Hüpnoos – Teema ülevaade

Hüpnoos on seisund keskendunud kontsentratsioon, mille jooksul inimene muutub vähem teadlikud oma ümbrust. Hüpnoteraapia on kasutada hüpnoos ravida füüsilise või psühholoogilise tingimused.

Tegu generaliseerunud ärevushäire (GAD) on liiga suur, out-of-control muretsema igapäevased asjad. Sümptomid k sh; Püsivad hirm, mõnikord ilma ilmse põhjuseta, mis esineb everyda; Võimetus concentrat; Lihaspinget, lihaste valu; kõhulahtisus; Söömine liiga vähe või liiga MUC; Insomni; Irritabilit; Loss soo Driv; Kooliealistel lastel, sümptomid k sh; Hirm eemale famil; Keeldumine kooli minna …

Hypnotherapist eesmärk ei ole kontrollida isikut või anda isikule vastuseid, vaid pigem aidata inimese lahendada enda probleeme.

Enesehüpnoos koosneb tavaliselt kirjalikult või kohandades skripti esile hüpnoos (sh ettepanekud, mis aitavad spetsiifiliste probleemidega), registreerides käsikirja, ja mängib lindile saada hüpnotiseeritud. Mõned inimesed on rohkem rahul enesesisendus, sest nad on üksi kogu treeningu ja on kontrolli kõik tehtud ettepanekud ajal hüpnootiline trance.

Hüpnoos ei tööta kõigi jaoks. Sa pead olema valmis keskenduda oma tähelepanu ja järgige soovitusi terapeut. Vastupidiselt levinud arvamusele, ei saa olla hüpnotiseeritud vastumeelselt. Ka siis, kui sa hüpnotiseeritud, siis ei juhiste vastu teie soovidele.

Eksperdid ei tea, kuidas hüpnoos toimib, kuid tundub, et panna keha riigi sügava lõõgastuse.

Mõned inimesed usuvad, hüpnoos põhjustab aju vabastada looduslikud ained, mis mõjutavad seda, kuidas te tajuvad valu ja muud sümptomid. Teised usuvad, hüpnoos toimib alateadliku ja võimaldab teil kontrollida organismi reaktsioone, mida ei saa normaalselt juhtida, nagu vererõhk, pulss, ja nälg.

Hüpnoos ei ole mõeldud ravida haigus, vaid sümptomite leevendamiseks haiguse. Hüpnoos on olnud tõhus leevendab valu, mis on seotud operatsiooni, halvatus ja sünnitust. Samuti kasutatakse laialdaselt kontrollida sõltuvused narkootikumide, alkoholi, toidu ja suitsetamine. Hüpnoos võib vähendada stressi, suurendades lõõgastust, pakkudes positiivsed ettepanekud ja kõrvaldada negatiivseid mõtteid.

Hüpnoos aitab ärevus, unetus, foobiad, ülekaalulisus, astma, suitsetamisest loobumine ja ärritatud soole sündroom. Uuringud on ka leitud, et see võib vähendada vähki -iga seotud valu, tööjõu valu, iiveldus ja oksendamine. Mõningatel juhtudel hüpnoos kombineeritakse kognitiivteraapia või muu lõõgastust ja käitumuslikke tehnikaid.

uus e-posti seeria diagnoosimiseks, ravimiseks ja elab koos liigsöömishäirest