Gripp (Hooajaline gripp) -Symptoms

Gripi sümptomeid (palavik) äkitselt ja sisaldavad sageli

Külma ja gripi hooaeg täies hoos, me mõelnud, kuidas top docs isiklikult lahingus vastik vead igal talvel. Siin on nende ekspertide nõuandeid pidamise valud, valud, nohu ja aevastamise on lahe.

Influenza tavaliselt ei põhjusta sümptomeid maos või sooltes, nagu oksendamine ja kõhulahtisus.

Muud tingimused on sümptomid sarnased gripp, nagu tavaline külmetus, bakteriaalsete infektsioonide, nakkusliku mononukleoos.

Palavik 100,4 ° F (38 ° C) kuni 104 ° F (40 ° C), mis võib ulatuda 106 ° F (41 ° C), kui sümptomid esimese arendada. Palavik on tavaliselt pidev, kuid see võib tulla ja minna. Palavik võib olla madalam vanematel täiskasvanutel kui lastel ja noortel täiskasvanutel. Kui palavik on kõrge, muud sümptomid on tavaliselt raskemad; Keha valud ja lihaste valu (sageli raske), tavaliselt taga, käte või jalgade; Peavalu; Valu kui te liigute oma silmad; Väsimus, üldine halb haigus (halb enesetunne) ja isutus; Kuiv köha, nohu ja kuiv või kurguvalu. Sa ei pruugi märgata neid esimestel päevadel haigus, kui muud sümptomid on raskemad. Kuna teie palavik läheb ära, need sümptomid võivad muutuda ilmne.