Hoodia: Kasutab, Kõrvaltoimeid, vastasmõju ja hoiatused

Cactus, Cactus Hoodia, Cactus du Kalahari, Extrait de Hoodia Hoodia Cactus, Hoodia Extract, Hoodia Gordonii, Hoodia Gordonii Cactus, Hoodia P57, Kalahari Cactus, Kalahari Dieet, P57, Xhoba.

Hoodia on kaktus-tüüpi taim Kalahari kõrbes Aafrikas; Inimesed kasutavad Hoodia ohjeldada oma söögiisu, et nad on võimelised kaalust. Vastavalt mõned väited, San bushmen Aafrikas süüa Hoodia tõrjuma nälga ajal pika jahib; Ole ettevaatlik ostmisel Hoodia tooteid. Vastavalt uudised, mõned proovid Hoodia müüs internetis ei sisalda Hoodia üldse. Sa ei pruugi saada, mida on märgistusel loetletud.

Kemikaali Hoodia nimetatakse P57 Arvatakse, et vähendada nälja tunnet. Kuid see ei ole teada, kas Hoodia on see efekt kui kasutada inimestel.

Piisavad tõendid, fo; Söögiisu või kehakaalu langus. Rohkem tõendeid on vaja hinnata tõhusust Hoodia selle kasutamist.

Ei ole piisavalt andmeid, et teada saada, kas Hoodia on ohutu; Ettevaatusabinõud ja hoiatused: Rasedus ja rinnaga -feeding: Ei ole piisavalt teada kasutamist Hoodia raseduse ja rinnaga -feeding. Hoia ohutu poolel ja mitte kasutada.

Meil ei ole praegu andmeid Hoodia koostoimed

Sobiv annus Hoodia sõltub mitmest tegurist nagu kasutaja vanusest, tervisest ja mitmed teised tingimused. Sel ajal ei ole piisavalt teaduslikke andmeid, et määrata sobiv annuste puhul Hoodia. Pea meeles, et loodustooted ei ole alati tingimata ohutu ja annused võivad olla olulised. Järgi kindlasti asjakohane suundades toote etiketil ja nõu oma arsti või arst või muu tervishoiutöötaja enne kasutamist.

viited

MacLean, D. B. ja Luo, L. G. Suurenenud ATP sisu / tootmine hüpotalamuse võib signaali energiat kaugseire küllastustunde: uuringud anorektilisel mehhanism taime mittesteroidsed glükosiidid. Brain Res 9-10-200; 1020 (1-2): 1-11.

Anon. Kaitseme traditsioonilisi teadmisi: San ja Hoodia. Nädal World Health Organ 200; 84: 345.

Mangold T. Proovide võtmise Kalahari kaktus toitumine. BBC Uus; 30. mai 2003. Kättesaadav aadressil: http://news.bbc.co.uk/2/hi/programmes/correspondent/2947810.stm.

Pfizer naaseb õigusi P57. Phytopharm Press releas; 30. juuli 2003.

Phytopharm plc edukat lõpetamist tõendava põhimõtteliselt kliiniline uuring P57 rasvumise. Phytopharm Press releas; 5. detsember 2001.

Looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Tarbija versioon. vaata looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Professional versiooni. ÂTherapeutic Research Ülikool 2009.

Ex. Ženšenni, vitamiin C, Depression