Hüaluroonhape: Kasutab, Kõrvaltoimeid, vastasmõju ja hoiatused

Acide HYALURONIQUE, à Cido Hialurónico, Glycoaminoglycan, Glycoaminoglycane, Hyaluran, Hyaluronan, Hyaluronate de Naatrium, Hyaluronate Naatrium, Hylan, naatriumhüaluronaat.

Hüaluroonhape on aine, mis esineb looduslikult inimese organismis. On leitud, suurim kontsentratsioon vedelikes silmis ja liigeseid. Hüaluroonhape, mida kasutatakse meditsiinis ekstraheeritakse kukeharjast või valmistatud bakterite laboris; Inimesed võtavad hüaluroonhape erinevat liigesehaigused, sealhulgas osteoartriit. See võib võtta suu kaudu või süstitakse mõjutada ühist tervishoiutöötaja; FDA on heaks hüaluroonhappe kasutamist kindlatel silmaoperatsioone sealhulgas kae eemaldamise, sarvkesta siirdamist ja remont võrkkestairdumuse ja teiste silmade vigastused. See süstitakse silma menetluse käigus, et aidata asendada loomulik vedelikud; Hüaluroonhape kasutatakse ka huule täiteaine plastilise kirurgia; Mõned inimesed kohaldada hüaluroonhappe nahale haavade, põletuste, naha haavandite ja võie; On ka palju huvi kasutada hüaluroonhappe mõju vältimiseks vananemisest. Tegelikult hüaluroonhape on tutvustanud kui “nooruse.” Kuid ei ole tõendeid, et toetada väidet, et võta seda suu või kohaldada seda nahka on võimalik vältida muutusi, mis on seotud vananemisega.

Hüaluroonhape toimib, tegutsedes padi ja määrdeainete liigestes ja teistes kudedes. Lisaks sellele võib mõjutada seda, kuidas keha reageerib vigastusi.

Tõenäolised Tõhus fo; Kae. Süstimine hüaluroonhape läheb silma on tõhusam, kui kasutada katarakti operatsiooni ajal teel silma kirurg; Haavandid suus. Hüaluroonhape on efektiivsed suuhaavandid kui kantakse nahale geeli; Võimalik Tõhus fo; Vananevale nahale. Mõned uuringud näitavad, et süstivate konkreetse hüaluroonhappe toode (JuvÃderm Ultra Plus, Allergan) arvesse naeratus rida vähendab read kuni üks aasta; Osteoartroos. Hüaluroonhape võib olla tõhus jäikust ja liigeste valu süstimisel ühiste tervishoiuteenused. Hoolimata sellest, et FDA poolt heaks kiidetud raviks osteoartriit süstimise teel on tulemused erinevad. Mõned inimesed aru mõõdukas paranemine liigeste jäikus ja valu vähenemine hüaluroonhappe ravi, kuid see ei ole alati nii. Kas hüaluroonhape võib edasi lükata või vähendada järk-järgult liigeskahjustuste pikaajalise kasutamisega ei ole teada; Piisavad tõendid, fo; Kuiva silma. Varajane uuringud näitavad, et kohaldades spetsiaalset hüaluroonhape silmatilkade (Hyalistil) võib leevendada kuiva silma; Silma trauma. Mõned uuringud näitavad, et hüaluroonhape võib süstida silma raviks võrkkestairdumuse või teiste silmade vigastused; Ravimine naha haavade ja põletuste. Varajane uuringud näitavad, et rakendades hüaluroonhape nahale võib olla kasulik ravivad põletuste ja naha haavad. Veel on vaja tõendusmaterjali sisse tõhusust hüaluroonhappe selliseks kasutamiseks.

Hüaluroonhape on tõenäoline ohutud manustatakse suu kaudu, kantakse nahale või süstitav ja asjakohaselt. Harva, hüaluroonhape võib põhjustada allergilisi reaktsioone; Ettevaatusabinõud ja hoiatused: Rasedus ja rinnaga -feeding: Hüaluroonhape on tõenäoliselt ohutu, kui manustatakse süstina raseduse ajal. Siiski ei piisa teatakse ohutuse hüaluroonhappe kui võtta suu või nahale.See raseduse ajal. Hoia ohutu poolel ja vältida kasutamist; Hüaluroonhape on tõenäoliselt EBATURVALISE süstetena imetamise ajal. Teadlased ei tea, kas see mõjutab rinnapiima ja mis mõju võivad avaldada imiku. Ei ole piisavalt usaldusväärset teavet ohutuse võttes hüaluroonhape suu või kasutada seda nahka, kui te toidate last rinnaga. Hoia ohutu poolel ja mitte kasutada.

Meil ei ole praegu andmeid hüaluroonhape koostoimed

Järgnevad annused on uuritud teaduslikke researc; BY Injectio; Raviks osteoartriit: tervishoiuteenuste osutajate süstida hüaluroonhape sisse põlveliigese.

viited

Baker, C. L., Jr. Ferguson, C. M. Future osteoartriidi ravis. Ortopeedia 200; 28 (2 kaasanne): s227-s234.

Carruthers, J. D., Glogau, R. G., ja Blitzer, A. Edasiminek näo noorendamine: botulinum A tüüpi toksiini, hüaluroonhape naha täiteaineid ja kombineeritud ravi – konsensuse soovitusi. Plast.Reconstr.Surg. 200; 121 (5 kaasanne): 5S-30S.

Coleman, K. R. ja Carruthers, J. Kombineeritud ravi Botoxi ja täiteaineid: uus rejuvnation paradigma. Dermatol.Ther. 200; 19 (3): 177-188.

de, Maio M. minimaalne lähenemist: innovatsioon näo kosmeetilised protseduurid. Esteetiline Plast.Surg. 200; 28 (5): 295-300.

Gold, M. H. kasutamine hüaluroonhape täiteaineid raviks vananeva nägu. Clin Interv.Aging 200; 2 (3): 369-376.

Holmes ja et al. Hüaluroonhape on inimese liigesekõhre: ealised muutused sisu ja suurust. Biochem 198; 250: 435-441.

Kalman, DS, Heimerit, M., Valdeón, A. Schwartz, H., ja Sheldon, E. mõju looduslik ekstrakt, kana kammid rohkesti hüaluroonhappe (Hyal-Joint) on valu ja kvaliteedi elu isikutel põlve osteoartriidi: piloot randomiseeritud topeltpimedas platseebo-kontrollitud uuringus. Nutr J 200; 7: 3.

Klein, A. W. ja Fagien, S. Hüaluroonhape täiteaineid ja botulinum A tüüpi toksiini: põhjendus nende individuaalse ja kombineeritud kasutamine süstitava näo noorendamine. Plast.Reconstr.Surg. 200; 120 (6 kaasanne): 81S-88S.

Lambros, V. S. hüaluroonhape süsti parandamise pisar küna deformatsioon. Plast.Reconstr.Surg. 200; 120 (6 kaasanne): 74s-80S.

Laurent, T. C., Dahl, I. M., Dahl, L. B., Engstrom-Laurent, A., Eriksson, S., Fraser, J. R., Granath, K. A., Laurent, C., Laurent, U. B., Lilja, K., ja. Kataboolse saatus hüaluroonhape. Connect.Tissue Res 198; 15 (1-2): 33-41.

Lupo, M. P. Hüaluroonhape täiteaineid näo noorendamine. Semin.Cutan.Med Surg. 200; 25 (3): 122-126.

Lupo, M. P., Smith, S. R., Thomas, J. A., Murphy, D. K. ja Beddingfield, F. C, III. Tulemuslikkust Juvederm Ultra Plus naha täiteaine ravi raske nasolabial voldid. Plast.Reconstr.Surg. 200; 121 (1): 289-297.

Nanobashvili, K. V., Okropiridze, T. V. ja Kapanadze, R. V. [Tsütoloogiline küsimusi Curiosin mõju kohta põletikulised protsessid peridontaalhaiguseks kudede]. Georgian.Med News 200; (135): 57-60.

Paker, N., Tekdos, D., Kesiktas, N. ja Soy, D. Võrdlus terapeutilist efektiivsust KÜMNEID versus liigesesisesene hüaluroonhappe süstimise patsientidel põlve osteoartriidi: tulevikku randomiseeritud uuring. Adv.Ther. 200; 23 (2): 342-353.

Petrella, R. J. Hüaluroonhape raviks põlve osteoartriidi: pikaajaliste tulemuste alates naturalistlik esmatasandi kogemus. Am J Phys.Med Rehabil. 200; 84 (4): 278-283.

Röhrichi, R. J., Ghavami, A. ja Crosby, M. A. roll hüaluroonhape täiteaineid (Restylane) näo kosmeetiline kirurgia: ülevaade ja tehnilistel kaalutlustel. Plast.Reconstr.Surg. 200; 120 (6 kaasanne): 41s-54s.

Smith, K. C. Praktiline kasutamine Juvederm: varajane kogemus. Plast.Reconstr.Surg. 200; 120 (6 kaasanne): 67S-73S.

Uthman, I., Raynauld, J. P. ja Haraoui, B. Liigesesisene ravi osteoartroosi. Postgrad.Med J 200; 79 (934): 449-453.

Wolfram, D., Tzankov, A. ja Piza-Katzer, H. Operatsioon võõrkeha tekkeks süstitavate täiteaineid. Dermatoloogia 200; 213 (4): 300-304.

Altman RD, Moskowitz R. liigesesisese naatriumhüaluronaati (Hyalgan) ravis patsientidel põlveliigese osteoartriidi: randomiseeritud kliinilist uuringut. Hyalgan uurimisrühma. J Rheumatol 199; 25: 2203-12.

Altman RD. Liigesesisene naatriumhüaluronaadiga põlve osteoartroosi. Semin Arthritis Rheum 200; 30 (2 Suppi 1): 11-8.

Chen WY, Abatangelo G. funktsioonid hüaluronaanina haava paranemises. Haava paranemine Regen 199; 7: 79-89.

Dougados M. Naatriumhüaluronaat ravi osteoartroosi: argumente võimaliku kasulikku struktuurilist mõju. Semin Arthritis Rheum 200; 30 (2 Suppi 1): 19-25.

Duperre J, Grenier B, Lemire J, Mihalovits H, Sebag M, Lambert J. Effect timolooli vs atsetasoolamiidiga kohta Naatriumhüaluronaat põhjustatud silmasisese rõhu tõusu pärast katarakti operatsiooni. Kas J Oftalmol 199; 29: 182-6.

FDA. Center for Devices ja ravimiameti. StaarVisc. Naatriumhüaluronaat. http://www.fda.gov/cdrh/pdf/P960033c.pdf. (11. okt 2002).

Felson DT, Anderson JJ. Hyaluronate naatriumi süstid osteoartroosi: loodan, hype, ja raske tõde. Arch Intern Med 200; 162: 245-7.

Frizziero L, GOVONI E, Bacchini P. Liigesesisene hüaluroonhappe osteoartriidi raviks põlve: kliinilised ja morfoloogilised uuring. Exp Rheumatol 199; 16: 441-9.

Gelclair juhistega. Cell Teekond, Inc. Horsham, PA 2002.

Goa KL, Benfield P. Hüaluroonhape. Ülevaade tema farmakoloogia ja kasutamiseks kirurgilist abi oftalmoloogia ja selle terapeutiline potentsiaal liigesehaigus ja haavade paranemist. Narkootikumide 199; 47: 536-66.

Hyalgan juhistega. Sanofi-Synthelabo, Inc., New York, NY 2002.

Kavouni A, Stanec JJ. Inimese antihyaluronic happe antikehi. Dermatol Surg 200; 28: 359-60.

King SR, Hickerson WL, Proctor KG. Kasuks tuleb tegevus välistegurite hüaluroonhape haavade paranemist. Operatsioon 199; 109: 76-84.

Kramer K, Senninger N, Herbst H, Probst W. tõhus ennetamine liited koos hüaluro-. Arch Surg 200; 137: 278-82.

Mayer O, Simon J, Rosolova H, et al. Mõju foolhappe mõned hüübimisnäitajate ja oksüdatiivse staatuse surrogaatide. Eur J Clin Pharmacol 200; 58: 1-5 ..

Uus toode: Gelclair kontsentreeritud suukaudne geel. Apteekri kiri / Väljakirjutamise kirjaliku 200; 18 (7): 180711.

Percival SP. Tüsistuste kasutamine Naatriumhüaluronaat (Healonid) eesmine segment operatsiooni. Br J Oftalmol 198; 66: 714-6.

Percival SP. Naatriumhüaluronaadiga perspektiivi: kogemusi nelja-aastase kliinilist uuringut. Trans Oftalmol Soc U K 198; 104: 616-20.

Petrella RJ, DiSilvestro MD, Hildebrand C. Effects of hüaluro- naatriumi valu ja füüsilise töö osteoartriidi põlve: randomiseeritud, topelt-pime, platseeboga kontrollitud kliinilises uuringus. Arch Intern Med 200; 162: 292-8.

Rolando M, Valente C. loomine taluvuse ja tulemuslikkust tamarind seemne polüsahhariid (TSP) ravis kuiva silma sündroom: tulemused kliinilises uuringus. BMC Oftalmol 200; 7: 5.

Ruusuvaara P, Malbe S, Setälä K. Effect naatriumhüaluronaati vahetu postoperatiivne silmasisese rõhu pärast Ekstrakapsulaarse katarakti ja IOL implantatsiooni. Acta Oftalmol (Copenh) 199; 68: 721-7.

Soderberg O, Hellstrom S. kasutamise tagajärjed hüaluronaanina kaetud tümpanostoomiatoruga. Acta Otolaryngol kaasanne 198; 442: 50-3.

Stamper RL, DiLoreto D, Schacknow P. toime silmasisese püüdlus naatriumhüaluronaati on operatsioonijärgne silmasisese rõhu. Silmapreparaadid Surg. 199; 21: 486-91.

Synvisc juhistega. Wyeth-Äyerst Pharmaceuticals, Philadelphia, PA 2000.

von Tirpitz C, Klaus J, Bruckel J, et al. Suurendamine luutiheduse koos naatriumfluoriidi patsientidel Crohni tõbi. Eur J Gastroenterol Hepatol 200; 12: 19-24 ..

Looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Tarbija versioon. vaata looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Professional versiooni. ÂTherapeutic Research Ülikool 2009.

Ex. Ženšenni, vitamiin C, Depression