Inkreetmimeetikumidena 2. tüüpi suhkurtõve

diabeet Trends

Eksenatiidil ja liraglutiidiga on teatud tüüpi ravimid, mida nimetatakse inkreetmimeetikumidena kasutatakse inimesi, kes on 2. tüüpi diabeedi ja kes ei ole võimelised kontrollima oma veresuhkru taset suukaudsete ravimitega. Ravim manustatakse süsti.

Inkretiinpeptiidid on looduslik hormoon, mis keha teeb. See räägib keha vabastama insuliini pärast sa sööd. Insuliin alandab veresuhkru taset.

Inkreetmimeetikumidena käituda (matkivad) inkretiinide keha, mis alandavad veresuhkru pärast söömist. inkreetmimeetikumidena

Need ravimid aitavad hoida veresuhkru eesmärgi vahemikus põhjustamata madala veresuhkru või kaalutõus, kui need on võetud koos ravimitega, mis teha. Mõned inimesed tunnevad vähem näljane ja kaalus samas nende ravimite võtmine.

2. tüüpi suhkurtõbi on haigus, mis võib süveneda aja jooksul, nii et ravimid võib olla vaja muuta.

Suhkurtõve ravimid toimivad kõige paremini inimestele, kes on aktiivne ja süüa tervislikku toitu. Uuringud on näidanud, et inkreetmimeetikumidena alandada hemoglobiini A1c 0,5% kuni 1%. 1

Kõik ravimid kõrvaltoimeid. Aga paljud inimesed ei tunne kõrvaltoimeid, või nad suudavad nendega toime tulla. Küsige oma apteekrilt, kuidas kõrvaltoimeid iga ravimit võtate. Kõrvaltoimed on loetletud ka teavet, mis on koos oma ravimit.

Siin on mõned olulised asjad mõtlema

Helista oma arstile või päästeteenistused kohe, kui teil on

Helistage oma arstile, kui teil on

Küsib kõhunääre vabastada insuliini kui veresuhkru tase on kasvav; Vältida kõhunääre andmast liiga palju glükagooni. Glükagoon on hormoon, mis põhjustab maksa vabastama oma kogusid suhkrut vereringesse; Abi aeglustama, kus magu tühjeneb pärast söömist. See võib teha tunnete vähem näljane ja rohkem rahul pärast sööki. Teie veresuhkur ei tohiks saada liiga suur liiga kiiresti pärast sööki.

Tavaliselt kasu ravi on tähtsam kui väiksemad kõrvaltoimed; Kõrvaltoimed võivad ära minna, kui olete ravimit võtma aega; Kui kõrvaltoimeid ikka häirib sind ja sa ei tea, kas te peate ravimi võtmist, võtke ühendust oma arstiga. Ta võib olla võimalik vähendada annust või muuta oma ravimit. Ära lõpetavad järsku oma ravimi võtmist enne, kui arst on määranud.

Sagedased kõrvaltoimed selle ravimi hulka

Vaata Drug Reference terve nimekiri kõrvaltoimetest. (Drug Reference ei ole saadaval kõigis süsteemides.)

Iiveldus on tavaliselt hullem esimestel nädalatel ravi ja läheb paremaks ajas. Mõned inimesed on vähem probleeme iiveldus, kui nad söövad aeglaselt, juua rohkem vett ja süüa väiksemaid sööki vähem rasva.

Kui ravimit on antud pikatoimelist valem, väikeste tükkide süstekohal võib tunduda. Need neelavad kehasse kui ravim vabaneb.

Meditsiin on üks paljudest tööriistu arst on raviks terviseprobleem. Võttes meditsiinis, nagu arst soovitab parandada oma tervist ja võib takistada tulevasi probleeme. Kui te ei võta oma ravimeid korralikult, siis võib panna oma tervise (ja võib-olla oma elu) ohus.

On palju põhjusi, miks inimesed on hädas, võttes oma ravimeid. Kuid enamikul juhtudel on midagi, mida saate teha. Soovitusi, kuidas töö ümber ühiseid probleeme, ravimeid, nagu ette nähtud.

Kui te olete rase, rindade -feeding, või kavatsete rasestuda, ei kasuta ravimeid, kui arst on määranud. Mõned ravimid võivad mõjutada teie last. See hõlmab retsepti ja üle leti ravimid, vitamiinid, ürdid ja täiendused. Ja veenduge, et kõik teie arstid teavad, et olete rase, rindade -feeding, või plaanite rasestuda.

Järelravi on oluline osa teie ravi ja ohutust. Kindlasti teha ja minna kõiki kohtumisi ja helistage oma arstile, kui teil on probleeme. Samuti on hea teada oma testi tulemusi ja peab nimekirja ravimitest, mida te võtma.

Täitke uue ravimi vorm (PDF) (Mis on PDF-dokument?), Et aidata teil mõista seda ravimit.

Inzucchi SE, et al. (2012). Juhtimine hüperglükeemia 2. tüüpi diabeedi: patsient-keskne lähenemine. Diabetes Care, 35 (6): 1364-1379.

E. Gregory Thompson, MD – Internal Medicin; David C. W. Lau, MD, PhD, FRCPC – endokrinoloogia

14. november 2014

Hingamis-; Näo, huulte, keele või kõri Märgid pankreatiit, nagu raske kõht valu või ilma seljavalu ja oksendamine.

lööve; Märgid kilpnäärme kasvaja, nagu neelamisraskused või hingamisraskusi või räägib, või ühekordse kaelas.

Iiveldus ja seedehäired; kõhulahtisus; Kõrvetised ja seedehäired; Tundes vähem näljane.