Hooldushaigla Care-Asjakohase hooldushaigla hooldus

Kui otsustate, et soovite hooldus hooldushaiglates, peate täitma dokumente, et teha kindlaks oma abikõlblikkuse ja kindlustuskaitse ja visandada oma ravi eelistusi. Need dokumendid sisaldavad

Arst või liige oma tervishoiu meeskond võib teid suunata hospiitsi programmi. Kui ei ole, siis võite küsida oma arsti teha.

Või võite valida hospiitsi programm ise. Alusta helistades mõned programmid teie piirkonnas. Inimesed ja organisatsioonid, mis aitab teil leida hospiitsi programmid hõlmavad

Kontrollakt (Mis on PDF-dokument?) Võib olla kasulik, kui sul on valida hospiitsi programmi. Selle loendi on küsimusi võite küsida võrrelda hospiitsi programmid teie piirkonnas.

Kõik hospiitsi programmid peaksid andma kirjalikke materjale, mis kirjeldavad oma teenuseid, sealhulgas, kes pakub teenuseid, kellel on õigus, kulusid ja makse protsesse ning programmi kindlustuse ja vastutuse kohta. Küsi selle teabe ja loe seda hoolikalt.

Kui olete alustanud hospiitsi programmi, siis tahavad saada kõik arved kord kirjalikult, sealhulgas kulude ja maksmise korra. Ole kindel, et hoida koopia.

Tervishoid agent või meditsiinilise volikiri. Lisateavet Parim Tervishoiuamet Agent; Living. Lisainformatsiooni kirjutamine Advance direktiivi; Kindlustus vorme. Hospiitsteenust on hõlmatud Medicare, mida Medicaid enamikus riikides, ja paljud erakindlustus plaanid. Pöörduge tööandja või haigekassa plaani infot, milliseid teenuseid oma plaani katab. Paljud hooldekodud aitab ka inimesi, kes ei suuda maksta; Muud juriidilised dokumendid, mis on seotud rahanduse, kinnisvara ja muud küsimused.

Ole kindel, et teie pere teab

Samuti on oluline veenduda, et teie pere saab toetust nad vajavad pärast sa sured. Vali üks isik, kes vastutab teavitamise pere ja sõpradega tugirühma, lein nõustamisvõimalustest ja muid teenuseid, et varjupaigas võib programmiga.

Arst või haiglas; Meditsiinilise sotsiaaltöötaja oma haigla või hooldekodu; Teie riigi või kohaliku asutuse kohta vananemine; Teie riigi tervishoiu osakonna; Teie kindlustuse pakkuja; Telefoniraamatus. (Vaata kollased leheküljed all “koduhooldus” või “hospiitsi.” Teie riik hospiitsi organisatsiooni National organisatsioonid nagu National Association for Home Care, National hooldushaigla ja palliatiivne Organisatsioon ja hooldushaigla Association of America. Kontaktpuhastite saamiseks vaadake Muud Kohad saada abi selle teema jaotises.

Milliseid teenuseid olete saada programmi; Mis on graafikus; Nimed ja telefoninumbrid oluline kontakti inimestega juures varjupaigas. Post selle informatsiooni lähedal oma telefoni.