HUMAL: Kasutab, Kõrvaltoimeid, vastasmõju ja hoiatused

Asperge Sauvage, ühise Humal, CouleuvrÃe, CouleuvrÃe Septentrionale, Euroopa Humal, Hop, hop Strobile, Hopfenzapfen, Houblon, Humulus lupus, Lupuli Strobulus, LUPULIIN, Lúpulo, Pi Jiu Hua, Salsepareille Indigene, Vigne du Nord.

Humal on taim. Kuivatatud, õitsemist taime osa saab teha meditsiin; Humal kasutatakse ärevus, unehäired (insomnia) ja muud unehäired, rahutus, pinge, erutuvust, attention deficit-hüperaktiivsus (ADHD), närvilisus ja ärrituvus. Seda kasutatakse ka parandada söögiisu, suurendab uriinivoolu alustada voolu rinnapiim, nagu mõru toniseerivad ja seedehäirete. Veel kasutatakse eesnäärmevähk, rinnavähk, munasarjavähk, kõrge kolesteroolitase, tuberkuloos, põiepõletik, soolekramp, soolestiku häire, mida nimetatakse limaskestade koliit, närvivalu, ja pikenenud valulik erektsioon (priapismi); Humal on mõnikord nahale jalgade haavandid ja antibakteriaalse aine; Toitude ja jookide, ekstraktide ja õli kasutatakse maitse komponendid. Humal kasutatakse ka Õlle; Töötlevas tööstuses ekstrakti kasutatakse naha kreemid ja vedelikud.

Kemikaalide humala tundub, et on nõrk östrogeeni mõju.

Piisavad tõendid, fo; Keha lõhn. Varajane uuringud näitavad, et rakendades deodorant, mis sisaldab humala ja konkreetse tsingi soola kaenla võib vähendada keha lõhn; Unetus. Mõned uuringud näitavad, et võttes kombinatsioon humala ekstrakt pluss palderjan ekstrakt enne magamaminekut aitab mõned inimesed magama kiiremini. Tundub, et võtta 28 ravipäeva näha neid eeliseid. Kuid kombinatsiooni palderjani ekstrakti ja humala ekstrakt tundub parandada une kvaliteeti sarnaselt bromasepaam (Lexotanil) võetuna üksnes 14 päeva. Sleep kvaliteet ei näi olevat täiustamist, võttes kombinatsioon humala, sojaõli, sojaletsitiin ja Cannabis sativa (Cyclamax) ühe kuu; Menopausi sümptomeid. Varajane uuringud näitavad, et võttes Humala ekstrakt päev ei parane menopausi sümptomid pärast 8-12-nädalast ravi. Siiski võib parandada raskusest kuumahoogude pärast 6-nädalast ravi; Postmenopausaalne tingimustel. Mõned uuringud näitavad, et rakendades 1-2 grammi tupe geel, mis sisaldab humala, hüaluroonhape, liposoomid ja E-vitamiini võib vähendada tupe kuivus, põletustunne, sügelus ja lööve postmenopausis naistel; Jalahaavandid. Varajane uuringud näitavad, et rakendades kreem, mis sisaldab põisadru, luuderohi, hobukastan, Gotu kola, lihunik luud, Korte, ja humala (Idrastin) koos pakkimise ravi võib aidata vähendada valu ja põletikku inimesed Jalahaavanditega ja halb vereringe jalad; -pinge; Tähelepanu eelarvepuudujäägi hüperaktiivsuse häire (ADHD); Parandada isu; seedehäired; Eesnäärmevähk; Rinnavähk; Munasarjavähk; Kõrge kolesteroolitase; Soolekrambid; tuberkuloosi; Valu ja turset (põletikku) põie; Närvivalu; Alusta voolu rinnapiima; Muud tingimused. Rohkem tõendeid on vaja hinnata tõhusust humala nende kasutusalad.

Humal peetakse tõenäoliseks ohutu, kui tarbida koguses sagedamini leida toitu. Humal on tõenäoliselt ohutu, kui manustatakse suu meditsiinis kasutatavad; Ettevaatusabinõud ja hoiatused: Rasedus ja imetamine: Ei ole piisavalt usaldusväärset teavet ohutuse võttes humal, kui te olete rase või toidate last rinnaga. Hoia ohutu poolel ja vältida kasutamist; Depressioon: Humal võib depressioon hullem. Vältida kasutamist; Hormoontundlik vähk ja tingimused: Mõned kemikaalid humala käituda nagu östrogeeni. Inimesed, kellel esinevad haigused, mis on hormoontundlikes peaks vältima humal. Mõned neist haigustest, sealhulgas rinnavähi ja endometrioos; Operatsioon: Humal võib põhjustada liiga palju unisus kui koos anesteesia ja muid ravimeid ajal ja pärast kirurgilisi protseduure. Lõpetage humala vähemalt 2 nädalat enne planeeritud operatsiooni.

Alkohol võib põhjustada unisust ja uimasust. Humal võib ka tekitada unisust ja uimasust. Võttes suures koguses humal koos alkoholiga võib põhjustada liiga unisus.

Humal võib põhjustada unisust ja uimasust. Ravimid, mis põhjustavad unisust nimetatakse rahustid. Võttes humal koos rahusti ravimid võivad põhjustada liiga palju unisus; Mõned rahusti ravimite hulka clonazepam (Klonopin), lorasepaam (Ativani), fenobarbitaal (Donnatal), solpideem (Ambien) ja teised.

