Hüpoglükeemia (veresuhkru madal tase) inimesed, kellel ei Diabeet – Teema ülevaade

diabeet Trends

Hüpoglükeemia või madal veresuhkru tase, on kõige levinum inimesed, kellel on diabeet. Kui teil on juba diagnoositud diabeet ja vajavad rohkem informatsiooni madala veresuhkru vaadake teemasid

Teil võib olla korraks tunda mõju madala veresuhkru, kui olete saanud tõesti näljane või kasutada raske ilma söö piisavalt. See juhtub peaaegu kõik aeg-ajalt. See on lihtne parandada ja tavaliselt midagi muretseda.

Kuid madala veresuhkru või hüpoglükeemia, võib olla ka pidev probleem. See juhtub siis, kui tase veresuhkru langeb liiga madalale, et anda oma keha energiat.

Pidev probleeme veresuhkru madal võib olla põhjustatud

Sümptomid võivad olla erinevad sõltuvalt sellest, kuidas väike veresuhkru taset langeb.

Kui olete olnud hüpoglükeemia öösel, siis võib ärgata väsinud või peavalu. Ja siis võib olla õudusunenäod. Või siis võib higi nii palju öösel, et oma pidžaama või lehtedena on niisked, kui sa ärkad.

Diagnoosida hüpoglükeemia, mida arst füüsilise eksamiga ja küsida küsimusi oma tervise ja kõik ravimid võtate. Sa pead vereanalüüse, et kontrollida oma veresuhkru taset. Mõned testid võivad sisaldada ei söö (tühja kõhuga) ja vaadates sümptomeid. Muud testid võivad kaasata einet, mis võib põhjustada sümptomeid, madal veresuhkru mitu tundi hiljem. Nende tulemused tüüpi testid aitab diagnoosida põhjus.

Võib ka olla, testide otsima või välistada terviseprobleeme, mis võib mõjutada teie veresuhkru taset.

1. tüüpi diabeet; 2. tüüpi diabeet.

Ravimiamet; Haiguste maks, neerud, või kõhunäärme; Metaboolne probleeme; Alkoholi tarbimine; Magu operatsiooni.

Kerge hüpoglükeemia võib sind tunne nälga või meeldib sulle oksele. Sa võid tunda ka närviline või närvis. Sinu süda võib võita kiire. Sul võib higistama. Või nahka võivad muutuda külm ja niiske; Mõõdukas hüpoglükeemia sageli muudab inimesed tunnevad Äkkipikainen, närvis, kardan, või segaduses. Sinu nägemus võib ähmastada. Sa võid tunda ka ebakindel või on probleeme käimine; Raske hüpoglükeemia võib põhjustada edasi viia. Sa võid olla krambid. See võib isegi põhjustada kooma või surm.