HIV: Miks tervisliku toitumise küsimused – Teema ülevaade

Söömine toitev ja tasakaalustatud toitumine on oluline osa HIV raviks. Hea toitumine võib aidata immuunsüsteemi tugevaks jääda, mis võib omakorda aitab kehal HIV. Teades parim viis toita oma keha aitab hoida tugevad ja võimaldavad HIV ravimeid tõhusalt tööle.

HIVviral koormus on koopiate arv inimese immuunpuudulikkuse viirus veres ja teistes kehaosades. HIV viiruse hulga katse käigus vereproovi võtmist alates käsivarreveeni. Summa HIV veres Seejärel mõõdetakse. Koos teiste testid, HIV viiruse hulga test aitab jälgida oma haigust, suunata HIV ravi ja ennustada, kuidas teie haigus võib areneda. Hoiame oma viiruskoormus madal võib vähendada tüsistusi HIV-haigusega ja laiendada oma elu; Kaks ühist test numbrid …

Saada piisavalt valku ja kaloreid võib aidata immuunsüsteemi võidelda HIV nakkuse ja parandada oma üldist tervist. Toitumisalane nõustamine on näidanud, et parandada oma tervist, kellel on HIV. Arst võib regulaarselt hinnata oma toitumise pärast teil on diagnoositud HIV. 1 Kui sul on probleeme söömise või säilitada oma kehakaalu, registreeritud dietoloog või arst saab anda teile teavet, et parandada oma dieeti.

Marihuaana on ka näidanud, et stimuleerida isu inimeste HIV. Rääkige oma arstile, kui olete huvitatud proovida seda.