Sobiv annus humala sõltub mitmest tegurist nagu kasutaja vanusest, tervisest ja mitmed teised tingimused. Sel ajal ei ole piisavalt teaduslikke andmeid, et määrata sobiv annuste humala. Pea meeles, et loodustooted ei ole alati tingimata ohutu ja annused võivad olla olulised. Järgi kindlasti asjakohane suundades toote etiketil ja nõu oma arsti või arst või muu tervishoiutöötaja enne kasutamist.

viited

Babish, J. G., Pacioretty, L. M., Bland, J. S., Minich, D. M., Hu, J. ja Tripp, M. L. Diabeedivastased sõelumine kaubandusliku taimsete ravimpreparaatide 3T3-L1 adipotsüütide ja db / db hiirtel. J Med Food 201; 13 (3): 535-547.

Behr, J. ja Vogel, R. F. mehhanismid hop pärssimine hulka transmembraanse redoksreaktsiooni. Appl.Environ Microbiol. 201; 76 (1): 142-149.

Bolca, S., Li, J., Nikolic, D., Roche, N., Blondeel, P., Possemiers, S., DE, Keukeleire D., Bracke, M., Heyerick, A. van Breemen, RB ja Depypere, H. paigutamine hop prenylflavonoids inimese rinnanäärme kude. Mol Nutr Food Res 201; 54 kaasanne 2: S284-S294.

Caballero, I., Agut, M., Armentia, A. ja Blanco, C. A. tähtsus tetrahydroiso alfa-hapete mikrobioloogilise stabiilsuse õlut. J AOAC Int 200; 92 (4): 1160-1164.

Casey, T. R. ja Bamforthi, C. W. Silicon õlle ja tootmine. J Sci Food Agric 4-15-201; 90 (5): 784-788.

Cattoor, K., Bracke, M., Deforce, D., De, Keukeleire D. ja Heyerick, A. vedu hop mõruhapete üle soole Caco-2 rakkude ühekihilisse. J Agric Food Chem 4-14-201; 58 (7): 4132-4140.

Ceslova, L., Holcapek, M., Fidler, M., Drstickova, J., ja Lisa, M. iseloomustus prenylflavonoids ja hop mõruhapete erinevate klasside Tšehhi õlut ja humalaekstraktide kõrgefektiivse vedelikkromatograafia-massispektromeetria . J Chromatogr.A 10-23-200; 1216 (43): 7249-7257.

Chadwick, LR, Nikolic, D., Burdette JE, Overk, CR, Bolton, JL, van Breemen, RB, Frolichi, R., Fong, HH, Farnsworth, NR ja Pauli, GF Östrogeenid ja analoogide alates humalajäägid ( Humulus lupus). J Nat.Prod. 200; 67 (12): 2024-2032.

Chiummariello, S., DE, Gado F., Monarca, C., Ruggiero, M., Carlesimo, B., Scuderi, N. ja Alfano, C. [mitmekeskuseline uuring aktuaalne ühend lümfi äravool tegevus ravi phlebostatic haavand on halvem jäsemed]. G.Chir 200; 30 (11-12): 497-501.

Choi, Y., Jermihov, K., Nam, SJ, vastupidav, M., Maloney, K., Qiu, X, Chadwick, LR, Main, M., Chen, SN, Mesecar, AD, Farnsworth, NR, Pauli, GF, Fenical, W., Pezzuto, JM ja van Breemen, RB sõelumine looduslike saaduste inhibiitorid kinoonil reduktaasi-2 ultrafiltratsiooni LC-MS. Anal.Chem 2-1-201; 83 (3): 1048-1052.

Chu, H. M., Ko, T. P., ja Wang, A. H. Crystal struktuur ja aluspõhi eripära taime adenülaatsüntetaasi isopentenyltransferase Humulus lupus: iseloomulik seondumisafiinsus Sfingolipiidiainevahetuse ja nukleotiidid. Nukleiinhapped Res 201; 38 (5): 1738-1748.

Chung, W. G., Miranda, C. L., Stevens, J. F. ja Maier, C. S. Hop proanthocyanidins indutseerida apoptoosi valgu karbonülimise ja tsütoskeleti desorganisatsioon inimese kolorektaalse adenokartsinoomi rakud kaudu reaktiivsete hapnikuühendite. Food Chem Toxicol. 200; 47 (4): 827-836.

Cornu, C., Remontet, L., Noel-Baron, F., Nicolas, A., Feugier-Favier, N., Roy, P., Claustrat, B., Saadatian-Back, M. ja Kassai, B . toidulisandi parandada une kvaliteeti: randomiseeritud platseeboga kontrollitud uuringus. BMCplement Altern Med 201; 10:29.

Deeb, D., Gao, X., Jiang, H., Arbab, A. S., Dulchavsky, S. A. ja Gautam, S. C. kasvu pärssiv ja apoptoosi tekitava mõju ksantohumooli, et prenüleeritud CHALONE olemas humal, inimese eesnäärmevähi rakkudele. Vähivastane Res 201; 30 (9): 3333-3339.

Dhooghe, L., Naessens, T., Heyerick, A., De, Keukeleire D., Vlietinck, AJ, Pieters, L., ja Apers, S. kvantifitseerimine ksantohumooli, isoksantohumooli, 8-prenylnaringenin ja 6-prenylnaringenin in hop ekstraktid ja saadud kapslite abil teisese standarditele. Talanta 12-15-201; 83 (2): 448-456.

Di, Sõnum, V, Carnevale, G., Zavatti, M., Benelli, A. ja Zanoli, P. Suurenenud seksuaalne motivatsioon emastel rottidel, keda raviti Humulus lupus L. ekstrakti. J Ethnopharmacol. 3-24-201; 134 (2): 514-517.

Dietz, B. M. Bolton, J. L. Bioloogiline aktiivne vaheühend (Bris) moodustub botaanika toidulisanditest. Chem Biol suhelda. 6-30-201; 192 (1-2): 72-80.

Dimpfel, W., Pischel, I. ja Lehnfeld, R. Effects of lozenge mis sisaldab lavendliõli, väljavõtteid humal, meliss ja kaera on aju elektrilise aktiivsuse vabatahtlikest. Eur.J Med Res 9-29-200; 9 (9): 423-431.

Dorn, C., Bataille, F., Gaebele, E., Heilmann, J. ja Hellerbrand, C. ksantohumooli toitmine ei kahjusta organi funktsiooni ja homoeostasis hiirtel. Food Chem Toxicol. 201; 48 (7): 1890-1897.

Dorn, C., Kraus, B., Motyl, M., Weiss, TS, Gehrig, M., Scholmerich, J., Heilmann, J. ja Hellerbrand, C. ksantohumooli, et chalcon humalast saadud, pärsib maksapõletiku ja fibroos. Mol Nutr Food Res 201; 54 kaasanne 2: S205-S213.

Dorn, C., Weiss, T. S., Heilmann, J. ja Hellerbrand, C. ksantohumooli, et prenüleeritud kalkoonsideme humalast saadud, pärsib proliferatsiooni, migratsiooni ja interleukiin-8 väljendus maksarakkude vähirakud. Int J Oncol. 201; 36 (2): 435-441.

Dumas, ER, Michaud, AE, Bergeron, C., Lafrance’i, JL, Mortillo, S. ja Gafner, S. Deodorant mõju superkriitiliseks Humala ekstrakt: antibakteriaalne toime Corynebacterium kuivus ja Staphylococcus epidermis ja efektiivsuse testimine humala / tsingi riitsinoleaati stick inimestel sensoorse hindamise kaenlaalune deodorancy. J Cosmet.Dermatol 200; 8 (3): 197-204.

Duncan, K. L., Hare, W. R. ja Buck, W. B. pahaloomuline hüpertermia-sarnane reaktsioon sekundaarne sissevõtmist Humala viis koera. J Vet Med Assoc 1-1-199; 210 (1): 51-54.

Erkkola, R., Vervarcke, S., Vansteelandt, S., Rompotti, P. De, Keukeleire D. ja Heyerick, A. randomiseeritud, topeltpime, platseebokontrolliga, cross-over pilootuuring kasutamise standardiseeritud humalaekstrakt leevendada menopausi vaevuste. Phytomedicine. 201; 17 (6): 389-396.

Euroopa Toiduohutusamet. Muuta kehtivat jääkide piirnormi Atsekinotsüüli humala. EFSA Journal 201; 8 (12)

Euroopa Toiduohutusamet. Põhjendatud arvamus EFSA: muutmine praeguse jääkide piirnormi mandipropamiidi humala. EFSA Journal 201; 9 (2)

Fenselau, C ja Talalay, P. Kas östrogeenset aktiivsust olemas humala? Toit Cosmet.Toxicol. 197; 11 (4): 597-602.

Flesar, J., Havlik, J., Kloucek, P., Rada, V., Titera, D., Bednariga, M., Stropnicky, M. ja Kokoska, L. In vitro kasvu pärssiv toime taimsest ekstraktid ja ühendite vastu Paenibacillus vastsed ja nende äge suukaudne mürgisus täiskasvanud mesilaste. Vet.Microbiol. 9-28-201; 145 (1-2): 129-133.

Foster, B. C., Arnason, J. T., Saleem, A., Tam, T. W., Liu, R., Mao, J. ja Desjardins, S. võrdlev humal sisaldavad tooted inimese tsütokroom P450 poolt vahendatud metabolismi. J Agric Food Chem 5-11-201; 59 (9): 5159-5163.

Foster, B. C., Kearnsi, N., Arnason, J. T., Saleem, A., Ogrodowczyk, C ja Desjardins, S. võrdlev hop sisaldavad tooted inimese tsütokroom P450 poolt vahendatud metabolismi. J Agric Food Chem 6-10-200; 57 (11): 5100-5105.

Franco, L., Sanchez, C., Bravo, R., Rodriguez, A. B., Barriga, C. Romero, E. ja Cubero, J. sedatiivset toimet alkoholivaba õlle tervetele naissoost õed. PLoS.One. 201; 7 (7): e37290.

Gao, X., Deeb, D., Liu, Y., Gautam, S., Dulchavsky, SA ja Gautam, SC Immuunmodulatoorsed aktiivsust ksantohumooli: pärssimine T-rakkude proliferatsiooni, rakuline tsütotoksilisus ja Th1 tsütokiinide tootmist allasurumise teel NF-kappaB. Immunopharmacol.Immunotoxicol. 200; 31 (3): 477-484.

Gerhard, U., Linnenbrink, N., Georghiadou, C ja Hobi, V. Vigilanzmindernde Effekte zweier pflazlicher Schlafmittel (mõjud kaks taime-une abinõud valvsust). Schweiz.Rundsch.Med.Prax. 4-9-199; 85 (15): 473-481.

Godnic-cvarile, J., Zuskin, E., Mustajbegovic, J., Schachter, E. N., Kanceljak, B., Macan, J., Ilic, Z. ja Ebling, Z. Hingamisteede ja immunoloogilised järeldused õlletehase töötajad. Am J Ind Med 199; 35 (1): 68-75.

Gora, A., Skorska, C., Sitkowska, J., Prazmo, Z., Krysinska-Traczyk, E., Urbanowicz, B. ja Dutkiewicz, J. kokkupuude hop kasvatajatele Bioaerosols. Ann.Agric.Environ.Med 200; 11 (1): 129-138.

Gross-Steinmeyer, K. ja Eaton, D. L. Dieet ümbersuunamise biotransformatsiooni ja genotoksilisuse aflatoksiin B (1). Toksikoloogia 9-28-201; 299 (2-3): 69-79.

Hall, A. J., Babish, J. G., Darland, G. K., Carroll, B. J., Konda, V. R., Lerman, R. H., Bland, J. S. ja Tripp, M. L. ohutust, efektiivsust ja põletikuvastast toimet rho iso-alfa-happed humalast. Fütokeemia 200; 69 (7): 1534-1547.

