Hydroxycut: Kas see töötab? Kas see on ohutu?

Melinda Ratini, DO, M; kohta 2. märts 2016

Hydroxycut ei ole ainult üks toode. See on pere toidulisanditest müüakse ilma retseptita kaalulangus abivahendid.

Toimeained mõnel Hydroxycut toodete hulka

Mõned Hydroxycut toodete hulka kuuluvad rohelise kohvioa ekstraktist. Ja mõned Hydroxycut tooted sisaldavad kofeiini.

Hydroxycut veebileht sisaldab üks väike uuring, mis teatab, keskmiselt 10,9 naela kaalulangus 50 ülekaaluline vabatahtlikud, kes võttis rohelise tee ekstrakti 60 päeva, mida kasutatakse mõnel Hydroxycut tooteid.

Hydroxycut veebileht sisaldab üks väike uuring, mis teatab, keskmiselt 10,9 naela kaalulangus 50 ülekaaluline vabatahtlikud, kes võttis rohelise tee ekstrakti 60 päeva, mida kasutatakse mõnel Hydroxycut tooteid.

Papaia (Carica papya; Maqui (Aristotelia chilensis; Blackberry (Rubus fructicosus; Amla väljavõte (Phyllanthus Emblica; Saffron väljavõte (Crocus sativus)

Hydroxycut tegija, Iovate Health Sciences International, ütleb, et see paneb tooraineid läbi ulatuslikud kvaliteedi tagamise menetlusi.

Aastal 2009, Iovate meenutada Hydroxycut pärast FDA saanud teateid maksaprobleemid, krambid ja lihaste kahjustavate seisund, mida nimetatakse rabdomüolüüsi. Need tooted ei ole turul enam, ja Hydroxycut tooted ei sisalda enam koostisosi, mis olid küsimusele.

Erinevalt narkootikumide valmistajate, tegijate toidulisandeid ei pea näitama, et nende tooted on ohutud või tõhusad enne müüvad neid.

Hoiatusi Hydroxycut siltide öelda tooteid ei tohi kasutada igaüks Alla 18-aastastel ja pöörduda arsti poole, kui “ebatavaline sümptomid” tekkida.

Need sildid ka nõu kasutajad konsulteerida arstiga enne kasutamist Hydroxycut kui nemad või pereliige on kunagi ravitud või diagnoositud kõikidest haigustest.

Allikad

Hydroxycut veebilehel.

Ütles, O. Avatud täiendava meditsiini Journal, 2010.

FDA: “Küsimused ja vastused: Hydroxycu;” Hoiatus Hydroxycut Toode; ja “Ettevaatust Pettusega Kaalulangetamise” toidulisanditest.

Antaki Keskus Herbal Medicine.

Phytotherapie, november 2006.

John Doherty direktor reguleeriv siseasjadesse, Iovate Health Sciences International.

Vinson, J. metaboolne sündroom ja rasvumisega: Sihid ja Therapy, 2012.

Watanabe, T. Clinical and Experimental hüpertensioon, juulist 2006.

tervislik, maitsev retseptid, alates ja korralikult süüa ajakirja.

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …