HRT menopausi sümptomid: Hormoonasendusravi KKK

Naiste Health Trends

See sõltub sellest, kui kaua olete olnud võttes on ja miks. Siin on mõned faktid, mis aitavad teil otsustada

Lindsey Palme; Sa tead seda tunnet: Sa tutvustatakse keegi uus ja – boom! – Sa kohe Pals, või te vastate mees ja – ohkama – see on armastus esimesest silmapilgust. See salapärane kogemus meie nimetame “lööb see välja”, mida psühholoog Rom Brafman ja tema vend, Ori, uurida oma uut raamatut, kliki: Magic Instant ühendused; Brafmans “uurimistöö paljastab” kiirendid, “nagu täiendavad kehakeel ja lastes alla oma valve, mis viivad kiire võlakirju ning tugevdavad …

HRT ja menopausi sümptomid: Uuringud näitavad, et väike annus HRT on ikka parim viis vähendada ebamugav sümptomite varajane menopaus. Naised nooremad kui 60 on madalaim riske, eriti kui nad kasutavad östrogeeni -onüül- valemiga lühikest aega, kohaldades seda oma nahka võtmise asemel suu kaudu.

Mitu aastat kestnud ravi on tavaliselt piisav, et leevendada sümptomeid. Nii et kui oled käinud HRT rohkem kui 5 aastat, rääkige oma arstiga kahanevad.

HRT ja südamehaigused: Arstid enam ette hormoonid hallata südamehaigus või muu kroonilisi haigusi nagu osteoporoos. Kui sa HAR vähendada südamehaiguste riski, küsige arstilt tasapisi peatamata.

Enne WHI-uuringus arstid ette HRT südameprobleemide. Mõned varasemad uuringud näitasid, et naised, kes võtsid hormoonid esines madalam määrad südamehaiguste ja teiste krooniliste haiguste puhul. Naised võivad äsja tervemad ja oli parem juurdepääs arstiabile.

WHI uuringu ja jätkukirjad kinnitas, et HAR ei vähendanud südamehaiguste riski diseas; suurenes see tervetel postmenopausis naistel.

HRT ja Osteoporoos: Nagu südamehaigused, siis peaks kaaluma eeliseid hormoonid teiste riske. Et vähendada osteoporoosi, arstid sageli näitavad elustiili muutused nagu korrapärane kaalu kandvatele kasutamise. Võite proovida ravimit nagu Fosamax ja Evistaga või kaltsiumi ja D-vitamiini.

Või siis võib vaadata ka teisi valikuid, nagu statiinid, mis vähendavad vere kolesteroolitaset, vaid ka osteoporoosi raviks ja südamehaigused.