Hänsel R, Wohlfart R ja Schmidt H. rahustav-hüpnootiline põhimõte humal. 3. Side: sisu 2-metüül-3-buteen-2-ooli humal ja hop preparaadid. Planta Med 198; 45: 224-228.

Hansel, R., Wohlfart, R., ja coper, H. [rahustite-hüpnootiline ühendeid väljahingamine humala, II]. Z.Naturforsch. [C.] 198; 35 (11-12): 1096-1097.

Hartkorn, A. Hoffmann, F., Ajamieh, H., Vogel, S., Heilmann, J., Gerbes, AL, Vollmar, AM ja Zahler, S. antioksüdant mõju ksantohumooli ja funktsionaalne mõju maksa isheemia-reperfusiooni vigastusi. J Nat Prod 200; 72 (10): 1741-1747.

Heyerick, A., Vervarcke, S., Depypere, H., Bracke, M., ja De Keukeleire, D. Esimene prospektiivne randomiseeritud, topeltpime, platseebokontrolliga uuring kasutades standarditud humalaekstrakt leevendada menopausi vaevuste. Maturitas 5-20-200; 54 (2): 164-175.

Holick, MF, Lamb, JJ, Lerman, RH, Konda, VR, Darland, G., Minich, DM, Desai, A., Chen, TC, Austin, M., Kornberg, J., Chang, JL, Hsi, A., Bland, JS ja Tripp, ML Hop rho iso-alfa happed, Berberiin, vitamiin D3 ja vitamiin K1 soodsalt mõjutada biomarkerite luukoe postmenopausis naistel 14-nädalases uuringus. J Bone Miner.Metab 201; 28 (3): 342-350.

In: Bradley PR. Briti Taimsed kogumikus. Bournemouth, Dorset, UK: Briti Herbal Medicine ASSOTSIATSIOO; 1992.

Izzo, G., Soder, O., ja Svechnikov, K. prenylflavonoid Fütoöstrogeenide 8-prenylnaringenin ja isoksantohumooli diferentially suruda steroidgeneesi rott Leydig’i rakkude ontogenees. J Appl.Toxicol. 11-9-201;

Jakovljevic, V., Popovic, M., Raskovici, A., Sabo, A. ja Vasic, R. mõju aroomi ja magnum humal ekstraktid ja paratsetamooli antioksüdant maksa näitajad hiirte. Eur J Drug Metab Pharmacokinet. 200; 33 (4): 205-209.

Jakovljevic, V., Popovic, M., Raskovici, A., Sabo, A., Horvat, O., Mitic, R., ja Vasic, R. mõju aroomi ja magnum humal ekstraktid ja paratsetamooli antioksüdant maksa näitajad hiirte . Eur J Drug Metab Pharmacokinet. 200; 34 (1): 37-41.

Jirasko, R., Holcapek, M., Vrublova, E., Ulrichova, J. ja Simanek, V. identifitseerimine uus faas II metaboliidid ksantohumooli rottidel in vivo biotransformatsiooni Humalaekstraktide kõrgefektiivse vedelikkromatograafia elektropihustusionisatsiooni tandem massispektromeetria. J Chromatogr.A 6-18-201; 1217 (25): 4100-4108.

Jones, JL, Fernandez, ML, McIntosh, MS, Najm, W., Calle, MC, Kalynych, C., Vukich, C., Barona, J., Ackermann, D., Kim, JE, Kumar, V., Lott, M., Volek, JS, ja Lerman, RH Vahemere stiilis madala glükeemilise koormusega dieet parandab muutujad metaboolse sündroomi naistel ning lisaks phytochemical rikas arsti toit suurendab kasu lipoproteiinide metabolismis. J Clin Lipidol. 201; 5 (3): 188-196.

KERMANSHAHI, R. K, Esfahani, B. N, Serkani, J. E, Asghari, G. R ja Babaie, A. A. P. Uuring antibakteriaalne toime Humulus lupus mõned grampositiivsete ja gramnegatiivsete bakterite suhtes. Journal of Ravimtaimed 200; 8 (30): 92-97.

Kligler, B., Homel, P., Blank, AE, Kenney, J., Levenson, H., ja Merrell, W. randomiseeritud uuringus, mõju kompleksselt meditsiin juhtimise astma täiskasvanutel haigusega seotud elukvaliteeti ja kopsufunktsiooni. Altern.Ther.Health Med. 201; 17 (1): 10-15.

Koetter, U ja Biendl, M. HUMALAGA. Herbalgram 201; (87): 44-57.

Komarek, M, Balík, J, Chrastný, V ja Száková, J. jaotamiseks ja fraktsioneerimine vask saastunud HOP põllumuldade. Fresenius Environmental Bulletin 200; 18 (7): 1319-1323.

Konda, V. R., Desai, A., Darland, G., Bland, J. S. ja Tripp, M. L. Rho iso-alfa happed humala pärsivad GSK-3 / NF-kappaB rada ja vähendada põletikumarkerid seotud luu ja kõhre lagunemist. J Injlamm. (Lond) 200; 06:26.

Kornysova, O., Stanius, Z., Obelevicius, K., Ragazinskiene, O., Skrzydlewska, E. ja Maruska, A. Kapillaarsed tsoonelektroforeesis määramise meetod mõru (alfa- ja beeta) hapete hop (Humulus lupus L.) koonus ekstrakte. Adv.Med Sci 200; 54 (1): 41-46.

Talle JJ, Holick, MF, Lerman, RH, Konda, VR, Minich, DM, Desai, A., Chen, TC, Austin, M., Kornberg, J., Chang, JL, Hsi, A., Bland JS ja Tripp, ML Toidulisandid humalajääkide rho iso-alfa happed, berberiini, vitamiin D (3), ja K-vitamiini (1) toodab soodsa luu biomarker profiile toetavate tervislik luumetabolismile postmenopausis naistel metaboolne sündroom. Nutr Res 201; 31 (5): 347-355.

Langezaal, C. R., Chandra, A. ja Scheffer, J. J. antimikroobse sõelumine eeterlike õlide ja ekstraktide mõned Humulus lupus L. sorte. Pharm Weekbl Sci 12-11-199; 14 (6): 353-356.

Lee KM, Jung JS, Song DK, ja et al. Effects of Humulus lupulus ekstrakti kesknärvisüsteemi hiirtel. Planta Med 199; 59 (Suppi): A691.

Lee, IS, Lim, J., Gal, J., Kang, JC, Kim, HJ, Kang, JÄRGI ja Choi, HJ Põletikuvastane aktiivsus ksantohumooli hõlmab heemi oksügenaasi-1 induktsiooni kaudu Nrf2-ARE signalisatsiooni mikrogliia BV2 rakkudes. Neurochem.Int 201; 58 (2): 153-160.

Lerman, RH, Minich, DM, Darland, G., Lamb, JJ, Chang, JL, Hsi, A., Bland, JS ja Tripp, ML ained kõrgenenud LDL-kolesterooli ja metaboolne sündroom kasu toidulisandina sojavalk, fütosteroolid , humal rho iso-alfa happed ja Acacia nilotica proanthocyanidins. J Clin Lipidol. 201; 4 (1): 59-68.

Lopez-Jaen, AB, Codoñer-Franch, P, Martínez-Álvarez, JR, Villarino-Marínia, A ja Valls-Bellas, V. Mõju tervisele alkoholivaba õlu ja hop täiendamine rühma nunnad suletud järjekorras. Proceedings of Nutrition Society 201; 69 (OCE3): 26.

Lupinacci, E., Meijerink, J., Vincken, JP, Gabriele, B., Gruppen, H., ja WITKAMP, RF ksantohumooli alates hop (Humulus lupus L.) on tõhus inhibiitor monotsüütide kemoatraktantvalk-1 ja tuumori nekroosi faktor alfa vabastamist LPS stimuleeritud RAW 264,7 hiire makrofaagid ja U937 inimese monotsüüdid. J Agric Food Chem 8-26-200; 57 (16): 7274-7281.

Magalhaes, PJ, Vieira, JS, Goncalves, LM, Pacheco, JG, Guido, LF ja Barros, AA isoleerimine fenoolsete ühendite Humalaekstraktide kasutades polüvinüülpolüpürrolidoonile iseloomustus kõrgefektiivse vedelikkromatograafia-dioodireadetektori-elektropihustusrežiimis tandem . J Chromatogr.A 5-7-201; 1217 (19): 3258-3268.

Mannering, G. J. ja Shoeman, J. A. Hiire tsütokroom P4503A indutseeritakse 2-metüül-3-buteen-2-ool, 3-metüül- 1-pentüün-3-ool (meparfynol) ja tert-amüül alkohol. Xenobiotica 199; 26 (5): 487-493.

Mannering, G. J., Shoeman, J. A. ja Deloria, L. B. identifitseerimine antibiootikumi humala komponent, kolupulooni, indutseerijana maksa tsütokroom P-4503A hiirel. Drug Metab Dispos 199; 20 (2): 142-147.

Mannering, G. J., Shoeman, J. A. ja Shoeman, D. W. Effects of kolupulooni, osa humala ja õllepärmi ja kroomi glükoosi tolerantsi ja P450 Mittediabeetikutest ja spontaanselt diabeetik hiirtel. Biophys Res Commun 5-16-199; 200 (3): 1455-1462.

Marinova, G ja Batchvarov, V. Hop ja õlut polüfenoolid ja nende tervislikkuse. Teaduslikud tööd ülikooli Food Technologies – Plovdiv 200; 56 (1): 162-168.

Minich, DM, Lerman, RH, Darland, G., Babish, JG, Pacioretty, LM, Bland, JS ja Tripp, ML Hop ja Acacia fütokemikaalid Vähenenud lipotoksilisus 3T3-L1 rasvarakud, db / Hiired ja isikud metaboolne sündroom. J Nutr Metab 201; 2010

Miranda, CL, Yang, ÜT, Henderson, MC, Stevens, JF, Santana-Rios, G., Deinzer, ML ja Buhler, DR Prenylflavonoids humala pärsivad metaboolse aktiveerimise kantserogeensed heterotsüklilised amiini 2-amino-3-metüülimidaso [4, 5- f] kinoliin, vahendab cDNA avaldatud inimese CYP1A2. Drug Metab Dispos 200; 28 (11): 1297-1302.

Morali, G., Polatti, F., METELITSA, EN, Mascarucci, P., Magnani, P., ja Marre, GB Open, mitte-kontrollitud kliinilistes uuringutes, et hinnata efektiivsust ja ohutust meditsiiniseade geeli vormis paikselt ja intravaginaalselt kasutada postmenopausis naistel suguelundite atroofia. Arzneimittelforschung 200; 56 (3): 230-238.

Moreira, M. M., Carvalho, A. M., Valente, I. M., Goncalves, L. M., Rodrigues, J. A., Barros, A. A. ja Guido, L. F. Novel kohaldamise täisnurkset adsorptiivseid-eemaldamine voltameetriaga määramiseks ksantohumooli in humalajäägid. J Agric Food Chem 7-27-201; 59 (14): 7654-7658.

Možný, M, Tolasz, R, Nekovar, J., Sparks, T, TRNKA M ja Zalud, Z. kliimamuutuste mõju saagile ja kvaliteedile Saaz humal Tšehhis. Põllumajanduse ja metsanduse Meteoroloogia 200; 149 (6/7), 913-919.

