Elu seljaaju vigastus-Taastusravi

Niipea, kui te stabiliseerunud pärast seljaaju vigastust (SCI), teie siirdumist taastusravi (võõrutusravi) algab. Esialgne keskmes võõrutusravi on vältida tüsistuste oma SCI ja sa uuesti õppida, kuidas seda teha iga päev funktsioone, mõnikord kasutades erinevaid lihasgruppe.

Olulised; On võimalik, et peamine aruande pealkirja MÃnière tõbi ei ole nimi, mida oodata. Palun kontrollige sünonüümid loetletakse leida alternatiivne nimetus (ed) ja häire alajaotus (t) Käesolevas aruandes käsitletud.

Rehab jaoks SCI harilikult toimub spetsiaalne keskus. Sina ja su pere töö võõrutusravi meeskond, kuhu kuuluvad oma arsti, võõrutusravi õdede ja spetsialistid, näiteks füüsilise ja töötervishoiu terapeudid. Teie võõrutusravi meeskond projekteerib ainulaadne plaan oma taastumist, mis aitavad teil taastada nii palju funktsiooni kui võimalik, vältida tüsistusi, ja aitab teil elada võimalikult sõltumatult.

Õige võõrutusravi keskus on tähtis. Ole kindel, et sa valida ühe, mis vastab teie vajadustele. Enne valides võõrutusravi keskus, esitada küsimusi oma töötajate, akrediteerimise ja tegevusi, ja kuidas see üleminekuid sa tagasi oma kogukonda.

Vältida tüsistusi seotud teie seljaaju vigastus hallates soole ja põie funktsiooni ja hoone tugevust, vastupidavust ja paindlikkust. Sul võib ka teada, kuidas selliseid probleeme nagu lamatised, kuseteede infektsioonid ja lihaskrampe; Kas igapäevaseid ülesandeid, nagu kokk, hambaid ja liikuda ratastooli voodi või tool; Valmistada ette elu pärast võõrutusravi õppides toime tulla oma tundeid, suhelda oma vajadustele ja olla füüsiliselt ja emotsionaalselt intiimne.