Gripp või kõhugripp (gastroenteriit)?

Mõnikord inimesed viga sümptomid kõhugripp või gastroenteriit, et viirusinfektsioon me tavaliselt nimetame “gripp”. Aga nad ei ole sama.

Gripp kaasas sümptomid nagu palavik, turse, lihasvalu ja väsimust. Põhjuseks on gripiviirus. Raskematel juhtudel võib põhjustada eluohtlikke haigusi nagu kopsupõletik.

Antibiootikumid ravib bakteriaalse infektsiooni, mis põhjustab kõhugripp, kuid nad ei tööta viiruste nagu need, mis põhjustavad gripp.

Salmonella: kaitsta end Seda süüdlane

Need võivad hõlmata

Sul võib olla ka palavik, peavalu ja lümfisõlmede suurenemine, sõltuvalt idu, mis seda põhjustab.

Rasketel juhtudel päeva oksele ja kõhulahtisusega (või mõlemad), võib teie keha kaotada palju niiskust. Kui te kaotate liiga palju, siis võib vajada arstiabi. Mõnikord võib olla eluohtlik. Märgid olge hulka

Seda saab vältida seda juua rohkelt vedelikku. Kui saate hoida toitu uuesti maha, proovige maitsetu asjad terviseks, riis, banaanid, ja õunapüree esimene. Mine tagasi normaalse toitumise 24 tunni jooksul, kui saad.

Paljud asjad põhjustada gastroenteriit, sealhulgas bakterid, viirused, parasiidid, piimatooted, ja halb hügieen.

Bakterid, mis põhjustavad gastroenteriit hulka

Viirused põhjustavad peaaegu poole kõigist gastroenteriit juhtudel täiskasvanutel ja isegi rohkem lapsi. Mõned neist võivad hõlmata

Magu viirused levivad kiiresti, sest inimesed ei pese oma käsi hästi pärast tualetis või muutuvad beebi mähe. Pesta piisavalt pikk, et laulda “Palju õnne” kaks korda. Paljud arstid kutsuvad kõhugripp “pere asi”, sest see on nii väga nakkav see võib mõjutada iga pereliige.