Negrao, R., Costa, R., Duarte, D., Taveira, Gomes T., Mendanha, M., Moura, L., Vasques, L., Azevedo, I. ja Soares, R. angiogeneesi ja põletik signalisatsiooni on eesmärgid õlut polüfenoolid veresoonte rakkudesse. J Cell Biochem 12-1-201; 111 (5): 1270-1279.

Negri, G., Santi, D. ja Tabach, R. Mõru hapete vesietanoolne väljavõtteid Humulus lupus L., Cannabaceae, kasutatakse anksiolüütilisest. Revista Brasileira de Farmacognosia 201; 20 (6): 850-859.

Olas, B., Kolodziejczyk, J., Wachowicz, B., Jedrejek, D., Stochmal, A. ja Oleszek, W. väljavõte humalakäbidega (Humulus lupus) modulaatori oksüdatiivse stressi vereliistakuid. Trombotsüüdid. 201; 22 (5): 345-352.

Peluso, MR, Miranda, CL, Hobbs, DJ, Proteau, RR ja Stevens, JF ksantohumooli ja sellega seotud prenüleeritud flavonoidid pärsivad põletikulisi tsütokiine tootmist LPS-aktiveeritud THP-1 monotsüüdid: struktuur-aktiivsuse seosed ja bioinformaatika seondumise müeloidse diferentsiatsioonivalk -2 (MD-2). Planta Med 201; 76 (14): 1536-1543.

Philips, N., Samuel, M., Arena, R., Chen, YJ, Conte, J., Natarajan, P., Haas, G., ja Gonzalez, S. Direct pärssimine elastaas ja matrixmetalloproteinases ja stimuleerimine biosünteesi fibrillaarne kollageenid, elastiini ja fibrillins poolt ksantohumooli. J Cosmet.Sci 201; 61 (2): 125-132.

Possemiers, S., Bolca, S., Grootaert, C., Heyerick, A., Decroos, K., Dhooge, W., de, Keukeleire D., Rabot, S., Verstraete, W., ja Van de Wiele , T. prenylflavonoid isoksantohumooli humalast (Humulus lupus L.) on aktiveeritud meie tugevatoimeline phytoestrogen 8-prenylnaringenin in vitro ja inimese soolestikus. J Nutr 200; 136 (7): 1862-1867.

Radovic, B., Hussong, R., Gerhauser, C., Meinl, W., Frank, N., Becker, H., ja Kohrle, J. ksantohumooli, et prenüülitud kalkoonsideme Humalast moduleerib maksa geenide ekspressiooni kaasatud kilpnäärmehormoonide jaotumine ja metabolism. Mol Nutr Food Res 201; 54 kaasanne 2: S225-S235.

Ross, S. M. Unehäired: ühekordse annuse manustamist palderjan / humal vedeliku ekstrakt (dormeasan) on osutunud tõhusaks, et parandada une. Holist.Nurs Pract 200; 23 (4): 253-256.

Salter, S. ja Brownie, S. primaarsete unetus – efektiivsuse palderjan ja humal. Aust.Fam.Physician 201; 39 (6): 433-437.

Samojlov, Y. K., Lemza, V. D, Buchkov, P. P ja Loban, L. L. Bioloogiline kaitse hop-taime. Edusammud Taimekaitse 201; 50 (4): 2013-2016.

Schellenberg, R. Sauer, S., Abourashed, E. A., Koetter, U. ja Brattstrom, A. fikseeritud kombinatsiooni palderjan ja humal (Ze91019) toimib tsentraalse adenosiini mehhanism. Planta Med 200; 70 (7): 594-597.

Schiller, H., Forster, A., Vonhoff, C., Hegger, M., Arveldaja, A. ja WINTERHOFF, H. Rahustava toimega mõju Humulus lupus L. väljavõtteid. Phytomedicine. 200; 13 (8): 535-541.

Shapouri, R ja Rahnema, M. hindamine antimikroobne toime humala väljavõtteid intramacrophages Brucella abort ja B. melitensis. Jundishapur Journal of Microbiology 201; 4 (Suppi 1): S51-S58.

Shen, C., Geornaras, I., Kendall, P. A. ja Sofos, J. N. kontroll Listeria monocytogenes kohta viinerid kastmisega humala beeta happed lahendusi. J Food Prot. 200; 72 (4): 702-706.

Shou, C., Li, J., ja Liu, Z. täiendav ja alternatiivne meditsiin ravis menopausi sümptomeid. Chin J Integr Med 201; 17 (12): 883-888.

Simpson, W. J. ja Smith, A. R. mõjutavad tegurid antibakteriaalne aktiivsus hop ühendid ja nende derivaadid. J Appl Bacteriol. 199; 72 (4): 327-334.

Skorska, C., Mackiewicz, B., Gora, A., Golec, M. ja Dutkiewicz, J. mõju tervisele sissehingamiskatsed orgaanilise tolmu humala põllumajandustootjatele. Ann.Univ Mariae.Curie Sklodowska [Med] 200; 58 (1): 459-465.

Stevens, J. F. ja Page, J. E. ksantohumooli ja sellega seotud prenylflavonoids humala ja õlut: oma head tervist! Fütokeemia 200; 65 (10): 1317-1330.

Stevens, J. F., Miranda, C. L., Frei, B. ja kahler, D. R. pärssimine peroksünitritiga vahendatud LDL oksüdatsiooni prenüülitud flavonoidid: alfa, beeta-küllastamata ketorühma 2′-hydroxychalcones nagu uudset antioksüdant farmakofoorist. Chem Res Toxicol 200; 16 (10): 1277-1286.

Stocker HR. Rahustite und hypnogene Wirkung des Hopfens. Schweizerische Brauerei-Rundschau 196; 78 (4): 80-89.

