Elu seljaaju vigastus soole hooldus

Sa või hooldaja võib hallata soole probleeme ennetada ootamatuid roojamist, kõhukinnisus ja kõhulahtisus. Kuigi see tundub sageli valdav alguses, teades, mida teha ja millega luuakse muster muudab soole hooli lihtsamaks ja vähendab õnnetuste riski.

Valides võimalus tegeleda soole probleeme, sina ja su võõrutusravi meeskond arutavad selliseid asju nagu tüüp sooleprobleemid teil oma toitumist, kas või hooldaja teevad programmi ja ravimeid, mis võivad mõjutada teie programmi.

Parima tulemuse

Reflexive soole. See tähendab, et sa ei saa kontrollida, kui soole liikumine toimub; Lõtv soole. See tähendab, et sa ei saa roojamise. Kui väljaheide jääb pärasoole limaskesta ja vedeliku mõnikord lekkida ümber toolile ja läbi päraku. Seda nimetatakse sooleinkontinentsi.

Sest refleksiivne soole, siis võib kasutada väljaheitest pehmendamiseks suposiidi vallandada soolte ja / või stimulatsiooni sõrmega (digitaalne stimulatsioon). On palju väljaheites pehmendid ja suposiidid saadaval. Sa pead katsetama, et leida, mis toimib teie jaoks parim; Sest lõtv soole, siis võib kasutada digitaalset stimulatsiooni ja käsitsi eemaldamine väljaheites. Alguses sa seda programmi ülepäeviti. Hiljem võib tekkida vajadus seda teha sagedamini, et vältida õnnetusi. Sul võib olla ka reguleerida, kui palju ja millal süüa; Süüa rohkem kiudaineid aitab mõned inimesed, kes on seljaaju vigastused hallata oma soole harjumusi. Hea allikad kiudaineid sisaldavad täisterariisi leiba ja teravilja, puuviljad ja juurviljad.

Kas oma programmi samal ajal iga päev. Enamik inimesi ei oma soole programm hommikul. Tee seda pärast sööki saab ära loomuliku soole reflektoorne, mis juhtub pärast söömist. Vali kõige sobivam aeg teie jaoks, ja jääda temaga; Istuge kui võimalik. See aitab liikuda väljaheites alla soolestikus. Kui te ei saa istuda, lamada su kõrval.