Helgemaks Teie meelispaigaks Eelroad

“Tis hooaja minna palju osapooled! Kuulete ei kaeba mind. Ma armastan minna isikutega ja teha natuke laulu, tantsu ja jututoas – degusteerimine kõik need pidulik eelroad ei tee haiget kas. Või kuidas? Halb uudis on see, et paljud meie lemmik eelroa retseptid nõuavad kõrge rasvasisaldusega ja kõrge kalorsusega koostisaineid. Hea uudis: enamikul juhtudel saame teha mõned lihtsad koostisosa asendusi ja trimmi neid retsepte alla tervislikum tase rasva ja kaloreid nary teatamata.

1. Kasuta valgust toorjuustu oma puhkus retseptid asemel regulaarselt toorjuustu ja saate salvestada umbes 296 kalorit ja 44 grammi rasva 8-unts blokeerida.

2. Kasutage rasvavaba hapukoort oma puhkus retseptid asemel regulaarselt hapukoort ja saate maha ajama ümber 474 kalorit ja 95 grammi rasva 16-unts konteiner. Ma tõesti nagu Loomulikult Yours brändi must ja valge loomanahk konteiner.

3. Vali vähendatud rasvasisaldusega terav juustu (või muud vähendatud rasvasisaldusega juustud) oma puhkus retseptid asemel regulaarselt juustu ja saate salvestada umbes 279 kalorit ja 36 grammi rasva 8-unts paketi riivitud juust (2 tassi) .

4. Kasutage pool päris mune ja 1/2 tassi muna asendajana oma puhkuse muna retseptid asemel kõik munad ja saate lõigata umbes 90 kalorit ja 10 grammi rasva ja 500 milligrammi kolesterooli iga 4 muna tavaliselt nõudnud.

5. Kasuta valgust Türgi vorsti või kalkun peekon, nagu Louis Rich (ja kasutada poole vähem, kui võimalik) oma puhkus retseptid asemel regulaarselt vorsti regulaarsel summad ja saate liistude ümber 347 kalorit, 42 grammi rasva 12- unts paketi vorsti (9 untsi keedetud).

6. Kasutage kerge majonees asemel regulaarselt majonees oma puhkus retseptid. Aga sa võid raseerida isegi rohkem kaloreid ja rasva segamise 1/2 tassi kerge majoneesi 1/2 tass rasvavaba hapukoort iga 1 tass majonees nõudnud. Sul lõigatakse ümber 1058 kalorit ja 136 grammi rasva iga 1 tass regulaarselt majonees nõudnud.

tervislik, maitsev retseptid, alates ja korralikult süüa ajakirja.

Kana, Chocolate, salatid, magustoidud, supp