Stracke, D., Schulz, T., ja Prehm, P. inhibiitorid hüaluronaanina eksport humala vältida osteoartriidi reaktsioone. Mol Nutr Food Res 201; 55 (3): 485-494.

Strathmann, J., Klimó, K., Sauer, S. W., Okun, J. G., Prehn J. H., ja Gerhauser, C. ksantohumooli indutseeritud mööduv superoksiidanioon radikaalide teke vallandab vähirakkude apoptoosi kaudu mitokondrid vahendatud mehhanismi. FASEB J 201; 24 (8): 2938-2950.

Swanston-Flatt, S. K., Day, C., Flatt, P. R., Gould, B. J., ning Bailey, C. J. Glükeemiline mõju traditsioonilise Euroopa taime ravi diabeet. Uuringud normaalse ja streptozotocini diabeetik hiirtel. Diabeet Res 198; 10 (2): 69-73.

Takano, N., Inokuchi, Y., ja Kurachi, M. [Effects etanooli ekstrakte taimedest ravimite dermatiidi atoopilise dermatiidi hiire mudelis]. Yakugaku Zasshi 201; 131 (4): 581-586.

Takoi, K., Degueil, M., Shinkaruk, S., Thibon, C., Maeda, K., Ito, K., Bennetau, B., Dubourdieu, D. ja Tominaga, T. identifitseerimine ja omadused uus lenduvate tioolid saadud hop (Humulus luplus L.) sort Nelson Sauvin (pistoda). J Agric Food Chem 3-25-200; 57 (6): 2493-2502.

Tamasdan S, Cristea E ja Mihele D. Action peale mao sekretsiooni Robiniae flores, Chamomilae flores Strobuli Lupuli ekstrakte. Farmacia 198; 29: 71-75.

van Hunsel, F. P. ja Kampschoer, P. [Postmenopausaalne verejooks ja toidulisanditest: võimalik põhjuslik seos hop- ja soja sisaldavaid valmistisi]. Ned.Tijdschr.Geneeskd. 201; 156 (41): A5095.

Van, Cleemput M., Cattoor, K., De, Bosscher K., Haegemanni, G. De, Keukeleire D. ja Heyerick, A. Hop (Humulus lupus) deriveeritud mõruhapete nagu multipotent bioaktiivseid ühendeid. J Nat Prod 200; 72 (6): 1220-1230.

Van, Cleemput M., Heyerick, A., Libert, C., Swerts, K., Philippe, J., De, Keukeleire D., Haegemanni, G., ja De, Bosscher K. Hop mõruhapete blokeerivad efektiivselt põletikku sõltumatu ning GRalpha,-alfa või PPARgamma. Mol Nutr Food Res 200; 53 (9): 1143-1155.

Vonderheid-Guth, B., Todorova, A., Brattstrom, A. ja Dimpfel, W. Farmakodünaamilised toimed palderjan ja humal ekstrakt kombinatsioon (Ze 91019) kvantitatiivne-topograafilised EEG tervetel vabatahtlikel. Eur J Med Res 4-19-200; 5 (4): 139-144.

Wang, G. ja Dixon, R. A. heterodimeeriline geranüül (geranüül) difosfaatglükuronosüültransferaasi süntaas hop (Humulus lupus) ja areng monoterpene biosünteesis. Acad Sci U S 6-16-200; 106 (24): 9914-9919.

Wang, Y. J., Dou, J., Risti, K. P. ja Valerio, L. G. Jr Computational analüüsi maksa ohutuse signaale koostisosi botaanilised ekstraktid kasutatakse laialdaselt naiste Ameerika Ühendriigid raviks menopausi sümptomeid. Regul.Toxicol.Pharmacol. 201; 59 (1): 111-124.

Nädalat, B. S. toidulisandite preparaate ja taimeekstrakte lõõgastumiseks ja anksiolüütilisest action: Relarian. Med Sci Monit. 200; 15 (11): RA256-RA262.

Wohlfart, R., Hansel, R., ja Schmidt, H. [rahustav-hüpnootiline tegevus humala. 4. Kommunikatsioon: farmakoloogia hop aine 2-metüül-3-buteen-2-ool]. Planta Med 198; 48 (2): 120-123.

Wohlfart, R., Wurm, G., Hansel, R., ja Schmidt, H. [avastamine rahusti-uinuti toimeainete humal. 5. degradeerimine mõruhapete 2-metüül-3-buteen-2-ool hop komponendi psühhotroopsetest hüpnootiline activity]. Arch.Pharm. (Mannheim) 198; 316 (2): 132-137.

Yadav, V. R., Prasad, S., Sung, B. ja Aggarwal, B. B. roll kalkoonidest mahasurumine NF-kappaB-vahendatud põletik ja vähk. Int Immunopharmacol. 201; 11 (3): 295-309.

Yajima, H., Ikeshima, E., Shiraki, M., Kanaya, T., Fujiwara, D., Odai, H., Tsuboyama-Kasaoka, N., Ezaki, O., Oikawa, S., ja Kondo, K. Isohumulones, mõruhapete saadud humala, aktiveerida nii peroksisoomi proliferaator-aktiveeritud retseptor alfa ja gamma ja vähendada insuliiniresistentsuse. J Biol Chem 8-6-200; 279 (32): 33456-33462.

Yamaguchi, N., Satoh-Yamaguchi, K., ja Ono, M. in vitro hindamine antibakteriaalne, anticollagenase ja antioksüdantset toimet hop osad (Humulus lupulus) tegeledes hariliku akne. Phytomedicine. 200; 16 (4): 369-376.

Yasukawa, K., Takeuchi, M. ja Takido, M. Humulon, mõru HOP, pärssis kasvajate edendamise 12-O- tetradekanoüülforbool-13-atsetaadi kaheetapilise kartsinogeneesile hiire naha. Onkoloogia 199; 52 (2): 156-158.

