Inimese kooriongonadotropiini (HCG)

Inimese kooriongonadotropiini (hCG) test on tehtud, et kontrollida hormooni hCG veres või uriinis. Mõned hCG testid mõõta täpne kogus ja mõned lihtsalt vaadata, kui selle hormooni olemasolu. HCG valmistatakse raseduse ajal platsentast. HCG testi saab näha, kas naine on rase või osana lausteimimisega sünnidefekte.

Muna on tavaliselt viljastatud sperma rakk munajuha. 9 päeva jooksul pärast viljastumist viljastatud munarakk liigub mööda munajuha emakasse ja kinnitub (implantaadid) emaka seina. Kui viljastatud munarakk implantaadid, areneva platsenta hakkab vabastades hCG oma verd. Mõned hCG ka saab edasi uriini. HCG võib leida veres enne esimest vahelejäänud menstruatsioon, niipea kui 6 päeva pärast siirdamist.

HCG aitab säilitada oma raseduse ja mõjutab arengut beebi (lootele). HCG tase suureneb pidevalt esimese 14 kuni 16 nädalat pärast viimast menstruatsiooni (LMP), tipp umbes 14. nädalal pärast oma LMP ja seejärel järk-järgult vähenema. Summa, mis hCG tõuseb juba raseduse ajal võib anda teavet oma raseduse ja teie lapse tervise tagamiseks. Varsti pärast sünnitust, hCG saa enam leidub veres.

Veel hCG vabanevad Mitmikraseduste nagu kaksikute või kolmikuid kui ühte rasedust. Vähem hCG vabastamisel, kui viljastatud munarakk implantaatide mujale kui emakas, nagu munajuha. Seda nimetatakse emakaväline rasedus.

Näpunäiteid kõrvetised Relie; Tervislik diapering: Põhikooli-; Hambaarsti vastuvõtud rasedatele

Tervislik Retseptid Miinus Heartbur; Kaitske oma pere Germ; Piinlik Uriinipidamatuse?