoididega-on luumassi kadu algusaastatel pärast menopausi. Menopausi 199; 5: 9-15.

Head KA. Ipriflavooni: oluline luude-hoone isoflavone. Altern Med Rev 199; 4: 10-22.

Hyodo T, Ono K, Koumi T, et al. Uuring mõju ipriflavooni halduse hemodialüüsi patsientidel neerude osteodüstroofia: esialgne aruanne. Nefron 199; 58: 114-5.

Maugeri D, Panebianco P, Russo MS jt. Ipriflavooni-ravi seniilne osteoporoos: tulemused Mitmekeskuselise topeltpimedas kliinilises uuringus 2 aasta jooksul. Arch Gerontol Geriatr 199; 19: 253-63.

Melis GB, Paoletti AM, Bartollini R, jt. Ipriflavooni ja väikeses annuses östrogeenide ennetamisel luu mineraalaine kadu klimakteerium. Bone Miner 199; 19, kaasanne 1: S49-56.

Melis GB, Paoletti AM, Cagnacci A, et al. Puudumine östrogeeni mõju ipriflavooni postmenopausis naistel. J Endocrinol Invest 199; 15: 755-61.

Monostory K, Vereczkey L, LÉVAI F jt. Ipriflavooni inhibiitorina inimese tsütokroom P450 ensüüme. Br J Pharmacol 199; 123: 605-10.

Nozaki M, Hashimoto K, Inoue Y, et al. Ravi luukadu munasarjad eemaldatud naiste kombinatsiooniga ipriflavooni ja hobuse konjugeeritud östrogeeni. Int J Gynaecol Obstet 199; 62: 69-75.

Ohta H, Komukai S, Makita K, et al. Mõju 1 aasta ipriflavooni ravi nimmepiirkonna luu mineraalse tiheduse ja luu ainevahetuse markerite postmenopausis naistel madal luumass. Horm Res 199; 51: 178-83.

Petilli M, Fiorelli G, Benvenuti S, et al. Koostoimimised ipriflavooni ja östrogeeni retseptori. Calcif Tissue Int 199; 56: 160-5.

Sato Y, Kuno H, Kaji M, et al. Mõju ipriflavooni luu eakatel hemipleegilist insuldi patsientidel hupovitaminoos D. Am J andPhys Med Rehabil 199; 78: 457-63.

Scali G, Mansanti P, Zurlo A, et al. Valuvaigistavat toimet ipriflavooni versus kaltsitoniin ravis lülikeha valu. Val Ther Res 199; 49: 1004-1010.

Somekawa Y, Chiguchi M, Ishibashi T, et al. Efektiivsus ipriflavooni ennetada kahjulike mõjude leuproliidirühmas. J Clin Endocrinol Metab 200; 86: 3202-6 ..

Takahashi J, Kawakatsu K, Wakayama T, Sawaoka H. seerumi teofülliinisisaldust poolt ipriflavooni patsiendil kroonilist obstruktiivset kopsuhaigust. Eur J Clin Pharmacol 199; 43: 207-8.

Ushiroyama T, Okamura S, Ikeda A, et al. Efektiivsus ipriflavooni ja 1 alfa D-vitamiini ravi lõpetamist lülisamba luu kadu. Int J Gynaecol Obstet 199; 48: 283-8.

Valente M, Bufalino L, Castiglione GN, et al. Effects of 1-aastase ravi ipriflavooni luudele postmenopausis naistel luumassi vähenemine. Calcif Tissue Int 199; 54: 377-80.

Looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Tarbija versioon. vaata looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Professional versiooni. ? Terapeutiline Research Ülikool 2009.

Ex. Ženšenni, vitamiin C, Depression