Zanoli, P., Zavatti, M., Rivasi, M., Benelli, A., Avallone, R., ja Baraldi, M. Experimental tõendeid anaphrodisiac aktiivsus Humulus lupus L. ravimata isastel rottidel. J Ethnopharmacol. 8-17-200; 125 (1): 36-40.

Ženíšek A ja Bednariga IJ. Panus identifitseerimine östrogeeni tegevust humala. Am Perfumer Arom 196; 75:61.

Zhang, N., Liu, Z., Han, Q., Chen, J., ja Lv, Y. ksantohumooli suurendab viirusevastast toimet interferoon alfa-2b vastu veise viirusliku kõhulahtisuse viirus, surrogaat C-hepatiidi viirus. Phytomedicine. 201; 17 (5): 310-316.

Colgate EÜ, Miranda CL, Stevens JF jt. Ksantohumooli, et prenylflavonoid humalast saadud apoptoosi ja pärsib NF-kappaB aktiveerimise eesnäärme epiteeli rakke. Vähk Lett 200; 246: 201-9.

Dixon-Shanies D, Shaikh N. Kasvuinhibeerimine inimese rinnavähi rakkude maitsetaimi ja phytoestrogens. Oncol Rep 199; 6: 1383-7 ..

Eagon PK, Elm MS, Hunter DS jt. Ravimtaimed: ümbersuunamine östrogeeni tegevust. Era of Hope Mtg, töötas Defens; Breast Cancer Res Prog, Atlanta, GA 200; 08-11 juuni.

Elektrooniline Code of Federal Regulations. Pealkiri 21. Osa 182 – Ained üldiselt ohutuks. Kättesaadav: http://ecfr.gpoaccess.gov/cgi/t/text/text-idx?c=ecfr&sid= 786bafc6f6343634fbf79fcdca7061e1 & rgn = div5 & view = tekst & sõlm = 21: 3.0.1.1.13 & idno = 21

Henderson MC, Miranda CL, Stevens JF, et al. In vitro inhibeerimine inimese P450 ensüümide prenüülitud flavonoidid Humalast Humulus lupulus. Xenobiotica 200; 30: 235-51 ..

Leathwood PD, Chauffard F, Heck E, Munoz-Box R. vee ekstrakti Palderjanijuur (Valeriana officinalis L.) parandab une kvaliteeti mees. Pharmacol Biochem käitumishäired 198; 17: 65-71.

Liu J, Burdette JE, Xu H, et al. Hindamine östrogeenset aktiivsust taimeekstrakte võimaliku ravi menopausi sümptomeid. J Agric Food Chem 200; 49: 2472-9 ..

Lukaczer D, Darland G, Tripp M, et al. Piloot uuring, mis hindas Meta050, patenteeritud kombinatsioon vähendas iso-alfa happed, rosmariiniekstraktiga ja oleanolic happe artriidiga patsientidel ja fibromüalgia. Phytother Res 200; 19 (10): 864-9.

Milligan SR, Kalita JC, Heyerick A, et al. Identifitseerimine tugev phytoestrogen humala (Humulus lupus L.) ja õlut. J Clin Endocrinol Metab 199; 84: 2249-52 ..

Milligan SR, Kalita JC, Pococki V, et al. Endokriinsüsteemi tegevus 8-prenylnaringenin ja sellega seotud hop (Humulus lupus L.) flavonoidid. J Clin Endocrinol Metab 200; 85: 4912-5 ..

Miranda CL, Stevens JF, Helmrich A, et al. Antiproliferatiivne ja tsütotoksiliste mõjude prenüülitud flavonoidide humala (Humulus lupulus) inimese vähirakuliinides. Food Chem Toxicol 199; 37: 271-85 ..

Monteiro R, Becker H, Azevedo I Calhau C. mõju hop (Humulus lupus L.) flavonoidid on aromataasi (östrogeeni sünteesi) aktiivsust. Agric Food Chem 200; 54: 2938-43.

Morin CM, Koetter U, Bastien C, et al. Valerian-humal kombinatsioon ja difenhüdramiini raviks unetus: randomiseeritud platseebo-kontrollitud kliinilises uuringus. Sleep 200; 28: 1465-1471.

Müller-Limmroth W, Ehrenstein W. [Experimental uuringud mõju Seda-Kneipp une une häiritud teema; mõju ravi erinevate unehäired (autori transl)]. Med Klin. 1977 2. juuni; 72: 1119-1125.

Nozawa H. ksantohumooli on kalkoonsideme õlle humala (Humulus lupus L.), on ligand farnesoidi X retseptori ja leevendab lipiidide ja glükoosi metabolismi KK-A (y) hiirtel. Biophys Res Commun 200; 336: 754-61.

Overk CR, Yao P, Chadwick LR, et al. Võrdlus in vitro östrogeeni tegevust ühendite humal (Humulus lupus) ja punase ristiku (Trifolium pratense). J Agric Food Chem 200; 53: 6246-53.

Schmitz M, Jäckel M. [Võrdlev uuring hindamiseks elukvaliteeti patsientide eksogeense unehäired (ajutine uinumise ja une katkemise häired) töödeldi humala-valarian ettevalmistamise ja bensodiasepiini ravimi]. Wien Med Wochenschr. 199; 148:291-8.

Sun J. Morning/evening menopausal formula relieves menopausal symptoms: a pilot study. J Altern Complement Med 200; 9:403-9.

Zava DT, Dollbaum CM, Blen M. Estrogen and progestin bioactivity of foods, herbs, and spices. Proc Soc väga hea Biol Med 199; 217: 369-78.

Looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Tarbija versioon. vaata looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Professional versiooni. ÂTherapeutic Research Ülikool 2009.

Ex. Ženšenni, vitamiin C, Depression