indsay Davenport, Professional naiste tennisist

NIMI: Lindsay Davenport

SPORT: Professional naiste tennisist

ASEND: teisele kohale maailma WTA tour

VIGASTUSI: Valus Lamaannuttaa ja kubemes

Pesapall: Dan Kolb (vasak Lamaannuttaa tüvi), Texas Ranger; Greg Colburn (paremal Lamaannuttaa tüvi), Arizona Diamondback; Korvpall: Calvin Booth (pingelised õige Lamaannuttaa), Vancouver Grizzlie; Jäähoki: Doug Zmolek (Lamaannuttaa pull), Chicago Blackhawks.

Kuigi täpset aega vigastus ei ole teada, võib juhtuda, kui Davenport libistades või jõuda madala möödaminnes tulistas tema kõrval kõneleb poolfinaalis võita Jennifer Capriati juures Austraalia Avatud jaanuaris. Vaatamata kahju on 23-aastane Davenport, tema vasaku reie pakitud, peksid Martina Hingis sirge komplekti (6-1, 7-5) turniiril finaali.

Australian Open meditsiinipersonali soovitas tal istuda järgmise turniiri, et vältida tehes kahju halvemad kui ta ei puhka tema Lamaannuttaa korralikult. Ta tegi, taganeb Pan Pacific Open, mis algas 31. jaanuaril.

Davenport profiks veebruaris 1993. Alates sellest ajast on California native on võitnud 26 Suur pealkirju, sealhulgas 1996. aasta olümpiamängudel 1999 Wimbledon, ja 2000 Australian Open ja 28 kahekohalist tuba pealkirjad. Tuginedes oma seitse Suur tiitlid 1999 Davenport teenis teise järjestikuse aasta mängija au WTA Tour iga-aastane auhinnatseremoonia toimub 22. märtsil Miamis. Vaatamata oma Lamaannuttaa ja kubeme probleeme, ta on praegu 19-mängu võidulainel.

Hamstrings on pikad lihased tagaküljel reie, mis on lisatud vaagna ja jalgade. Nad on ebatavaline, et nad ületavad kahe liigeseid – puusa ja põlve – ja võib liikuda nii. Need on peamiselt vastutavad liigub nii reie ja sääre tahapoole. Selle tulemusena Hamstrings on olulised lihaste töötab. Kuna Lamaannuttaa läbib kaks liigesed ja on pikk, on suur hulk vigastusi seda lihasesse. See on ilmselt üks kõige tihedam ja vähem venitatud lihased kehas.

Lihaste kõige sagedamini vigastada kubemesse pull on lähendajalihases longus lihased, pika lihase sees reie venitades vahel vaagna ja reieluu. See juhtub siis, kui jalg tõmmatakse väljapoole, põhjustades lihaste asutust üle. Tõmme tekib tavaliselt kas ristmikul kõõluste ja lihaste või ristmikul kõõlus ja vaagnaluu ise.

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …