Insuliiniresistentsuse – Teema ülevaade

diabeet Trends

Insuliiniresistentsuse viitab suutmatus kudedesse õigesti reageerida insuliini. Insuliin võimaldab suhkur (glükoos) sisenevad keha rakud, kus seda kasutatakse energiat. Insuliin aitab lihaseid, rasva ja maksarakkude poest suhkrut vabastatakse, kui see on vajalik. Kui keha kudedes ei reageeri korralikult insuliini, veresuhkru tase tõuseb.

Neli asja, mida pead tegema iga päev alandada kõrgenenud veresuhkru ar; 1. Sööge tervislikku suva; 2. saada regulaarselt exercis; 3. Võtke diabeet teine ​​meditsiiniga; 4. Mõõtke oma veresuhkru; Eksperdid ütlevad, et enamik inimesi, kellel on diabeet peaks püüdma hoida oma veresuhkru taset võimalikult lähedale tasemele keegi, kes ei ole diabeeti. See ei pruugi olla võimalik või paremale kõigile. Pöörduge arsti poole, et õige valik veresuhkru teile; Saad palju abi õppida …

Mitmed asjad võivad suurendada insuliini resistentsuse, sealhulgas

Perekonna ajalugu. Insuliiniresistentsuse võib sõidetud peredele; Ülekaalulisus. Mida rohkem inimene kaalub, seda rohkem insuliini tema toodab kõhunääre ja vähem isiku kehale rakud reageerivad insuliini. Inimesed, kes on ülekaalulised enamasti ülakeha on suurem insuliiniresistentsuse ja on suurim risk 2. tüüpi diabeeti; Vähene liikumine. Inimesed, kes saavad vähe või üldse mitte kasutamise sageli palju suurem insuliiniresistentsuse kui inimesed, kes kasutavad regulaarselt; Age. Teismelised ja vanemad täiskasvanud on tavaliselt suurem insuliiniresistentsuse. Teismelised on suurem insuliiniresistentsuse tõttu kasvuhormoonide; Rasedus. Viimase 3-4 kuu ajal (kolmas trimester), insuliiniresistentsuse suurenemisel. Naine, kes ei ole diabeeti enne rasedust saab arendada tüüpi nimetatakse rasedusaegne diabeet; Mõned ravimid, näiteks glükokortikoidid (näiteks prednisoloon) võib vähendada organismi vastust insuliin.